DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.06.2024. u 06:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,74
1.271
464
2,70
2,74
0,74%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


1. KLT I PARTNERI D.O.O. 391.052 17,05 Osnovni račun
2. BMK I PARTNERI D.O.O. 386.532 16,85 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun

7. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun

Zajedno kontroliraju 50,64 posto firme. Ne vjerujem da će ići ispod 50,55 posto jer time gube kontrolu nad firmom….

odlično zapažanje, hvala!

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!



1. KLT I PARTNERI D.O.O. 391.052 17,05 Osnovni račun
2. BMK I PARTNERI D.O.O. 386.532 16,85 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun

7. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun

Zajedno kontroliraju 50,64 posto firme. Ne vjerujem da će ići ispod 50,55 posto jer time gube kontrolu nad firmom….

odlično zapažanje, hvala!

[/quote]

Čak dapaće vrlo dobro….

Ukupni broj dionica 2.293.812, ovih 0,10 posto bi bilo oko 2500 dionica. Nije nemali broj ali nije ni veliki…

Ako je istina da su u KLT I PARTNERI D.O.O., BMK I PARTNERI D.O.O. i CTG D.O.O. radničke dionice onda ovih 50.55% baš i nema nekakve velike važnosti…

http://www.fbihvlada.gov.ba/bosanski/sjednica.php?sjed_id=86&col=sjed_saopcenje

ANEKS BROJ 4 NA SPORAZUM O RJEŠAVANJU OTVORENIH PITANJA IZMEĐU VLADE FBiH I ALUMINIJA MOSTAR

Vlada je, na prijedlog Agencije za privatizaciju u FBiH, usvojila Aneks broj 4 na Sporazum o rješavanju otvorenih pitanja između Vlade FBiH i Aluminija Mostar kojim se utvrđuje da će se obaveze iz Sporazuma realizirati u roku od šest mjeseci od roka utvrđenog Aneksom 3. koji je istekao 8. maja ove godine. Ovo iz razloga što do tog roka nisu usaglašena otvorena pitanja sa prvorangiranim ponuđačem Konzorcijem Glencore international AG, Feal i Dalekovod.


http://www.fbihvlada.gov.ba/bosanski/sjednica.php?sjed_id=86&col=sjed_saopcenje

ANEKS BROJ 4 NA SPORAZUM O RJEŠAVANJU OTVORENIH PITANJA IZMEĐU VLADE FBiH I ALUMINIJA MOSTAR

Vlada je, na prijedlog Agencije za privatizaciju u FBiH, usvojila Aneks broj 4 na Sporazum o rješavanju otvorenih pitanja između Vlade FBiH i Aluminija Mostar kojim se utvrđuje da će se obaveze iz Sporazuma realizirati u roku od šest mjeseci od roka utvrđenog Aneksom 3. koji je istekao 8. maja ove godine. Ovo iz razloga što do tog roka nisu usaglašena otvorena pitanja sa prvorangiranim ponuđačem Konzorcijem Glencore international AG, Feal i Dalekovod.

oooo, krasno, znači uz odlični FI koji nas čeka na kraju godine biti će za Božić i Aluminij!

(vidi koji se poslovi završavaju ove godine ( oko 2 milijarde),ak marža bude 5% to je 100 milja, što bi bilo cca 40% bolje od FI za 2007)

[cool]

ulaptite skijanje na vrijeme! [thumbsup]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Čekam već neko vrijeme i nikako da nikome ne padne na pamet scenario oko prodaje vlasnika s prve 3 pozicije i istovremene odluke sa skupštine da se upravi daju otvorene ruke za otkup dionica i poništavanje istihe

Da sam ja jedan od te trojice, a da mi treba neka sitna lova, recimo za kupnju dionica INE, prodao bih dio svojih dionica svojoj firmi u doba opće nelikvidnosti (25 milja kuna). Dobio bih keš koji je nemoguće dobiti na ovoj dionici u jednom danu po trenutnim cijenama, a nakon nekoliko mjeseci bi poništio te dionice, te na taj način povećao vrijednost svojih dionica koje još uvijek imam. A još se i slažem s Plavim. [wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Sorry koleg Plavi zamijenio sam Vas s Busmanom (blueman je strašno sličan nakon litre i kusur vina) [thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Vidim da nitko nije stavio promjene u top 10 od prije nekoliko dana kad je bio onaj veliki pretovar na 800 kn.
Na 10. mjesto ušao je AZ MF s oko 15 tisuća kom.
Mislim da je to odlična vijest za dioničare DLKV-a!
Pitanje je još tko je kupio ostatak toga dana također velikim nalogom. Možda još neki MF? Zna li netko?

Ima li netko informaciju, koliko se radničkih dionica prodalo od onih 400.000 nakon prekida lock-up-a?
A i prodaje se u TOP10 u prva dva mjesta. Čemu toliki masovni izlazak?


Ima li netko informaciju, koliko se radničkih dionica prodalo od onih 400.000 nakon prekida lock-up-a?
A i prodaje se u TOP10 u prva dva mjesta. Čemu toliki masovni izlazak?

Pa te iz prva 3 iz top 10 su radničke dionice! Evo ja to znam nakon 2 butelje đakovačke graševne!

e moj braune jesi neinformiran… puno ti bolje idu dax-paxevi! [lol]

prestabilni su dax paxevi prosli tj…kod nas se jos uvjek mjerka…previse je osisanih…nije ni to dobro…treba i nekom skupo prodat..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Vidim da nitko nije stavio promjene u top 10 od prije nekoliko dana kad je bio onaj veliki pretovar na 800 kn.
Na 10. mjesto ušao je AZ MF s oko 15 tisuća kom.
Mislim da je to odlična vijest za dioničare DLKV-a!
Pitanje je još tko je kupio ostatak toga dana također velikim nalogom. Možda još neki MF? Zna li netko?

Morgan Stanley!

Nije sve tako sivo.....

hoćemo li opet up ili ostajemo na niskim granama. Kad se sjetim priče o nekih 2000 do nove godine…. [lol]

New Report

Close