DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.06.2024. u 06:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,74
1.271
464
2,70
2,74
0,74%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


hoćemo li opet up ili ostajemo na niskim granama. Kad se sjetim priče o nekih 2000 do nove godine…. [lol]

previs ocekivanja…..malo skromniji bit…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

na sreću nisam kupio na tim razinama. Mada bi bilo bolje da smo preko 4 znamenke…

nitko ništa ne komentira…od 852 kn na 867 kn…

Polako se zahuktava lokomotiva. [lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

laganini se skida s aska…a i prodaja se povukla dosta… [thumbsup]


nitko ništa ne komentira…od 852 kn na 867 kn…

Ako treba komentirat promjenu od cca 15Kn onda bi trebalo tvorit cijeli novi forum za pad od 1835 na 800!
Svi su komentari suvišni dok DLKV ne dođe na 1000Kn i tamo, ostane više od 1 dan!

Kad budem milijarder imat ću tajnicu da mi ovdje piše!



nitko ništa ne komentira…od 852 kn na 867 kn…

Ako treba komentirat promjenu od cca 15Kn onda bi trebalo tvorit cijeli novi forum za pad od 1835 na 800!
Svi su komentari suvišni dok DLKV ne dođe na 1000Kn i tamo, ostane više od 1 dan!
[/quote]
kupuje se dlkv i to dobrano…pogledajte kolko komada je proslo u zadnjih tj . dana…bez dizanja cjene previse..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kupuje se dlkv i to dobrano…pogledajte kolko komada je proslo u zadnjih tj . dana…bez dizanja cjene previse..

U tome vidim problem je se izgleda ljudi odlučuju pojest go*** i pregrmit gubitke od 30-70% a novi dioiničari kreću sa novim startom tako da se cijena polako betonira. Jer onaj ko ima ulaz na 800, 1000 mu je 25% dobiti i tuče se nogom u guzicu !! Tako da neki preokret u cilju povratka na 1200 – 1500 ne vidim uskoro a pogotovo ako svi koji su kupili u rasponu od 1200 – 1835 prodaju a novi imaju ulaz na 800-850

Kad budem milijarder imat ću tajnicu da mi ovdje piše!

bloomberg danas veli STRONGLY BUY za dalekovod 🙂 🙂
to je moj odgovor na prethodne postove -zašto rast i veliki promet- znaci da se i fondovi trose…

znaci jos malo podebljavamo danas… kupovo sam na razini 820 -nema se sta izgubit
a ovi koji pricaju kako ce jos padati, izgubiti itd itd.. neznam koja im je uloga???

Izgleda da stiže loš Q2. Vjerojatno na cijeloj građevini a ne samo ovdje.

A kada vidim da netko stavi 280 komada kao otvoreni nalog (ako postoje skriveni) na 15 kuna višu cijenu od prve slijedeće onda sam siguran da je navlakuša i da pokušava sitnu ribu utjerati u mrežu i da je Q2 loš. [cool]

New Report

Close