DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Vidim da je danas bilo dosta burno a i napredak je vidljiv.

alfa8:

IGH spominje konzorcij s DLKV… za rusko tržište[thumbsup]

Mislim da bi tu moglo biti nešto zato što su DLKV i IGH odavno “prijateljske” firme.[wink]

Ah, znaš kaj se kaže za misliti…

početnik-5:

Dnevnik nije apsolutno nikakava referenca za vijesti, tak je šprajc prošle godine u nedjeljnom dnevniku izvalil da je Dalekovod preuzel Aluminij, drugi dan smo imli ATH….. tak da [angry] ”
Prošle godine je bilo brutalno za sve dioničare, nadam se da sad neće biti isto. Iako imam dosta dlkv-a, ovaj snažan rast me malo plaši.

Mene snažan rast bez osnova također plaši, jel kad krene nizbrdo nikako da se zaustavi…

trebao bi te jedino plasit snazan pad…nevidim zasto nebi rastao…dalekovod cesto suraduje s igh tako da cemo mi tu sigurno uzeti dio kolaca…
[/quote]


ddarioo: ” početnik-5: ” Dnevnik nije apsolutno nikakava referenca za vijesti, tak je šprajc prošle godine u nedjeljnom dnevniku izvalil da je Dalekovod preuzel Aluminij, drugi dan smo imli ATH….. tak da [angry] ” Prošle godine je bilo brutalno za sve dioničare, nadam se da sad neće biti isto. Iako imam dosta dlkv-a, ovaj snažan rast me malo plaši. ” Mene snažan rast bez osnova također plaši, jel kad krene nizbrdo nikako da se zaustavi… trebao bi te jedino plasit snazan pad…nevidim zasto nebi rastao…dalekovod cesto suraduje s igh tako da cemo mi tu sigurno uzeti dio kolaca…

[/quote]

Ljudi bolje siguran i kontinuirani rast bez velikih oscilacija, jer uvijek ulazi puno špekulanata.

A di je izvjesce od DLKV??

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


A di je izvjesce od DLKV??

Mislim da je bolje da ga ne pokazuju
[lol]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

deimos:

A di je izvjesce od DLKV?? ”

Mislim da je bolje da ga ne pokazuju
[lol]

Neznam dal ga skrivaju da se netko iskrca ili netko ukrca. Posto je gradjevina u komi zadnjih mjeseci, mogo bi ti bit u pravu.
[lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nije u komi cijela građevina, već samo stanogradnja !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

deimos:

A di je izvjesce od DLKV?? ”

Mislim da je bolje da ga ne pokazuju
[lol]

I ja čujem nešto tako. Isto tako čujem nešto o 800000 šljakerskih dionica koje bi se mogle uskoro naći na tržištu. [cool]


Nije u komi cijela građevina, već samo stanogradnja !

A cuj, ja ocekujem losije stanje i kod DLKV zbog HEP-ovih problema. HDEL i VDKT su isto pokazali losija izvjesca. Drzava ce izgleda nesto manje trosit na investicije jer ih koalicija sa HSS-om kosta novaca preusmjerenih u poljoprivredu. Anyway, ova nasa izvjesca tolko plesu od kvartala do kvartala da cemo tek nakon 3-4 godine znati stanje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

[undecid] zanimljivo razmišljanje #deimos#,

ali poljoprivreda nema nikakve veze s ovom dionicom, jer poljoprivredu financira EU, putem odgovarajućih programa i fondova
[cool]

samo što nije...

poslova ima kao nikad prije! radi se puno i to znaci samo jedno – prihod…

luki007:

Nije u komi cijela građevina, već samo stanogradnja !

A cuj, ja ocekujem losije stanje i kod DLKV zbog HEP-ovih problema. HDEL i VDKT su isto pokazali losija izvjesca. Drzava ce izgleda nesto manje trosit na investicije jer ih koalicija sa HSS-om kosta novaca preusmjerenih u poljoprivredu. Anyway, ova nasa izvjesca tolko plesu od kvartala do kvartala da cemo tek nakon 3-4 godine znati stanje.

Neznam šta toliko puno znaće kvartalna izvješća za firmu čiji projekti od dana kada se počima s njima do dana kada se završe, traju po dvije tri godine…

New Report

Close