DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 08:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dalekovod je daleko više podcjenjenija dionica od Ht-a.
Usporedit ćemo sadašnje cijene i za godinu dana dok izađu izvještaji za 2008 g. DLKV očekujem na 3000 kn a HT na 350-400 kn.[thumbsup]


Dalekovod je daleko više podcjenjenija dionica od Ht-a. Usporedit ćemo sadašnje cijene i za godinu dana dok izađu izvještaji za 2008 g. DLKV očekujem na 3000 kn a HT na 350-400 kn.[thumbsup]

Ova ti je dobra….a koliku to dividendu Dalekovod isplaćuje da bi opravdao cijenu od 3.000 kn?!
Znam da si prodao HT,al ovo je najveća besmislica koju sam pročitao u zadnjih godinu dana!
[lol]


Dalekovod je daleko više podcjenjenija dionica od Ht-a. Usporedit ćemo sadašnje cijene i za godinu dana dok izađu izvještaji za 2008 g. DLKV očekujem na 3000 kn a HT na 350-400 kn.[thumbsup]

može kakav argument ? zašto misliš da je DLKV podcijenjen ?
zašto je HT precijenjen ?

hvala

Cookie Monster


Dalekovod je daleko više podcjenjenija dionica od Ht-a. Usporedit ćemo sadašnje cijene i za godinu dana dok izađu izvještaji za 2008 g. DLKV očekujem na 3000 kn a HT na 350-400 kn.[thumbsup]

Po cemu?

DLKV:

P/E 55
P/Bv 7.8

HT
P/E 13
P/Bv 2.4

ah, jedno ih drži…

taj lijepi monopol…to je najbolji argument[tongue]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

stari moooj….egzekli!!! samo rokaj

EKSKLUZIVNO Reporter Večernjaka s delegacijom gospodarstvenika u Kurdistanu
Hrvati izbjegli napad bombaša samoubojice
Autor VOJISLAV MAZZOCCO | SULEJMANIJA

Pred hotelom Suleymaniya Palace u kurdistanskoj Sulejmaniji, u kojem je odsjela delegacija hrvatskih gospodarstvenika, jučer poslijepodne raznio se bombaš samoubojica.

“…Među žrtvama nije nijedan član hrvatske delegacije.

Pod vodstvom veleposlanika Jerka Vukasa u Kurdistanu su Miroslav Smoljanec iz Ingre, Živko Rončević iz Tvornice parnih kotlova, Darko Popović iz Dalekovoda, Lukrecija Matić iz Elke, Mladen Rapajić iz Geofota, Zdravko Čokić iz zagrebačkog Gradskog poglavarstva, koji je ujedno s hrvatskim Iračaninom Jasimom Doherom suvlasnik tvrtke Zagi u Sulejmaniji.

U vrijeme napada bili su na putu iz Arbila, glavnog grada Kurdistana, gdje su se susreli s potpredsjednikom vlade Omarom Fattahom te kurdistanskim ministrima za energetiku i ulaganja.
– Unatoč napadu, ne bih situaciju ocijenio zabrinjavajućom – rekao nam je veleposlanik Vukas.

Hrvatski gospodarstvenici u Kurdistan su otputovali dogovoriti poslove za svoje tvrtke, ali i ubrzati otvaranje Hrvatske gospodarske kuće.

[thumbsup]

e na dlkvdu prosjecna transakcija iznosi oko 12 dionica…..wtf[tongue]

http://www.aluminij.ba/novosti/nova_tvornica_anoda_u_aluminiju_po_kriterijima_eu-a/default.aspx

Nadajmo se povoljnom ishodu.[pray]

http://www.mmpi.hr/default.aspx?id=4669

Skupa sa Končarom prvi smo načeli ovu željezničku tortu od 18 milijardi kuna. Lijep komadić 500 milijuna. Idemo je pojesti do kraja.[thumbsup]

e danas ćemo vidjet da li crobex slijedi globalni trend ili će i dalje tonuti…po meni ako danas ne poraste barem 1 % to je dokaz precjenjenosti tržišta i svega najgorega…

ali meni nije jasno kada ce se dobre vijesti poceti odrazavati na cijeni dionice[huh]

New Report

Close