DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Znate možda , da li je objavljeno godišnje izvješće za DLKV , da li se zna dobit , i kako će biti raspoređena?

Danas se tješim . Zbrajam sve dividende , i vrlo sam zadovoljna . Približavam se godišnjem oročenju u banci
/ 6 % / i to me manje smeta gubitak na burzi ! Hvala na odgovorima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jel netko prati top10?
Tko to rasprodaje?

Prodano jos 200 kom do 980.

Najbolje ponude [ DLKV-R-A ]
Kupnja Cijena
6 980,99
5 980,12
15 980,00
10 970,04
100 970,03
Cijena Prodaja
984,00 10
990,00 359
998,69 38
998,70 4
999,00 100

Mea parvitas.

ruše dionicu s nekoliko transakcije u zadnjih par minuta i to za 10kn !!! a najbolje je zadnja transakcija kojom su srušili cijenu za 4 kune i to jednom dionicom :)))
eeeee….sad mogu raditi što hoće, kad jadnici koji pokrivaju minuse rasprodaju svoje srebro [cool]
krajem godine DLKV 1800 kn opet !

sve je lako kad si mlad :)


ruše dionicu s nekoliko transakcije u zadnjih par minuta i to za 10kn !!! a najbolje je zadnja transakcija kojom su srušili cijenu za 4 kune i to jednom dionicom :)))
eeeee….sad mogu raditi što hoće, kad jadnici koji pokrivaju minuse rasprodaju svoje srebro [cool]
krajem godine DLKV 1800 kn opet !

Puno prije kolega, puno prije.

ne cini mi se ni da ce za godinu dana ponovo na 1800 to je moje stajaliste dugo cemo ga mi jos gledati na ovim razinama


Jel netko prati top10?
Tko to rasprodaje?

U zadnjih 20 dana dva iz top 10 su kupila cca 1600 komada, a druga 2 su isto toliko prodali. Tako da je sve još uvijek ostalo u top 10.

Imam spremljeno stanje od 24.1.2008. Prvih 10 su imali 60,87 % a jučer 60,71 %. Izašao HAAB, ušao još jedan PBZ skrbnički , Erste smanjio…i to bi otprilike bilo to.
Ništa novo. Međusobno si trže a mali se love i jeftino prodaju. Kao što mi je jedan čovjek s visokog položaja rekao da svi fondovi imaju zajedničku lovu , to se obistinuje. Proviziju ne plaćaju, to svi znamo. I to sam vam već 10-tak puta napisao da se fondovi igraju s nama a dok se nakupuju idemo automatski na 1500 kn.
Ima li netko da se ne slaže samnom? Ali s argumentima.


Imam spremljeno stanje od 24.1.2008. Prvih 10 su imali 60,87 % a jučer 60,71 %. Izašao HAAB, ušao još jedan PBZ skrbnički , Erste smanjio…i to bi otprilike bilo to. Ništa novo. Međusobno si trže a mali se love i jeftino prodaju. Kao što mi je jedan čovjek s visokog položaja rekao da svi fondovi imaju zajedničku lovu , to se obistinuje. Proviziju ne plaćaju, to svi znamo. I to sam vam već 10-tak puta napisao da se fondovi igraju s nama a dok se nakupuju idemo automatski na 1500 kn. Ima li netko da se ne slaže samnom? Ali s argumentima.

Ne znam, ali me strah ulaziti u DLKV kad vidim omjer K/P koji je u ovo vrijeme jedan od rijetkih dobrih pokazatelja. K/P 999/15.555kom. Ujutro je bila prodaja oko 14 k komada, dok je tijekom dana narasla na 16.000 komada. Pa kome je u interesu da ruši?
A valjda fondovi koji su ulazili na 800kn u 1. mjesecu 2007. kad je bio veliki promet. Ne vidim većeg prometa unatrag dvije godine. Prodaju valjda sve u čemu su u plusu, fondovi naravno.
A do kad će, pitanje je sad. A valjda dok se ne stabilizira regija.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


” Ne znam, ali me strah ulaziti u DLKV kad vidim omjer K/P koji je u ovo vrijeme jedan od rijetkih dobrih pokazatelja. K/P 999/15.555kom. Ujutro je bila prodaja oko 14 k komada, dok je tijekom dana narasla na 16.000 komada.

tgdje vidiš taj podatak, na ZSE monitoru?
kad radnici mogu početi prodavati?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Baron: ” ” Ne znam, ali me strah ulaziti u DLKV kad vidim omjer K/P koji je u ovo vrijeme jedan od rijetkih dobrih pokazatelja. K/P 999/15.555kom. Ujutro je bila prodaja oko 14 k komada, dok je tijekom dana narasla na 16.000 komada.” tgdje vidiš taj podatak, na ZSE monitoru? kad radnici mogu početi prodavati?

Na ZTM-u , da.
Slušao sam na Hr. radiju upravu Dlkv-a da je ova godina zadnja u držanju dionica radnika.
Ne znam kad je rok za neprodaju, ali znam da će biti gusto.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


K/P 999/15.555kom. Ujutro je bila prodaja oko 14 k komada, dok je tijekom dana narasla na 16.000 komada.

Jel ima netko takav podatak za danas?

btw. Na ovoj “K” strani je mojih 10% 🙂

Mea parvitas.

Bushmen:

Baron: ” ” Ne znam, ali me strah ulaziti u DLKV kad vidim omjer K/P koji je u ovo vrijeme jedan od rijetkih dobrih pokazatelja. K/P 999/15.555kom. Ujutro je bila prodaja oko 14 k komada, dok je tijekom dana narasla na 16.000 komada.” tgdje vidiš taj podatak, na ZSE monitoru? kad radnici mogu početi prodavati?

Na ZTM-u , da.
Slušao sam na Hr. radiju upravu Dlkv-a da je ova godina zadnja u držanju dionica radnika.
Ne znam kad je rok za neprodaju, ali znam da će biti gusto.


Mislio sam da je to već prošlo 01.02.2008. jer znam da su polovicu radnici mogli prodati nakon 01.02.2007. te da za godinu će moći prodati i drugu polovicu. Ja sam tada zaključio doslovno godinu, znači krivo?
Jedino me onda tješi to što su se onda vodile rovovske borbe fondova da dokupe DLKV i to je držalo cijenu između 800-850.

New Report

Close