DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 14:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Govori se lose o malima koji se iskrcavaju a kad gle… to nasi forumasi [embarass][embarass][embarass]

teška je situacija u dlkv, otišo financijski stari, novi koji je došo, imala srčani prije par dana …. plaćaju samo 10.2007-e, … perspektive ima ali trenutno je loše, rezultati i opravdanje cijene dionice od 1000kn + vidim tek u budućnosti … generalni u njemačkoj, pretpostavljam RWE i dogovor oko novih poslova ….

Cookie Monster

Bitno je da ima posla


Sada nijedan mirovinski fond ne želi kupovati na 1100 kuna .A kupili su 10000 komada po 1600 kuna u 12 mjesecu tada im nije bilo skupo a sada kada cijena pala sad im je skupo. Nemojte biti naivni. Oni iznose takve činjenice da vide koliko će cijena pasti, kad se nakrcaju dovoljno onda će dionicu dići u mjesec dana na 2000 kuna

…Normalno da su kupovali…ali od žena, dice, stričeva i tetki…..[proud]

znachi, vi smatrate da se ona u skorije vrijeme nece vratiti na 1600-2000 kn, pri cemu mislim na razdoblje od nekoliko mjeseci

Ma DLKV su fondovi prisiljeni prodavati zbog isplate udjela upravo zato što je najkvalitetnija dionica pa ga najviše i imaju. Hvala im što mi omogućuju ovak jeftin dokup.Ali stvarno niže od ovog nemože, pa valjda ima dovoljno pamenih ljudi da kupuju po ovo jeftinoći.
Uglavnom DLKV = HT.[thumbsup]

Nevjerovatno ljudi se utrkuju tko će ponuditi dionice po nižoj cijeni. Koja banana[sad]


teška je situacija u dlkv, otišo financijski stari, novi koji je došo, imala srčani prije par dana …. plaćaju samo 10.2007-e, … perspektive ima ali trenutno je loše, rezultati i opravdanje cijene dionice od 1000kn + vidim tek u budućnosti … generalni u njemačkoj, pretpostavljam RWE i dogovor oko novih poslova ….

U potpunosti se slažem,no s obzirom na potencijalnu vedru budučnost isplati se uzeti na ovim cijenama tko može čekati par godina.

Ja sam izašao jučer na 1140 i to sa debelim minusom(prosjek 1500) jer sam procjenio da će zbog sveukupne situacije do sredine 5.mj DLKV balansirati oko 1200 .
Nema smisla da novci stoje, neka malo odrade !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ja sam izašao jučer na 1140 i to sa debelim minusom(prosjek 1500) jer sam procjenio da će zbog sveukupne situacije do sredine 5.mj DLKV balansirati oko 1200 .
Nema smisla da novci stoje, neka malo odrade !

Bravo majstore!!!!!

Samo ima jedan mali problem (što sigurno misliš da si napravio genijalan potez).

[img][/img]

Saladin:

teška je situacija u dlkv, otišo financijski stari, novi koji je došo, imala srčani prije par dana …. plaćaju samo 10.2007-e, … perspektive ima ali trenutno je loše, rezultati i opravdanje cijene dionice od 1000kn + vidim tek u budućnosti … generalni u njemačkoj, pretpostavljam RWE i dogovor oko novih poslova ….

U potpunosti se slažem,no s obzirom na potencijalnu vedru budučnost isplati se uzeti na ovim cijenama tko može čekati par godina.

Htio si reći valjda par dana čekati?[thumbsup]

Još malo i sve moje dionice u plusu osim HT-a! [thumbsup]

New Report

Close