DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 13:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
9.551
3,447
2,76
2,78
0,72%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


za
Hrču01
Hrca11
Šmrklića
Krpu&pratnere

evo pojašnjenja : vidim da slabo ulažete u znanje i informiranost. Jučer vam je izišao novi broj Lidera u kojem lijepo piše za Dalekovod za 2007.g
-smanjenje prihoda od 3,68%
-smanjenje dobiti 68%
-objava rezultata će biti krajem ožujka

eto bio sam korektan iako znam da ćete me sigurno ometati u mom iskrcaju jutros u 10:00h

može li korektnije??[lol] [lol]

Blago onom tko misli da je ulaganje u znanje citanje dnevnog tiska i casopisa. A jos blaze onom tko hrvatske novinare ozbiljno dozivljava i vodi se njihivim “provjerenim” informacijama i procjenama! [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Ovo je DLKV ko meni 5 lipa. Nažalost…ali znamo svi da ima poslova za 5 miljardi ove i iduće godine.[thumbsup]

pa u svakom slucaju je ok da rade i vani, dobro odradjenim poslovima im se otvara put u neke nove i vece. zar ne?

Ti očito ne znaš da je Luka Miličić još u siječnju objavio da su ostvarili prode u visini 1,75 milijardi kuna u odnosu na 2006 ili povečanje od 16,67%. A iz provjerenih izvora znam da je dobit na razini prošlogodišnje. Tako da ove tvoje konstatacije ne stoje[angry]

Ovi mulci iz lidera su izračunali prihode i dobit na tmelju prva tri kvartala, pogledajte izvješće za treći kvartal pa izračunajte pa ćete vidjeti da je kolega “dbaričević” u krivu.

Stvarni prihodi dalekovoda su 1.75 milijardi kuna
Vaš link
[proud][proud][proud]
Evo dokaza:
U prva tri kvartala 2006 2007 Promjena (%)
prihod(u mil.) 1057 1012 – 3.68
dobit (u mil.) 51.70 19.993 -60,08
Na kraju godine 2007 oko 75 milijuna kuna


Ovi mulci iz lidera su izračunali prihode i dobit na tmelju prva tri kvartala, pogledajte izvješće za treći kvartal pa izračunajte pa ćete vidjeti da je kolega “dbaričević” u krivu. Stvarni prihodi dalekovoda su 1.75 milijardi kuna Vaš link [proud][proud][proud] Evo dokaza: U prva tri kvartala 2006 2007 Promjena (%) prihod(u mil.) 1057 1012 – 3.68 dobit (u mil.) 51.70 19.993 -60,08 Na kraju godine 2007 oko 75 milijuna kuna

sve to stoji tako, ali cjena dionice je pala jako, i razine od 1600——–1700 trebace dugo da se stignu, ali ako dodje aluminij u 2 dana smo na tim razinama, jer onda se otvara po meni sigur dokapitalizacije, ili da se firma zaduziva, ali luka je najavijo mogucu dokapitalizaciju, trziste cjelo pada pa prema tome postoji mogucnost i ovi dana da padamo na razine 1050—–1150 , ja posjedujem ovu dionicu i vjerujem u nju , ali se mora bit strpljen spasen, prosjek ulaza mi je 1450 postavicu se na 1050 pa ako doje dobro dosla. pozdrav[cool]

hrco01:

dbaričević:

za
Hrču01
Hrca11
Šmrklića
Krpu&pratnere

evo pojašnjenja : vidim da slabo ulažete u znanje i informiranost. Jučer vam je izišao novi broj Lidera u kojem lijepo piše za Dalekovod za 2007.g
-smanjenje prihoda od 3,68%
-smanjenje dobiti 68%
-objava rezultata će biti krajem ožujka

eto bio sam korektan iako znam da ćete me sigurno ometati u mom iskrcaju jutros u 10:00h

može li korektnije??[lol] [lol]

Blago onom tko misli da je ulaganje u znanje citanje dnevnog tiska i casopisa. A jos blaze onom tko hrvatske novinare ozbiljno dozivljava i vodi se njihivim “provjerenim” informacijama i procjenama! [lol] [lol]

Znao sa m da nemaš ništa pametno za napisati. Sad sam se i uvjerio ( i ne samo ja nego i ostali forumaši )
Pozdrav ( za desetak dana ćeš vidjeti da sam u pravu )[thumbsup]

Frajeru, ma kakvo god bilo godisnje izvjesce, ja ovu dionicu ne prodajem, samo je mogu dokupljivati, zato plasi djecicu oko sebe! takvim bedastocama Znam u sto sam ulozio i jos bolje znam ZASTO sam bas tu ulozio! Ako svojim pisanjem uspijes jos srusti cijenu, budi siguran da cu i ja do toga profitirati, ali meni ne pada na pamet spustati se na tu razinu da drukam na bilo koju stranu, posebice prema dolje, jer jao onom tko srecu gradi na tudjoj nesreci. A da odes stotinjak postova unazad znao bi da je velik broj decki s foruma ulagalo na ATH-u, pa da imas imalo korektnosti nebi kod njih u glavama svojim nebulozama stvarao jos vecu pomutnju! [thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Vaš link

Evo još posla.

