DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 19:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tko zna što nas čeka. Nitko ne zna budućnost, eto, ovo mi je dionica u koju sam najviše investirao i koja mi najgore stoji. Ništa čekamo. Tehnička analiza, tko u nju vjeruju, baš nije ohrabrujuća, ali sve je to nebitno, bit će što će biti.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ili vjerujete ili ne u DLKV, ja u njega vjerujem i cekam, svi znamo da je doslo vrijeme
visegodisnjeg cekanja, znamo da je gotovo s parstopostotnim rastom u par mj. ili takovo nesto.
Mene DLKV ne brine, znam kako rade, koliko su poslova sklopili, tj. jos sklapaju, kvalitenih
ugvora, tu nema spora, a da li prodaje netko od igraca ili neki fond kome trebaju novci, ne zanima
me, doci ce vrijeme i za nju, kada se pocnu iskazivati prihodi od poslova koji su sklopili i koji su
vec u realizaciju, stoga mi je ovo mirna luka i tu sam voljan cekati, bonaca.

P.S. Uvijek se netko iskrcava, ali netko i ukrcava, vjerujem da ce brzo doci vrijeme
vecih ukrcavanja koji ce umonogo preplavit iskrcavanje.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...


Malo mi predugo traju ove pretumbacije, ali i dalje sam vjeran svom Dalekovodu…Još dugo , dugo

Kao da imamo izbora [bye]. Ma, kupi nisko, prodaj visoko, svi bi bili jako pametni, ali ne može baš tako, ne za sve. Još par mjeseci i ja moram izaći.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Pozdrav ljudi,

Razmisljam kupit malo DLVK, pa me zanima vas savjet koji ste duze u njoj da li je isplativo ili ne i po kojoj cijeni, ciljna cijena za kupnju mi je bila <1000, koje su prognoze za cijenu u narednih mjesec dana, kad kupit?

I kakve su prognoze za dulje, sta je s Aluminijem, radnickim dionicama, poslovima, sto ocekujete kako ce to utjecati na cijenu?

Razmisljam izmedju ATPL, DKLV i ERNT (ATPL i ERNT vec imam pa sam mislio malu u DLKV)

IVICA-P-A

gradevinari su u teskoj banani. Ja imam i igh i dlkv i svuda sam u debelom minusu. Moj savjet okani se gradevinara dok se ne promjeni trend.


Pozdrav ljudi,

Razmisljam kupit malo DLVK, pa me zanima vas savjet koji ste duze u njoj da li je isplativo ili ne i po kojoj cijeni, ciljna cijena za kupnju mi je bila <1000, koje su prognoze za cijenu u narednih mjesec dana, kad kupit?

I kakve su prognoze za dulje, sta je s Aluminijem, radnickim dionicama, poslovima, sto ocekujete kako ce to utjecati na cijenu?

Razmisljam izmedju ATPL, DKLV i ERNT (ATPL i ERNT vec imam pa sam mislio malu u DLKV)

Ja sam kupio na 994, uvjeren da će brzo gore. Eto je sad na 980 [undecid]

Da imam novaca, više ne bih kupovao Dalekovod jer imam dovoljno. Ne mislim da će on brzo porasti tako da ne moraš žuriti. Ako možeš čekati 6 ili više mjeseci, on je dobro ulaganje. Ali ja bih čekao još par dana, razmislio, izračunao… Na kojoj cijeni bi ti htio izaći recimo? Koliko možeš čekati, itd. Propitaj se. Trenutna cijena je vjerojatno blizu dna, ali nema baš neke volje za odlazak gore.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Prije točno 2 mjeseca, Dalekovod se prodavao za 955 kuna. Mjesec dana kasnije se kupovao za 1220. Nema zarade bez rizika, dionica je likvidna, kupi i vidi. Moraš sam odlučiti. Sretno!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Ja sam kupio na 994, uvjeren da će brzo gore. Eto je sad na 980 [undecid]

Da imam novaca, više ne bih kupovao Dalekovod jer imam dovoljno. Ne mislim da će on brzo porasti tako da ne moraš žuriti. Ako možeš čekati 6 ili više mjeseci, on je dobro ulaganje. Ali ja bih čekao još par dana, razmislio, izračunao… Na kojoj cijeni bi ti htio izaći recimo? Koliko možeš čekati, itd. Propitaj se. Trenutna cijena je vjerojatno blizu dna, ali nema baš neke volje za odlazak gore.

Ne zuri mi se, mogu cekati i s kupnjom i kasnije s prodajom, kad bi u sljedecih 6mjeseci zaradio oko 150-200kn/dionici ja sretan (a vjerujem da bi to trebalo ici)… vec duze pratim tu dionicu i nekako mi se cini da je blizu dna, evo sad je na 970 mislim da nece nize od 950
[pray]

IVICA-P-A

Kupio prije par dana na 983 i prodao danas na 993.Strah me da one 200-ce ne završu na bidu pa bi možda moglo biti panike i onda ode.Vidit ćemo šta će biti, ovako sa cashom se osječam bolje.
Možda sam i falio ali to je burza idemo dalje.

Pozdrav

bit će bolje................

Prosao mi nalog za kupnju na 950,00kn, e sad nadam se da nece otici jos puno nize [pray]

IVICA-P-A

Ovo je potop. Danas sam puno izgubio.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Nalog na 950 sam stavio negdje oko 14h s nadom da ce do kraja tjedna pasti do 950, al ovaj nagli pad mi se ne svidja bas, bilo bi mi draze da danas nisam nista kupio [undecid]
bojim se sutrasnjeg starta burze…

IVICA-P-A

New Report

Close