DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Svatko tko pomisli na ovoj razini izaći želim mu sretan put, ovakve situacije su bile i na ATPL kada je došla do razina 2.6xx – 2.7xx, pa je ekipa govorila ja ovo, ja ono, pa gledajte sada gdje je i neće stati vjerujte mi, tako isto u najmanju ruku očekujem i od DLKV, ako ne veći rast s obzirom na fundamente.

Ja danas još dokupio, vjerojatno od tikvice, he,he …[lol]

To nije nikakva ekstra situacija. Ljudi žele okapitalizirati dobit od 20% i sretno im bilo… Ima puno takvih igrača koji ulaze, da bi na brzinu zaradili, ali vrabac je vrabac…

… i što je najvažnije target mi je, ali bez smajlića, debelo iznad 2.000,00 kn. za ovu godinu.

tikvice draga (nisam znala da si curka, sorry)
koliko si love brokeru ostavila
da si lijepo sjedila u kupeu i gledala kroz prozor rijeke i šume
tu i tamo pokoju kravicu i konjića
i pričekala da vlakić stane
sve bi to ostalo u tvom džepu

free tibet


tikvice draga (nisam znala da si curka, sorry) koliko si love brokeru ostavila da si lijepo sjedila u kupeu i gledala kroz prozor rijeke i šume tu i tamo pokoju kravicu i konjića i pričekala da vlakić stane sve bi to ostalo u tvom džepu

ne slažem se…ja brokera plaćam 35kn po transakciji

whatever

ono što je najvažnije u svemu ovom je volumen, likvidnost + rast, pogledajte samo volumen u DLKV.


mrnjau: ” tikvice draga (nisam znala da si curka, sorry) koliko si love brokeru ostavila da si lijepo sjedila u kupeu i gledala kroz prozor rijeke i šume tu i tamo pokoju kravicu i konjića i pričekala da vlakić stane sve bi to ostalo u tvom džepu ” ne slažem se…ja brokera plaćam 35kn po transakciji

Bi li bila toliko dobra kolegice pa podjelis sa nama gdje ima tako jeftino?

[pray]

ja sam poćetnik..ali u zadnjih 6 miseci kad sam poćela svaki misec si zaradim finu plaću…jedna jedina greška koju sam napravila to je što sam nadokupila ht na 368…a na samom dlkv sam zaradila nešto manje od 7 000,00 kn…ja sam izašla a ući ću opet za dan dva,možda tri

whatever

a zaposli se u banci

whatever

Ovdje se netko opako iskrcava! Da nisu krenuli već šljakeri sa svojijm dionicama?

Oko 1200 komada na iskrcaju u prvih 10 prodaje!!! [angry]


ja sam poćetnik..ali u zadnjih 6 miseci kad sam poćela svaki misec si zaradim finu plaću…jedna jedina greška koju sam napravila to je što sam nadokupila ht na 368…a na samom dlkv sam zaradila nešto manje od 7 000,00 kn…ja sam izašla a ući ću opet za dan dva,možda tri

zaradila 7000
ako si 10 puta ulazila i izlazila
brokeru si ostavila 700
da si je držala ta dva mjeseca
koliko bi, pored tih 700, zaradila?
ne nagovaram te ni na što
samo mi je žao da tako rasipaš lovu

free tibet

i broker triba živit…a triban i ja…ja sebi napravim finu dnevnicu i zadovoljna sam…neznam zašto ovo opće dilim s vama..forume volim proćitat ali ritko da nešto napišem…evo neću više

zbogom i goodluck

whatever


Ovdje se netko opako iskrcava! Da nisu krenuli već šljakeri sa svojijm dionicama?

Oko 1200 komada na iskrcaju u prvih 10 prodaje!!! [angry]

Ajde stavi K/P da vidimo.

New Report

Close