DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 09:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Vjerojatno izlaze KLT,BMK,CTG .Za što im trebaju novci…..to je za sada nepoznanica.
Ne bi bila loša dokapitalizacija…???

Medju njima se nalaze sve radnicke dionice kojima je, eto, istekao lock-up! Upamtite to vec jednom!
[/quote]

Objasni, dakle radnici prodaju a veliki kupuju bagatela?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Objasni, dakle radnici prodaju a veliki kupuju bagatela?

ja bih rekao da su to samo prebacili u trezor[proud]. vidjet cemo za koji dan

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ja bih rekao da se fondovi izmjenjuju….

ja sam jedan od radnika koji ima dionice ,mi koji smo odlucili prodati dionice navodno ce nam uzeti 20posto vrijednosti dionica za nekakvo vodjenje papirologije tijekom protekle tri godine. Nemam pojma sta se dogadja ,da nije to prodat taj postotak koji je nama uzet!????

Ovako velika transakcija zašlužuje službeno objašnjenje.
Prekrcati ovakvu količinu preko burze je u najmanju ruku sumnjivo.
Hanfa bi tu trebala malo čvršće regulirati ovakve transakcije.


ja sam jedan od radnika koji ima dionice ,mi koji smo odlucili prodati dionice navodno ce nam uzeti 20posto vrijednosti dionica za nekakvo vodjenje papirologije tijekom protekle tri godine. Nemam pojma sta se dogadja ,da nije to prodat taj postotak koji je nama uzet!????

Koliko vas ima koji ste odlučili prodati? I kada vam ističe lock up? Jel istekao?
Može i na PM.


Vjerojatno izlaze KLT,BMK,CTG .Za što im trebaju novci…..to je za sada nepoznanica.
Ne bi bila loša dokapitalizacija…???

Prodaje cijeli nadzorni odbor – pitanje je zašto?

prodaju radnici, a kupac su amerikanci i mirovinac…trust me.


prodaju radnici, a kupac su amerikanci i mirovinac…trust me.

e, ovu izjavu cemo zapamtiti, dobivaš stotku ak je istinita 🙂

[thumbsup]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


ja sam jedan od radnika koji ima dionice ,mi koji smo odlucili prodati dionice navodno ce nam uzeti 20posto vrijednosti dionica za nekakvo vodjenje papirologije tijekom protekle tri godine. Nemam pojma sta se dogadja ,da nije to prodat taj postotak koji je nama uzet!????

Mislim da je s velikim iskrcavanjem gotovo a ima veze s navodima kolege imamanemam samo nezna objasniti ovih 20%


kupac su amerikanci i mirovinac…trust me.

I za tu tvrdnju mislim da je točna.

nikad radnici ne dobiju sve što zaslužuju,uvijek na njima zarađuju veći i jači… [angry]

uvijek je tako bilo,a i bit će,nažalost

tocna je itekako , rok za prodaju je istekao negdje oko 15.4. ali jos se ceka sta ce biti sa nama iz klt izlazi dvadesetak ak ne i vise sa malo vecom svotom. Nemam sto kriti ja sam zvisio sesteroznamenkastu brojku mislim da je malo takvih ovdje

New Report

Close