DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

puno hvala SAILOR , slozio bi se s tobom i vjerujem u dalekovod a uostalom jako sam u njemu i dokupljujem na svim razinama pomalo i mislim da ga imam dosta nisko a neda mi se cekati a i nevjerujem da moze na razine vise 700-800 kn pa bolje ovako jel nezna se kad ce gore [thumbsup]

pepe7

tomo 7 nema na cemu.
treba vjerovati u svoju dionicu, medjutim to nazalost nije dovoljno. Ipak, posto je DLKV milljenica i fondova misli da nece bit problema cim opet pocmu voditi igru.

VIVA LA REVOLUCION !!!

Dalekovod (DLKV.ZA) posted 12.8% lower 1Q08 net profit of HRK12.9m as 20.9% higher net financial loss and higher income tax rate annulled EBIT improvement by 5.9% to HRK23.7m. Sales rose a
meagre 1.9% to HRK355.7m as 3.7 times higher exports thanks to deals in Norway, Kazakhstan and Montenegro offset 9.3% lower domestic sales of HRK304m. Recently, DLKV boasted about two new domestic deals worth altogether HRK884.3m to supply and install technical road and electric power equipment on the Osijek-Djakovo motorway route (worth HRK420m and with expected completion by end 2008) and on the Ravca-Ploce motorway route (worth HRK464.3m and with expected completion by end 2009). Following the latest deals and the announced new Program for the construction and maintenance of public roads for 2009-2012, we expect DLKV to continue generating the largest portion of its domestic sales from the road-building segment in the medium-term. Domestic sales should also bear fruits from the electricity board HEP’s 2007-2017 investment cycle with HRK10.4bn investments in the T&D and additional HRK3.0bn in the T&D upgrade, particularly in light of now certain electricity price hikes this summer. Taking into consideration HEP’s T&D investments of HRK3.9bn in 2008-2010 period and new deals in the road-building segment, we have revised higher our 2008-2010 domestic
sales CAGR estimate to 9.1% from 8.7% previously and consequently 2008-2010 total sales CAGR to 11.7% from 11.5%.

Dalekovod failed to capitalize from the new deals and the stock consequently trades only a bit above its key support at HRK 1,020 or 50% retracement of the 2002-2007 rally. From a fundamental point of view, the stock looks attractive when compared to our target price of HRK 1,680 a share based on the DCF method (70% weight).
Skinuto sa
http://www.briefing.hr/Portals/0/PRwire%20fajlovi/20080530_HAAB_ccmr.pdf

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ovi i dalje kupuju TIMT, prošli tjedan 670 kom po 100 kn, sad je vjerovatno njihov nalog od 500kom po 90kn, a o javnoj ponudi ni ne sanjaju. One njihove troslovne firme kupuju i prodaju dionice DLKV i nikom ništa. Ili oni rade po nekim drugim zakonima ili sam ja nešto gadno propustio.


Ovi i dalje kupuju TIMT, prošli tjedan 670 kom po 100 kn, sad je vjerovatno njihov nalog od 500kom po 90kn, a o javnoj ponudi ni ne sanjaju. One njihove troslovne firme kupuju i prodaju dionice DLKV i nikom ništa. Ili oni rade po nekim drugim zakonima ili sam ja nešto gadno propustio.

Kolega u pravu si !! A i izvješće TIMT-a nisam vidio,kriju ga kao zmija…

Jako loše. 1015! Kupio jučer po 994, ja sam zadovoljan, ovo je turnaround. Još dividenda, dobra dionica, likvidna, popularna, nema straha.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

koja dividenda ili ce je biti i koliko ? hvala

poziv na skupštinu:
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Jako loše. 1015! Kupio jučer po 994, ja sam zadovoljan, ovo je turnaround. Još dividenda, dobra dionica, likvidna, popularna, nema straha.

Ti to ozbiljno? Ma koja dividenda,nekih 16 kn,a dionica pala više od 30%…likvidna je, ali po ovoj cijeni..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Jeli počela prodaja radničkih dionica?

SAM PROTIV SVIH

Ja kupio jučer po 1015 …gledam danas tržište,tragično!!Pogledam crnu goru,zelenilo,raj na zemlji!!Barem mi tamo raste ..Ovaj dalekovod siluju

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/dalekovod-ocekuje-rast-prihoda-po-dvoznamenkastoj-stopi
Evo novosti koja bi trebala imati pozitivan utjecaj!!

New Report

Close