DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 13:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Za one koji zele pratiti razinu certifikata u Stuttgartu…

http://www.rt.boerse-stuttgart.de/pages/search/main.html?searchterm=AT0000A08U41&LANG=en

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


ne kažem da neće rast, ali kad vidim ekipu koja je budućnost dalekovoda sve nade padaju u vodu, također kad vidim koliko zarade od poslova vani tipa, norveška, albanija, kazahstan itd .. neznam oće li bit za gablec …
ovo što kod nas uhvate , super, ali takvih je sve manje …

neznam ali eto , nemojte me pljuvat ali moje mišljenje o dlkv nije najbolje, ali to je samo moje, naravno da nemoram biti u pravu.

a ove što si ti naveo, pa ima tu boljih prilika od dlkv-a … pogotovo za budućnost:)

ja bi kupovao dlkv, krajem 5-og … puno dioničara je orplatilo svoje dionice i sad i još za koji mjesec će to prodavat … tada treba kupovat jer će ziher srušit cijenu … , jedino ako fondovi navale pa sve to maknu u tjedan dana, ali nisu ni oni ludi, oni to znaju…..

Cookie Monster

[thumbsup]

a koi su k uopce ti certifikati..nisam se bash informirao..hvala lijepa

Oznaka Industrija P/E P/BV
DLKV 56,68 5,60

Ulazak na ovim razinama je dosta riskantan. Evo čak i INGRa ima p/e 33, a Bv 2,96 pa pada.[bye]
Da bi bila na INGRinim vrijednostima, DLKV bi trebao biti oko 800kn. Nažalost takvi su fundamenti

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na HRadiju je bila uprava Dalekovoda. Pričali su o isteku roka za neprodaju dionica koje su dobili radnici 200x godine. Ima li netko informaciju?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

gdje ste bili pametnjakoviči kada se cijena kretala oko 1.800 onda niste pisali da je precijenjeno,mislim da je pesimizam prevladal ali ja se nedam[proud]

NEMA PREDAJE


gdje ste bili pametnjakoviči kada se cijena kretala oko 1.800 onda niste pisali da je precijenjeno,mislim da je pesimizam prevladal ali ja se nedam[proud]

Pitaj tenkistu, on je bio glavni i odgovorni na ovoj temi na tim cijenama.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

vraga izijo sa svojim racunicama…di god te ima nije dobro 😀


Oznaka Industrija P/E P/BV DLKV 56,68 5,60 Ulazak na ovim razinama je dosta riskantan. Evo čak i INGRa ima p/e 33, a Bv 2,96 pa pada.[bye] Da bi bila na INGRinim vrijednostima, DLKV bi trebao biti oko 800kn. Nažalost takvi su fundamenti

Neusporedivo.
Ingra je izdala 10,000 novih dionica i automatski im je bolji p?B i losiji P/E zbog nizeg EPS, tj. broja dionica.
dajte amlo dublje zagrebite a ne jednostavne matematicke racune sa neta usporedjujete.
Zbog dokapa se fundamenti INGRA i DLKV nemogu usporedjiavti.

Sorry, u pravu sam…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

nabrojite mi barem jednu firmu u regiji da je ozbiljan konkurent Dalekovodu[thumbsup]

NEMA PREDAJE


Neusporedivo. Ingra je izdala 10,000 novih dionica i automatski im je bolji p?B i losiji P/E zbog nizeg EPS, tj. broja dionica. dajte amlo dublje zagrebite a ne jednostavne matematicke racune sa neta usporedjujete. Zbog dokapa se fundamenti INGRA i DLKV nemogu usporedjiavti. Sorry, u pravu sam…

Kažeš da su fundamenti prilično dobri ili?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close