DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 13:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,69
2.858
1,061
2,70
2,72
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nije bitno da li netko kupuje, ili pak joj netko prodaje, bitno je da je likvidna, da se konstantan i zdrav rast temelji na velikim volumenima uz šalovanje i betonirtanje cijenovnih razina, a tu je DLKV u samom vrhu ZSE u zadnje vrijeme, malo mućnite glavom i razmislite!?

Očekujem kratkoročno stabiliziranje cijene na min. 15xx kn., a poslije i na puno višim razinama.

Došlo je vrijeme kada će se određene dionice koje su još uvijek napuhane kazniti, a one koje su fudamentno još uvijek podcijenjene će i te kako s jakim razlogom rasti.

Što bi kolega Tenkista rekao: pametnom dosta [lol] , i ja sam još uvijek uletio poprilično jeftino, debelo iznad 1xxx kn. pretprošli tjedan.[wink]

E pa kolega zuti, građevinci su odradili svoje!

Koji su to novi i unosni poslovi za građevince u HR u 2008. god. ?????[cry]

Koji od građevinaca imaju jake poslove u inozemstvu?????
[cry]

Ovo ne govorim iz razloga što imam nešto protiv građ. sektora ili tvrtke, ili drukam protiv ili za, nego iz jednostavnog razloga što je došlo do znatnijeg usporavanja, te će se sredstva preliti u tvrtke koje imaju jake ugovorene poslove i to visokomaržne, što je DLKV. ( i brodari ). [wink][wink][wink]

Jel može neko stavit K/P jer na kupnja prodaja nema danas nitko

hvala

nisam previše u toku… ima dividende ove godine?

you think your special you do, i can see it in your eyes

Nisam pratio, da li je nalog od 500 kom pojeden ili povucen?

Odluku donosim sam, ali pazljivo slusam ostale.

Tuku naši, ali tuku i partizani! Opet netko stavio na prodaju 500 kom. po 1095, ali pojedoše ga u cijelosti!

Posljednje transakcije u prilogu!


E pa kolega zuti, građevinci su odradili svoje!

Koji su to novi i unosni poslovi za građevince u HR u 2008. god. ?????[cry]

Koji od građevinaca imaju jake poslove u inozemstvu?????
[cry]

Ovo ne govorim iz razloga što imam nešto protiv građ. sektora ili tvrtke, ili drukam protiv ili za, nego iz jednostavnog razloga što je došlo do znatnijeg usporavanja, te će se sredstva preliti u tvrtke koje imaju jake ugovorene poslove i to visokomaržne, što je DLKV. ( i brodari ). [wink][wink][wink]

Ova rećenica sve govori..

“Došlo je vrijeme kada će se određene dionice koje su još uvijek napuhane kazniti, a one koje su fudamentno još uvijek podcijenjene će i te kako s jakim razlogom rasti.”

Ali moram reći da obično čitav sektor raste zbog par dobrih dionica u sektoru, pa tako i građevinari. Što se tiće dalekovoda, mislim da je od svih građevinara u RH bez konkurencije, i kao takva ima najviše razloga rasti…

Kolega zuti, e to ja zovem stavom.[thumbsup]

Pozdrav.

Očekujem kratkoročno stabiliziranje cijene na min. 15xx kn., a poslije i na puno višim razinama.

Došlo je vrijeme kada će se određene dionice koje su još uvijek napuhane kazniti, a one koje su fudamentno još uvijek podcijenjene će i te kako s jakim razlogom rasti.

A po kojim pokazateljima je dalekovod podcijenjen?

_zuti_, 06.05.2008. u 17:00

A po kojim pokazateljima je dalekovod podcijenjen?

Moje viđenje:
– Izvozni ugovori potpisani u Albaniji, Crnoj Gori, Kazahstanu i Norveškoj, vezanih uz izgradnju i instalaciju dalekovoda
– potencijalna akvizicija u vidu Mostarkog aluminija
– usmjeravanje na segment prijenosa i distribucije
– dalekovod pokreće gradnju vjetroelektrana
– u Hr nema konkurentske tvrtke

Ne gledam DLKV kroz P/E P/B ili kojekakve omjere (to će ti možda netko drugi moći) već čisto kao ulaganje u dobru kompaniju…

Što znaći podcijenjen ili ne? Analitičari dviju kuća su rekli da je “fer” cijena oko 1700 Kn….


Buco, 06.05.2008. u 17:20

A po kojim pokazateljima je dalekovod podcijenjen?

Moje viđenje:
– Izvozni ugovori potpisani u Albaniji, Crnoj Gori, Kazahstanu i Norveškoj, vezanih uz izgradnju i instalaciju dalekovoda
– potencijalna akvizicija u vidu Mostarkog aluminija
– usmjeravanje na segment prijenosa i distribucije
– dalekovod pokreće gradnju vjetroelektrana
– u Hr nema konkurentske tvrtke

Ne gledam DLKV kroz P/E P/B ili kojekakve omjere (to će ti možda netko drugi moći) već čisto kao ulaganje u dobru kompaniju…

Što znaći podcijenjen ili ne? Analitičari dviju kuća su rekli da je “fer” cijena oko 1700 Kn….
[/quote]

Analitičari… Sori, al znaš ono… uvijek kontra analitiKANATA!

Ja pitam jer se stalno govori fundamentalno podcijenjen. A činjenica je da uz rast prihoda koji je konstantan, nema dobiti. Jednostavno je nema, tj. nezadovoljavajuća je!

New Report

Close