DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 12:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da samo nadopunim 2b, Dalekovod najbolju zradu ima na HEP-u i uvijek je imao, tu mu umjer uloženo-dobiveno zna biti i 1:2, 1:3…

Sudbina Dalekovoda uvelike će ovisiti o sudbini HEP-a, osim ako puno intenzivnije ne počnu ulagati u ono o čemu su govorili, vjetroelektrane, tko zna, nakon skyoffice-a možda nastave djelom i u tom smjeru…itd…

I na kraju ne zaboravimo da je u RH sve što je vezano uz državu siva ekonomija, to bi svakome pametnom trebalo biti jasno.
I iako je dlkv privatan, stavi se u poziciju uprave… zašto ne bi privatno preusmjerio dio prihoda, a da ostali to neznaju… kesa je velika, samo je dobit mala![wink]

Hrvatska je upravo u dogovoru sa Mađarskom u uspostavljanju dalekovoda između Naših ljepih država, pa me zanima, imaju li i Mađari isto takvu tvrtku ili smo mi jeina opcija

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vi što ste pecali DLKV na 970 kn, samo obavijest da vam se preselio na 1035 kn. A sutra na 1135 kn. Pa vi samo čekajte. Nebi me začudilo da je na bidu i kolega Buco koji je tako lijepo “objasnio” zašto DLKV ne valja.

Samo hoće li bit podrške na toj razini. Ovih 160 komada samo čisti ove ispod. A kako će se poslije stvari namjestit je pitanje.

Jeste vidli kako se stvorio ovaj nalog na kupnji… odmah nakon 980

Kupnja Cijena
160 1.035,00
10 982,00
6 981,00
3 980,00
22 975,00
15 970,00
200 966,00
37 965,00
5 962,00
22 961,00

You either do it right or you get eliminated!

Ima i novi na 1060

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Jel to stiže neka vijest?!?

samo kakava to mene više brine?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Zašto odmah ovakvi nalozi to ne razumijem, kamo im se žuri dignut cijenu?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

1059,xx je blokada. pa sad[undecid]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


1059,xx je blokada. pa sad[undecid]

Da, ali je 300 kom na 1035 tako da sad na otvaranju neće odmah u blokadu.

OK, ne znam baš mehanizam. Samo sam nabacio što vidim na gledalici i limitima ZSE za danas[thumbsup]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

New Report

Close