DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 21:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne dopustite da vas strase i ne prodate olaku tu dionicu, osim ako nekome
treba za….
Ovo su igrice, manipulatorčići.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Jel prati ko SDA, onako pitanje iz zeke peke jer moram reć da ovo prva dva (bog zna koj iz njih 🙂 hahah) polagano puštaju van.

Sada ili im treba za budući dokap ili tu nekaj smrdi?
Mišljenja

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

[/quote]




Dividenda je 12,65 po dionici, skupština je 05.07.2008. Treba biti u posjedu dionice 30 dana prije skupštine? Ovo provjeriti. Svejedno, pitanje ostaje: Tko prodaje Dalekovod ispos 1000 kuna? Pa na koliko su ga onda kupili da im se to isplati?

Onaj tko je kupio prije 2-3 god,ima debelu zaradu kolega..
[/quote]

Sigurno, ali tko drži novce 2-3 godine u Dalekovodu? To mi baš nije neka investicija. I zašto nisu prodali na 1500? Previše pitanja bez odgovora. Ok, nadamo se boljem.

[/quote]

Nemam namjeru pisati očito ali onaj tko ima novaca drži ih i više godina ako mu je početna pozicija dobra kao i trend, a na 1500 nisu prodali jer su se nadali i 2500….Itekako se kupovalo na 1800….možda si i sam među njima (skoro sam se i ja opekao)….i sad se nećkam, ne izgleda dobro zse ovih dana…troši se sitniš…

In spe...


Jel prati ko SDA, onako pitanje iz zeke peke jer moram reć da ovo prva dva (bog zna koj iz njih 🙂 hahah) polagano puštaju van.

Sada ili im treba za budući dokap ili tu nekaj smrdi?
Mišljenja

Oni puštaju, banke kupuju. Možda im hitno treba novac? ***obrisano***

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Jel prati ko SDA, onako pitanje iz zeke peke jer moram reć da ovo prva dva (bog zna koj iz njih 🙂 hahah) polagano puštaju van.

Sada ili im treba za budući dokap ili tu nekaj smrdi?
Mišljenja

Evo i mene muči to pitanje,neznam kad radnicima ističe lock-up zna li tko točan datum?

bit će bolje................

Impotencija Dalekovoda da zatvori preko 1000 je zabrinjavajuća. Brine me i da je krivulja EMA 10 prije tjedan dana presjekla EMA 50 nakon što je samo kratko vrijeme bila iznad. To bi mogao biti signal novog pada. Nadam se da netko ovdje ima što novo za dodati.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

veliki promet uz večinu lupanja po asku -dobar znak

NEMA PREDAJE

Nisam baš u toku, od kuda ovi nalozi po 250 komada? Jesu li to radnici?

Kaj je sa blizancima na Zagrebačkoj aveniji

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

tko ne vjeruje u dionicu nek izađe,a tko vjeruje neka čeka..eto,to je to..tako je atpl neki dan oborena bezveze,neki od naših fondova vide bolju priliku negdje drugdje,o.k.neka idu..dobro je to da na ovim razinama ima kupnje,još malo i gotovo,možda je još malo potumbaju,ali ništa zabrinjavajuće…

na nijednoj dionici kao na dalekovodu nema štopanja rasta, može bit razlog da se dokupi povoljno,prije dobrih vijesti(dokapitalizacija,aluminij,novi poslovi…) [thumbsup]

NEMA PREDAJE

Malo mi predugo traju ove pretumbacije, ali i dalje sam vjeran svom Dalekovodu…Još dugo , dugo

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close