DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 05:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Peritas:

Bio je debelo podcjenjen, a ne precjenjen. Još nije kasno za kupnju dalekovoda, to je dionica koja će daleko dogurati. Mislim da toliko podcjenjivački o ovoj dionici govore samo oni s manjkom strpljenja, koji su i sami uvidjevši dosege dalekovoda, brže bolje kupili po 1300,1400 kn nadajući se brzoj zaradi i nasukali se. Istina je da već duže vrijeme stižu većinom dobre vijesti koje po meni dalekovod svrstavaju u jednu od trenutno najprosperitetnijih domaćih dionica.

Valjda se prije svega čovjek prestavi u svom prvom postu…..[rolleyes]

Ih da je DLKV jedina podcjenjena, šta je onda s drugima, neću navodit mislim da svak ko ovdje čita i piše je naučio što je pod ili precijenjeno. Pogotovo u ovoj krizi koja se još nije stabilizirala.
Na 1900 je bio debelo precijenjen (tada), ali za godinu-dvije možda i ne. Doduše tada se govorilo da je za DLKV sve ispod 2000 kn jeftino. A i sam sam razmišljo, ako je ingra tada bila 40-50 kn što ne bi dalekovod bio 10000 kn. Kasnije sam shvatio zašto nikad neće bit (nikad ne reci nikad). Ali i tada se govorilo kako je sve jeftino, pa je ekipa (računajući i mene) sumanuto kupovala da ne bi propustila zaradu.

kakva je situcija sa ALUMINIJEM?

NEMA PREDAJE


Bio je debelo podcjenjen, a ne precjenjen. Još nije kasno za kupnju dalekovoda, to je dionica koja će daleko dogurati. Mislim da toliko podcjenjivački o ovoj dionici govore samo oni s manjkom strpljenja, koji su i sami uvidjevši dosege dalekovoda, brže bolje kupili po 1300,1400 kn nadajući se brzoj zaradi i nasukali se. Istina je da već duže vrijeme stižu većinom dobre vijesti koje po meni dalekovod svrstavaju u jednu od trenutno najprosperitetnijih domaćih dionica.

jesi ti ozbiljan ili samo drukaš ?

Cookie Monster

kolega kohut vam je sve fino objasnio … , ali vi rađe poslušajte dobročinitelje iz HAAB

Cookie Monster

pozdrav svim forumasima. imamanemam za sada predstavlja moje ime a u buducnosti nadam se da ce biti samo imam! http://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/45.gif
http://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/45.gifMalo sam pratio dalekovod kojeg posjedujem od 1995 i sada kad je doslo vrijeme za prodaju ,opssss 980-1000kn ,nije li to malo smijesno.Ima li netko mozda saznanja sto je sa dionicama dalekovoda koje su radnici 2005 mislim, potpisali ugovor o neprodavanju 3godine .Kada to vrijeme prodaje istjece ?

neki su već prodali, neki mogu sada a neki će na kraju 2008

Cookie Monster

Netko marljivo skuplja po 1 000kn..nadam se da ce se
i ona ubrzo vratiti na zasluzne razine.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

nisam nikada prodavao a imam odredjeni broj dionica koje bi htio prodat, kakva je procedura ako neko ima volje malo mi opisati ? zahvajlujem na zivcima , mozda i postavim koje glupo pitanje po vasem misljenju ali ja sam ovdje novi i svaki savijet ce mi dobro doci, naravno ako je dobronamjeran!

@imamanemam

nije ti ovo bas tema za to; probaj na opcenito bez cenzure.

ustvari evo par crtica pa se ti prepoznaj gdje si:

-ako nemas registrirane dionice kod neke brokerske kuce mozes preko OTC trzista ako imas poznatog kupca;
-mozes registrirat svoje dionice u nekoj brokerskoj kuci i onda putem brokera on ti ih proda na zse,

[thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

hvala daculo

iskreno ——— Dobra i perspektivna dionica ALI malo me zabrinjava istek zabrane prodaje dionica sto radnici posjeduju i zato se malo pribojavam uci [undecid]

http://www.fbihvlada.gov.ba/hrvatski/video/play.php?id=85

Nadajmo se da će ovi novi, znatno povećani prijedlozi konzorcija o cijeni struje biti prihvatljivi za FERK
(Regulatorna komisija ze električu energiju u Federaciji BiH)
[pray]

New Report

Close