DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

još ovaj tjedan će sve pasti možda već sutra..ja vjerujem svom instiktu

whatever


vrijeme je da iskocim iz ovog voza [thumbsup]

Može pojašnjenje?


tikvica: ” vrijeme je da iskocim iz ovog voza [thumbsup] ” Može pojašnjenje?

Instinkt! [rolleyes]

[bye]


tikvica: ” vrijeme je da iskocim iz ovog voza [thumbsup] ” Može pojašnjenje?

nebi o tome, ali ja ću još ovaj tjedan ostat 🙂

Cookie Monster

Svatko tko pomisli na ovoj razini izaći želim mu sretan put, ovakve situacije su bile i na ATPL kada je došla do razina 2.6xx – 2.7xx, pa je ekipa govorila ja ovo, ja ono, pa gledajte sada gdje je i neće stati vjerujte mi, tako isto u najmanju ruku očekujem i od DLKV, ako ne veći rast s obzirom na fundamente.

Ja danas još dokupio, vjerojatno od tikvice, he,he …[lol]

ok..ok…ja samo kažem šta san ja napravila…za mene je dlkv idealan za špekulaciju..u posljednja 2 miseca ja sam ušla i izašla sigurno 10ak puta

whatever

Molit ću ovo strašilo na 1135 da se pomakne 1.200 da mu skinem sa aska par desetica.


Svatko tko pomisli na ovoj razini izaći želim mu sretan put, ovakve situacije su bile i na ATPL kada je došla do razina 2.6xx – 2.7xx, pa je ekipa govorila ja ovo, ja ono, pa gledajte sada gdje je i neće stati vjerujte mi, tako isto u najmanju ruku očekujem i od DLKV, ako ne veći rast s obzirom na fundamente. Ja danas još dokupio, vjerojatno od tikvice, he,he …[lol]

nebi se složio sa tobom ali svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Cookie Monster

na ovom valu mislim jošjedno vrijeme jahati…

[thumbsup][thumbsup][smiley][smiley]

pa pustite čovjeka da iskače, zaboga
to je njegovo pravo
zašto je to odlučio s nama podijeliti, ne znam
možda očekuje da ga se nagovara
ja ne bih iskakala dok vlak vozi
pričekat ću stanicu, pa onda laganini
bez panike

free tibet

popapan veliki nalog na 1.135 [thumbsup]

NEMA PREDAJE

Kolga Saladine, naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje Vi, ja, tikvica, svatko, ne radi se o tome, da netko osporava ili ne daj bože izrugiva tuđe mišljenje, radi se naprosto o procjeni situacije u određenom trenutku, ja sam upravo svoj stav iznio u prošlom postu.
Činjenica da li će rasti!?, da, moje mišljenje je da će rasti, kratkoročno ,srednjoročno dugoročno, kako god, samo će rasti, što je još važno uz veliku likvidnost.

Osobno sam ovdje dugoročno, pa eventualne korektivne oscilacije ako se budu događale, nimalo me ne zabrinjavaju.[proud]

Pozdrav.

New Report

Close