[img][/img]

Pa profitiraj Štimče moj, tko ti brani, ja se iskrcavam-ne kupujem. čak ti činim uslugu samo što ti toga nisi svjestan.

Rezultati po mom mišljenju ne podupiru ovu cijenu, tlm je problematičan, od aluminija nema ništa, Vlada smanjuje ulaganja u autoceste, hep stoji slabo. Ne vidim baš neke vesele vijesti za dlkv a ni za ostale građevinare; indg, ingr, thnk, itd

Pušiona, no ti kupuj ne obaziri se na moje mišljenje. Možda sam u krivu ( a opet možda i nisam )

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


Pa profitiraj Štimče moj, tko ti brani, ja se iskrcavam-ne kupujem. čak ti činim uslugu samo što ti toga nisi svjestan.

Rezultati po mom mišljenju ne podupiru ovu cijenu, tlm je problematičan, od aluminija nema ništa, Vlada smanjuje ulaganja u autoceste, hep stoji slabo. Ne vidim baš neke vesele vijesti za dlkv a ni za ostale građevinare; indg, ingr, thnk, itd

Pušiona, no ti kupuj ne obaziri se na moje mišljenje. Možda sam u krivu ( a opet možda i nisam )

Dlkv ima veze sa građevinarima ko i sa posljednjim kineskim carem. DLKV u prvom redu radi DLKV i u tome nema konkurenciju u regiji a i šire. Za razliku od Tehnike, međimurjebetona i sličnih koji rade stanove, Hidroelektre i Vijadukta koji grade mostove i slično.
Buffet je kupovao dionice firmi koje nemaju konkurenciju a to je upravo DLKV. I ima potpisanih poslova za 5 milijardi i fućka im se što vlada smanjuje svoja ulaganja. [thumbsup]


Pa profitiraj Štimče moj, tko ti brani, ja se iskrcavam-ne kupujem. čak ti činim uslugu samo što ti toga nisi svjestan.

Rezultati po mom mišljenju ne podupiru ovu cijenu, tlm je problematičan, od aluminija nema ništa, Vlada smanjuje ulaganja u autoceste, hep stoji slabo. Ne vidim baš neke vesele vijesti za dlkv a ni za ostale građevinare; indg, ingr, thnk, itd

Pušiona, no ti kupuj ne obaziri se na moje mišljenje. Možda sam u krivu ( a opet možda i nisam )

Onda se iskrcaj u tisini i svi sretni i zadovoljni, a ne da sijes paniku medju neodlucnima! Sretno u daljnjim ulaganjima![thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Dlkv ima veze sa građevinarima ko i sa posljednjim kineskim carem. DLKV u prvom redu radi DLKV i u tome nema konkurenciju u regiji a i šire. Za razliku od Tehnike, međimurjebetona i sličnih koji rade stanove, Hidroelektre i Vijadukta koji grade mostove i slično.
Buffet je kupovao dionice firmi koje nemaju konkurenciju a to je upravo DLKV. I ima potpisanih poslova za 5 milijardi i fućka im se što vlada smanjuje svoja ulaganja. [thumbsup]

E moj tenkista, a tko ono radi na opremanju 11 tunela na autocesti za iznos 550 milijuna kuna??

Posljednji kineski car ili Dalekovod?[bye]

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3026031/index.do

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


” E moj tenkista, a tko ono radi na opremanju 11 tunela na autocesti za iznos 550 milijuna kuna?? Posljednji kineski car ili Dalekovod?[bye] http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3026031/index.do

Ovakvi tekstovi su skroz neprimjereni,pa autocesta Zagreb-Split-Šestanovac u dužini od 415kilometara je u prometu a jedino nije gotovo Šestanovac-Ploče u dužini od “samo” 59 kilometara,i ako je Dalekovod opremao tunele na cijeloj autocesti onda je već dobro i naplatio svoj posao
U top 10 u petak ZAGREBAČKA BANKA D.D. dokupila 788dionica,to je više od pol ukupnog prometa tog dana,plašljivci prodaju a pametni skupljaju

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close