DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovo je potop. Danas sam puno izgubio.

Što si izgubio prijatelju? Jesi li što prodavao ili ti je trenutno stanje portfelja malo niže?

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Nalog na 950 sam stavio negdje oko 14h s nadom da ce do kraja tjedna pasti do 950, al ovaj nagli pad mi se ne svidja bas, bilo bi mi draze da danas nisam nista kupio [undecid]
bojim se sutrasnjeg starta burze…

A gle, moraš malo i zaronit pa onda polako gore.. ne paničari.

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!



Ovo je potop. Danas sam puno izgubio.

Što si izgubio prijatelju? Jesi li što prodavao ili ti je trenutno stanje portfelja malo niže?
[/quote]

Portfelj je otišao dolje, imam puno Dalekovoda, onda ATPL, Končar, itd. Čekam sutra.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

dlkv ima uvijek kupce-dobar znak [thumbsup]

NEMA PREDAJE




Ovo je potop. Danas sam puno izgubio.

Što si izgubio prijatelju? Jesi li što prodavao ili ti je trenutno stanje portfelja malo niže?
[/quote]

Portfelj je otišao dolje, imam puno Dalekovoda, onda ATPL, Končar, itd. Čekam sutra.
[/quote]
Izgubio si ako prodaš jeftinije nego što si kupio, sve dok imaš dionice nisi izgubio ništa! Korekcije su sastavni dio trgovanja vrijednosnim papirima.Ne smiješ tako razmišljat jer ćeš otić u ludaru.

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

18. lipanj 2008.

Dalekovod u fazi sklapanja ugovora s Hrvatskim autocestama

Dalekovod je u fazi sklapanja ugovora s Hrvatskim autocestama za elektroenergetsko napajanje i opremanje dionice ČCP Karamatiči – Ploče duljine 10 kilometara na autocesti Zagreb-Split-Ploče.

Kako se navodi u današnjoj obavijesti kompanije, vrijednost ugovora iznosi 75,986.591,23 kuna. Rok dovršenja navedenih radova je 15. prosinac 2008. godine. Na Zagrebačkoj burzi je zadnja cijena dionice Dalekovoda danas iznosila 950 kuna, što predstavlja pad od 4,43 posto u odnosu na zaključnu vrijednosti prethodnog trgovinskog dana.

(pd)
Jedino nam fali posla…. [thumbsup]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

P.S. Uvijek se netko iskrcava, ali netko i ukrcava, vjerujem da ce brzo doci vrijeme
vecih ukrcavanja koji ce umonogo preplavit iskrcavanje.

Saludos!

stanje iz sda od 06.06.2008 do 13.06.2008

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo


Nalog na 950 sam stavio negdje oko 14h s nadom da ce do kraja tjedna pasti do 950, al ovaj nagli pad mi se ne svidja bas, bilo bi mi draze da danas nisam nista kupio [undecid]
bojim se sutrasnjeg starta burze…

I ja sam danas mislio krenuti u dokup ali sam nakraju ipak odustao pošto se desio veliki pad Crobexa.
Računam da bi sutra ujutro mogao dodatno uštedjeti i smanjiti prosjek kupnje. Za sutra očekujem ponovan rast indexa i to poslje 12 sati …. [smiley] živi bili pa vidjeli…

na 4300 sve prodajem...


Ovo je potop. Danas sam puno izgubio.

Svi smo druže.
Kaže kolega da gledamo na normalan ciklus investiranja inače ćemo u ludaru. Slažem se, da smo u normalnom tržištu gdje se ulaže na temelju ekonomskih pokazatelja poduzeća, gdje P/E ne znači samo dva slova razdvojena nekom kosom crtom. Ovo je trenutno jako zahebano tržište, branitelji, radnici, prenapuhano tržište fondovskom kratkoročnom perspektivom ulaganja koje je eksplodiralo. Pitanje je što će biti i kako će biti, situacija ovakva kod nas nije bila od početka ulaganja. Ako ti je lakše da podneseš minus ja sam stradao teško i u DLKV, a HDEL mi je zakucao čavao zadnji. Jbg…
[sad]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Prije točno 2 mjeseca, Dalekovod se prodavao za 955 kuna. Mjesec dana kasnije se kupovao za 1220. Nema zarade bez rizika, dionica je likvidna, kupi i vidi. Moraš sam odlučiti. Sretno!


@ivicaPA
– ja sam hrčak [cool]

novi ugovor o poslu u pravo vrijeme [thumbsup]

NEMA PREDAJE


Slažem se, da smo u normalnom tržištu gdje se ulaže na temelju ekonomskih pokazatelja poduzeća, gdje P/E ne znači samo dva slova razdvojena nekom kosom crtom.
Ako ti je lakše da podneseš minus ja sam stradao teško i u DLKV, a HDEL mi je zakucao čavao zadnji. Jbg…
[sad]

pa kolega kontradiktorni ste, koliko P/E HDEL ima….40,50?

New Report

Close