DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 17:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bok ljudi,

na brzinu sam pregledao postove na zadnjih par stranica, međutim nigdje nisam našao da netko spominje skupštinu Dalekovoda.
Molim Vas ako netko zna da li će se održati izvanredna skupština Dalekovoda 19.05.2008., kako se priča po kuloarima, iako sam čuo i malo službenije informacije da će se ista održati oko sredine lipnja.
Hvala,
pozdrav !


Bok ljudi, na brzinu sam pregledao postove na zadnjih par stranica, međutim nigdje nisam našao da netko spominje skupštinu Dalekovoda. Molim Vas ako netko zna da li će se održati izvanredna skupština Dalekovoda 19.05.2008., kako se priča po kuloarima, iako sam čuo i malo službenije informacije da će se ista održati oko sredine lipnja. Hvala, pozdrav !

vidi dalekovod.hr

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Stari,
na dalekovod.hr ne piše baš ništa ! Čak sam i na telefon zvao njihov Sektor za odnose sa dioničarima, ali i oni daju tako šture informacije, ili bolje rečeno skrivaju informacije ko zmija noge tako da se opet ništa točno ne zna…

EU ne financira poljoprivredu u Hrvatskoj. Nešto vrlo sitno novčića se povuklo kroz SAPARD i to je sve. Hrvatska poljoprivreda se još uvijek financira gotovo isključivo iz proračuna i naravno poljoprivrednika.
Da li i kako to utječe na dlkv ne znam.


[undecid] zanimljivo razmišljanje #deimos#, ali poljoprivreda nema nikakve veze s ovom dionicom, jer poljoprivredu financira EU, putem odgovarajućih programa i fondova [cool]


EU ne financira poljoprivredu u Hrvatskoj. Nešto vrlo sitno novčića se povuklo kroz SAPARD i to je sve. Hrvatska poljoprivreda se još uvijek financira gotovo isključivo iz proračuna i naravno poljoprivrednika.
Da li i kako to utječe na dlkv ne znam.

navigare:

[undecid] zanimljivo razmišljanje #deimos#, ali poljoprivreda nema nikakve veze s ovom dionicom, jer poljoprivredu financira EU, putem odgovarajućih programa i fondova [cool]

Utječe isto koliko i ja utječem na globalno zatopljenje…

55. sjednica Vlade Federacije BiH
Sarajevo, 14.05.2008.
Dnevni red
55. sjednica Vlade Federacije Bosne i Hercegovine održana 14.5.2008. u Mostaru.

Dnevni red:


20.Nacrt Aneksa 4. na Sporazum o rješavanju otvorenih pitanja između Vlade Federacije Bosne i Hercegovine i Aluminija d.d. Mostar


EU ne financira poljoprivredu u Hrvatskoj. Nešto vrlo sitno novčića se povuklo kroz SAPARD i to je sve. Hrvatska poljoprivreda se još uvijek financira gotovo isključivo iz proračuna i naravno poljoprivrednika.
Da li i kako to utječe na dlkv ne znam.

Istina… ako država manje troši na investicije, a više nepovratno subvencionira poljoprivredu to znači lošiju poziciju za cijelo gospodarstvo, između ostalog i za DLKV jer neće tako brzo dobiti poslove na koje se računalo. DLKV se treba koncentrirati na vanjsko tržište, ali veliko je pitanje koliko je management sposoban za to.

You either do it right or you get eliminated!

itekako je sposoban…dalekovod je vec dosta poslova odradio vani i radi ih…

OBAMA................SPASITELJ

Solidan ASK na dalekovodu:

1.180,00 41
1.184,00 10
1.185,00 200
1.188,99 8
1.190,00 6
1.195,00 100
1.199,00 422
1.199,98 37
1.199,99 10
1.200,00 389

Izgleda da se nekima ne svidja izvještaj. Bombi koliko hoćete.



Neznam šta toliko puno znaće kvartalna izvješća za firmu čiji projekti od dana kada se počima s njima do dana kada se završe, traju po dvije tri godine…

Ti mislis da se ti projekti fakturiraju tek po zavrsetku radova?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Solidan ASK na dalekovodu: 1.180,00 41 1.184,00 10 1.185,00 200 1.188,99 8 1.190,00 6 1.195,00 100 1.199,00 422 1.199,98 37 1.199,99 10 1.200,00 389 Izgleda da se nekima ne svidja izvještaj. Bombi koliko hoćete.

kakav izvještaj, koje bombe?

free tibet

Ima Sauron pravo. Projekti se kupac plaća djelomično avansom pa kako se kreće dalje po situacijama.Barem kod nas. Za strance neznam. Ali u svakom slučaju DLKV i ostali građevinci nisu gladni kruha tijekom projekta. Šećer dolazi u obliku VTR-a.

New Report

Close