DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 21:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

IGH spominje konzorcij s DLKV… za rusko tržište[thumbsup]

NEMA PREDAJE

ja sam danas slusa na radiju o planovima HEP a za gradnju elektrana(sto hidro sto termo), mislite da DLKV nece bit i tamo ukljucen. vridit ce ova dionica za neko vrime vise od ingre


Evo došlo je vrijeme da svi vjerni imaoci DLKV otvore šampanjac i ostanu ovdje što duže, IGH sa DLKV-om je dobila najjači posao u povijesti Hrvatske države u Rusiji vrijedan 2.500.000.000,00 EUR ili u kunama 17.500.000.000,00 kn., ja cijelo vrijeme govorim, ali vidim da ima i drugih mišljenja. Iskoristio bih još jednom priliku da pozdravim kolegu krespa i zutog. Ako sutra ne odradimo 50%, da dobro ste čuli 50% onda ne znam što!? Da li možete izbrojati te nule!? Ja pričam, govorim, da su ovi poslovi bitni, a ne aluminij Mostar i TLM, ko ih šiša i da ih ne bude, ako bude, a biti će opet dobro. [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

zašto pišeš takve nestine? posao je dobio IGH i slovenci i posao je od 100 milja Eura a ne 2.5 milijardi…
misli imeni je DLKV drag, al takve nebuloze ne vode ničemu. NHF

P.S zšto se to uopće pušta na forum?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


vjerojatni razlog zašto ne idemo gore je sazivanje izvanredne skupštine koja bu se održala 19.5.2008g a na kojoj ce biti po svemu sudeci veoma vatreno[thumbsup]

odtkud taj info?
zar nije 05.07.2008?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


bmw: ” vjerojatni razlog zašto ne idemo gore je sazivanje izvanredne skupštine koja bu se održala 19.5.2008g a na kojoj ce biti po svemu sudeci veoma vatreno[thumbsup] ” odtkud taj info? zar nije 05.07.2008?

Definitivno je u središnjem dnevniku htv-a spomenuto da je IGH dobio posao u Rusiji i da okuplja hrvatski konzorcij za izvođenje poslova, a od kojeg bi najviše koristi trebali imati dlkv i končar.
[thumbsup]


Dajte mi jedno suvislo objašnjenje zakaj nam nedaju gore[undecid]

dokup, svako malo se pojavi neko strašilo s 500 ili 1000 kom, a naivni zagrizu


ja sam danas slusa na radiju o planovima HEP a za gradnju elektrana(sto hidro sto termo), mislite da DLKV nece bit i tamo ukljucen. vridit ce ova dionica za neko vrime vise od ingre

HEP nemože kihnuti a da mu dlkv ne zeme neku kintu


Evo došlo je vrijeme da svi vjerni imaoci DLKV otvore šampanjac i ostanu ovdje što duže, IGH sa DLKV-om je dobila najjači posao u povijesti Hrvatske države u Rusiji vrijedan 2.500.000.000,00 EUR ili u kunama 17.500.000.000,00 kn., ja cijelo vrijeme govorim, ali vidim da ima i drugih mišljenja.

Iskoristio bih još jednom priliku da pozdravim kolegu krespa i zutog.

Ako sutra ne odradimo 50%, da dobro ste čuli 50% onda ne znam što!?

Da li možete izbrojati te nule!?

Ja pričam, govorim, da su ovi poslovi bitni, a ne aluminij Mostar i TLM, ko ih šiša i da ih ne bude, ako bude, a biti će opet dobro.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Od kud ti takva informacija?


Bushmen: ” bmw: ” vjerojatni razlog zašto ne idemo gore je sazivanje izvanredne skupštine koja bu se održala 19.5.2008g a na kojoj ce biti po svemu sudeci veoma vatreno[thumbsup] ” odtkud taj info? zar nije 05.07.2008? ” Definitivno je u središnjem dnevniku htv-a spomenuto da je IGH dobio posao u Rusiji i da okuplja hrvatski konzorcij za izvođenje poslova, a od kojeg bi najviše koristi trebali imati dlkv i končar. [thumbsup]

prosim te malo gledaj na kaj delas reply,
btw, Dnevnik nije apsolutno nikakava referenca za vijesti, tak je šprajc prošle godine u nedjeljnom dnevniku izvalil da je Dalekovod preuzel Aluminij, drugi dan smo imli ATH….. tak da [angry]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Dnevnik nije apsolutno nikakava referenca za vijesti, tak je šprajc prošle godine u nedjeljnom dnevniku izvalil da je Dalekovod preuzel Aluminij, drugi dan smo imli ATH….. tak da [angry]
[/quote]

Prošle godine je bilo brutalno za sve dioničare, nadam se da sad neće biti isto.

Iako imam dosta dlkv-a, ovaj snažan rast me malo plaši.


Dnevnik nije apsolutno nikakava referenca za vijesti, tak je šprajc prošle godine u nedjeljnom dnevniku izvalil da je Dalekovod preuzel Aluminij, drugi dan smo imli ATH….. tak da [angry]
Prošle godine je bilo brutalno za sve dioničare, nadam se da sad neće biti isto. Iako imam dosta dlkv-a, ovaj snažan rast me malo plaši.
[/quote]

trebao bi te jedino plasit snazan pad…nevidim zasto nebi rastao…dalekovod cesto suraduje s igh tako da cemo mi tu sigurno uzeti dio kolaca…

OBAMA................SPASITELJ

Vidim da je danas bilo dosta burno a i napredak je vidljiv.


IGH spominje konzorcij s DLKV… za rusko tržište[thumbsup]

Mislim da bi tu moglo biti nešto zato što su DLKV i IGH odavno “prijateljske” firme.[wink]

New Report

Close