DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ponovit ću post od kolege the profa samo zbog naslova. Onaj tko misli da DLKV vrijedi ovoliko kao danas
ili možda još i manje samo neka prodaje.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=41408

tenkista:

Ne mogu vjerovati da se ne može naći nitko da pokupi ovih 390 kom s prodaje. Ima tko za posudit novce?

kaj sad žicaš…rekel si da su novci spremni…[lol] [lol] [lol]

Kupio sam 25 komada po 900 kn. Veća količina kupljena davno po 1100 kn.[thumbsup]

evo, probudila se kupnja…

Zanimljivo. Što analitičari HAAB-a preporučuju,taj dan dionica padne dosta.


Zanimljivo. Što analitičari HAAB-a preporučuju,taj dan dionica padne dosta.

Oni preporučuju…”Kupite od nas jeftino…”
[lol] [lol] [lol]


jovica: ” Zanimljivo. Što analitičari HAAB-a preporučuju,taj dan dionica padne dosta. ” Oni preporučuju…”Kupite od nas jeftino…” [lol] [lol] [lol]

A po koliko su oni kupovali da bi sada prodavali s osmjehom na licu?

maslina je obrana![left][/left]

Sorry ljudi ja još ništa ne bi kupovao izgleda da netko želi da sve dionice postanu podcijenjene(prvenstveno mislim na strance) Kako stvari stoje OMF su se opekli da mogu kupovati bilo kad i po bilo kojoj cijeni,a OIF izgleda imaju problema sa likvidnošću pa naprosto nema ko stavit leđa pod dionice.Nadalje još jedna star me zabrinjava a to je nagli rast oročene štednje u bankama pa pretpostavljam da ljudi izvlače novce sa burze i iz fondova.Usput trenutni PE dlkv je 25,2 pri cijeni od 870 kn,što je još uvijek malo nabildana cijena.postavljam se u busiju i čekam malo bolja vremena za investiranje.

Ovo su moja razmišljanja i nisu povod na kupnju ili prodaju

evo sad cu vam ja pojacati kupnju da se ne placete
na 887,05 stavit cu 91 kom

Postanite Eu-robovi


A po koliko su oni kupovali da bi sada prodavali s osmjehom na licu?

Bit će po 1400-1500…
al ih stisnulo…
[lol] [lol] [lol]

Pa dajte mamlazi, pustite konačno ovog bokca s 395 komada da dođe na red za prodaju.[thumbsup]

kako cu tim istim fondovima prodati svoje i to skupo, jako skupo… sto je oni vise ruse ja cu sa zadovoljstvom duze cekati [thumbsup]


Usput trenutni PE dlkv je 25,2 pri cijeni od 870 kn,što je još uvijek malo nabildana cijena.postavljam se u busiju i čekam malo bolja vremena za investiranje.

Ajd nemoj pricat o necemo sto ne znas [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close