DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 18:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sa lovom od dlkv lovit ću HT evo još malo pa IPO

isto tak onaj koji se najjače zdeblja taj najlakše izgubi kile ..

Evo prodao DLKV budućnost neizvjesna a profit je profit.Čudna ja ova 2008 mene dugoročnog ulagača pretvori u trejdera.Sanira sam gubitak sa 1350 na 1270 i zaradio koju kintu,ljudi puno sreće želim vam dlkv na 2000 kn u što skorijem roku otra ja opet u busiju.


Evo prodao DLKV budućnost neizvjesna

da, da ugovoreni posel za sljedeće 2 godinie (2008 i 2009) 5 milijardi kn,
projekt vjetroelektrana s KOEI, obnova željeznica…
mogući Aluminij
potencijal u Rusiji – obnove dalekovoda [pray]

budućnost je stvarno neizvjesana, neće imati dosta ljudi za to sve odraditi..

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

nikson:

Evo prodao DLKV budućnost neizvjesna

da, da ugovoreni posel za sljedeće 2 godinie (2008 i 2009) 5 milijardi kn,
projekt vjetroelektrana s KOEI, obnova željeznica…
mogući Aluminij
potencijal u Rusiji – obnove dalekovoda [pray]

budućnost je stvarno neizvjesana, neće imati dosta ljudi za to sve odraditi..

I zato su zaposlili 160 novih ljudi i zaposlit će još.[thumbsup]

Ma nisam mislio da će dlkv propast nego na kratkoročni efekt euforije.S DDJH sam dva puta uša i par dana nakon toga đuro udara u gornje blokade mrtvo ladno ga prodajem i nisam pogriješio.Uša sam na dlkv po 1350 i ima nakon sat vremena 10% nisam prodao odmah nego čekao neko vrijeme pa kapitalizira gubitak.S ovim trejdom pokrio gubitak i nešto zaradio.Da nije bilo prijašnjeg gubitka vjerojatno bi ostavio dlkv u dugoročnom portfeljeu jer smatram skroz dobrom cijenom sve ispod 800 kn.A dalo bi se i raspravljati koliko koga zadovoljava godišnji prinos po nekoj dionici.Ukratko opekao sam se i naučio 10% je 10% pa taman za sat vremena.Još uvijek
smatram da dugoročnim ulaganjem se mogu postići bolji rezultati nego trejdanjem ali isto tako ovakve pogotke od 20% u 3 dana nikako zanemarivati.Dođe li dlkv opet po 800 kn ulazim opet i držim.
Sory ljudi ko se opeče taj i na hladno puše.

nikson…nisam siguran da ce ga biti ikad vise po 800 kn…ulazimo u pozitivno razdoblje.biti ce malo oscilacija, jer ce biti trejdera, mislim da pada vise nema, bar ne onako kako je bilo zadnja 4 mj…u 6 mj moje procjene su da ce biti na 1300, a i pitanje je dana kada ce dlkv postati vlasnik mostarskog aluminija[smiley]

OBAMA................SPASITELJ


nikson…nisam siguran da ce ga biti ikad vise po 800 kn…ulazimo u pozitivno razdoblje.biti ce malo oscilacija, jer ce biti trejdera, mislim da pada vise nema, bar ne onako kako je bilo zadnja 4 mj…u 6 mj moje procjene su da ce biti na 1300, a i pitanje je dana kada ce dlkv postati vlasnik mostarskog aluminija[smiley]

čekaj da se prvo pozabave s TLMom. I tu će biti “muke ježove”….[wink]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Evo prodao DLKV budućnost neizvjesna a profit je profit.Čudna ja ova 2008 mene dugoročnog ulagača pretvori u trejdera.Sanira sam gubitak sa 1350 na 1270 i zaradio koju kintu,ljudi puno sreće želim vam dlkv na 2000 kn u što skorijem roku otra ja opet u busiju.

velik broj ljude se iskrcao danas..u dva dana cca., 15 posto..pa ko to nebi prihvatio, a i tržište se ohladilo pred kraj, ne osuđujem te, dobar posao si napravio..ali razlikuju nam se načini glednja na investiciju..sve ok..ja ga sutra čekam na 880.kn..davn davn bejbi davn tu miiii….

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

dlkv se oporavlja u pravom trenutku dolazi izvješče za prvi kvartal,pa aluminij preuzimanje pa dokapitalizacija,marđina više nema ,najviše je padao jer je bio likvidan tako bi trebao i rast[thumbsup]

NEMA PREDAJE


dlkv se oporavlja u pravom trenutku dolazi izvješče za prvi kvartal,pa aluminij preuzimanje pa dokapitalizacija,marđina više nema ,najviše je padao jer je bio likvidan tako bi trebao i rast[thumbsup]

Izgleda da je najlikvidniji danas (naravno osim HT-a), prešli smo milju.

evo jedan interesantan text. mozda ima nekakve veze sa dalekovodom [rolleyes]

Vaš link

two bad....milosh dead

New Report

Close