DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 13:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,70
1.204
446
2,70
2,76
-2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nitko ne spominje sutrašnji dan…očekujete li negativni odraz na ovu dionicu?
I dajte molim vas nemojte širiti toliki optimizam, pa nitko nije toliko naivan da će na njega utjecat neko negativno mišljenje, pa mislim,tko će se riješit dionica kad pročita post na ovom forumu?
O čemu vi pričate, neki ljudi ovdje uopće ne dopuštaju negativnosti a to nije u redu…

Svakako pogledao sam Lider, tamo se samo kaže da je DLKV imao pad 68% gledajući prva tri kvartala, pa to znamo, o GFI se niti ne špekulira.

Ne znam kamo će dionica, ali Pančo, drugi put plati tih 15 kuna, kupi lider i provjeri što piše [huh]

upravo suprotno…evo što piše na stranicama liderpressa…
Dalekovod je u 2007. godini ostvario ukupan prihod od oko 1,75 milijardi kuna, što je otprilike 16 posto više nego godinu dana prije, a i ove bi godine prihodi trebali porasti, procjenjuje poslovodstvo tvrtke

Eto ja malo u dalekovd, malo iz njega, na kraju kad sve pogledam, bilo bi mi isto da i nisam ništa radio. Malo pogodim pa zajebem, pa tako u krug.

Uglavnom sad sam opet u njemu, pa opet malo pratim.
12.02.2008. 8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 17.231
07.03.2008. 10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 12.531

EB5DJV Turbo Long Call Dalekovod 1,000.0000 1,050.0000 31/03/2009 0.1 Erste Bank

Sad ne vidim nigdje od kad je taj certifikat tu, znam da ga nije bilo prije nekih mjesec dva.
Ali u najmanju ruku zanimljivo da skrbnički pod Erste bankom proda cca 5000 komada u nepunih mjesec dana, a ista ta banka izdaje i certfikat koji puca na 1050. O kom se radi pod ovim skrbničkim da li netko zna?


nitko ne spominje sutrašnji dan…očekujete li negativni odraz na ovu dionicu?

negativni odraz čega?

ako misliš na članak iz večernjaka, on je otprije tjedan dana.

ili je bilo nekih drugih loših vijesti?

U petak na ZSE izvještaj o novom ugovoru vrjednom 5 milijuna eura koji se potpisuje u Oslu 13. a prošlotjedni napisi i zastoju uknjžbe na TLM na naslovnici Poslovnog mislim da su plasirani s namjerom spustanja cjene ove dionice jer su svi građevinari u negativnom pa ajmo malo pogurati dokup .

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f27772b5-10ba-4802-9cac-8527eb6bacb8&ref=lastadd

Dok veliki nadokupe dionicu, samo će nicati članci o ugovorenim poslovima vani u vrijednosti 100, 200, 300 mil Eura.[thumbsup]


Dok veliki nadokupe dionicu, samo će nicati članci o ugovorenim poslovima vani u vrijednosti 100, 200, 300 mil Eura.[thumbsup]

Nadam se da će biti tako jer mogli bi nicati i članci kreditu za gradnju poslovnog nebodera (ne baš potrebnog),odustajanjem od dokapitalizacije te mnogim drugim stvarima koje bi ih mogle kočiti u 2008;al da se razumijemo i ja bi volio da se vrati bar 10% gore [sealed]

ZSE: ZERP odgovoran za stagnaciju burze?
Business.hr/Hina
10.03.2008 10:08
Pročitaj komentare(1)
“Ni prošlotjedne objave poslovnih rezultata banaka ni nekoliko vijesti iz kompanija o novim ugovorima, poput Dalekovodova u Norveškoj, nisu značajnije utjecale na cijene dionica zbog trenutnog raspoloženja na burzi”, kaže Mišulić.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dalekovod uskoro kreće uzlazno, novi poslovi su pred realizacijom, a i uprava bude potvrđena. Uskoro slijede dobri dani za vlasnike dionice.

ma ljudi moji u dlkv je sve manje sposobnih ljudi, nakotilo se hrpa parazita koji neznaju ni čitat, … dalekovod ovisi o jednom ili dva čovjeka koji nisu baš nekog zdravlja … , troškovi su ogromni, …. ja nebi kupovo dlkv ni pod razno, … mislim da ima puno boljih dionica u hr. … ne kažem da neće rast jer na našem divljem tržištu raste i paradajz usred zime … ali ima puno boljih firmi, …. dlkv nije onaj stari

Cookie Monster

New Report

Close