DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 06:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobre vijesti će imati utjecaja na cijenu dionica onda kada i ukupna slika burze bude pozitivna do tada dobre vijesti će imati mali utjecaj na cijenu dionice Dalekovoda. Barem sam ja stekao takav dojam, nadam se da griješim[pray]


Dobre vijesti će imati utjecaja na cijenu dionica onda kada i ukupna slika burze bude pozitivna do tada dobre vijesti će imati mali utjecaj na cijenu dionice Dalekovoda. Barem sam ja stekao takav dojam, nadam se da griješim[pray]

Onda bi to trebalo biti danas sobzirom na vijesti i optimizam iz svijeta

Veliki igrači još uvjek šute tako da to nije to trenutno mali podižu cijenu po onome što vidim na abacusovoj gledalici trenutno se kupuje po bidu što baš i nije dobro[sad]

A problem bi mogao biti i u tome što dok god ima radnika Dalekovoda koji su tu dionicu dobili skoro pa besplatno pa sad prodaju u bescijenje [cry]

Kako je krenulo još bi mogli u crvenom završiti. [bye]

http://www.hep.hr/hep/novosti/vDetail.aspx?id=1302&catID=1

Netko će morati ovo i izgraditi. [wink]

sve je ovo neak cudno—precudno čak[proud]


A problem bi mogao biti i u tome što dok god ima radnika Dalekovoda koji su tu dionicu dobili skoro pa besplatno pa sad prodaju u bescijenje cry

Na temelju čega tvrdiš da zaposlenici dalekovoda vrše rasprodaju!
Istina je da su oni jako puno profitirali s malim dioničarstvom, ali budi siguran da vrlo malo radnika-dioničara prodaje svoje dionice, a oni koji se i odluče na prodaju ne prodavaju je nama, nego je prodaju direktno famoznom trojcu.

Znam neke radnike koji su prodaji dio dionica i oni kažu da su ih prodali preko brokera na burzi. Znači nisu ih prodavali prvo dalekovodu pa onda ako nije bilo interesanata unutar firme ih nudili na ZSE-u.

auuu…odemo mi way below :D..nego saladincek..ili netko tko je pisao, kolika je po vama “realna ” cijena ove dionice, kaj 800-900 kuna?[huh]

Evo ga izvješće o preuzimanju

14.04.2008.

super..i kaj sad to nesh znacajnije mijenja??[rolleyes]

New Report

Close