DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dbaričević:

Koji krasan članak u sutrašenjem poslovnom, ima odmah da smo u blokadi, sutra, čim se otvori burza[shocked]

Još kad se saznaju rezultati iz GFI, biti će reži & bježi

mozete mi ovo malo pojasniti kolega?

To bi i ja volio da nam pojasni posebno ovaj io o GIFu!!![angry] [angry] [angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

GFI za 2007. možda i neće biti osobito blistavo, u komparaciji s onim za 2006. Međutim, informacija da je do kraja 2007.g DLKV ugovorio poslova za preko 4 milijarde kuna…!!…

Što ti je jasno?



@ratus
to je meni jasno ali ocito nekima nije. npr. hrca11, prle693..

Baričević je mislio na gornju blokadu. Samo da podsjetim da je DLKV bio na 1600 kn dok se još nije znalo ni za TLM, ni za Aluminij.

U podnaslovu piše da HFP neda ispravu potrebnu za upis dionica dok konzorcij ne dostavu potvrdu ministarstva o zamjenskom jamstvu. A čim ju dostavi, sve OK. Naslov je “drukerski”. Da Ivek nije novinar?[lol] [lol] [lol]


Koji krasan članak u sutrašenjem poslovnom, ima odmah da smo u blokadi, sutra, čim se otvori burza[shocked] Još kad se saznaju rezultati iz GFI, biti će reži & bježi

Jes to ti Pančo ? [lol]


Baričević je mislio na gornju blokadu. Samo da podsjetim da je DLKV bio na 1600 kn dok se još nije znalo ni za TLM, ni za Aluminij.

Kolega, meni se cini da si ti dio DLKV otpustio iz svog portfelja, nisi mi vise gorljivi pobornih ove dionice kao nekada…[lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

mislim da ce danas biti prilike da popravimo ulaz.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


hrca11:
” dbaričević: ” Koji krasan članak u sutrašenjem poslovnom, ima odmah da smo u blokadi, sutra, čim se otvori burza[shocked] Još kad se saznaju rezultati iz GFI, biti će reži & bježi ”
mozete mi ovo malo pojasniti kolega? ”
To bi i ja volio da nam pojasni posebno ovaj io o GIFu!!![angry] [angry] [angry]

Pojasnio bi on to kad bi znao…
Uglavnom, bavi se sijanjem panike po raznim temama.

Zadnji post, prije nego li je prestao prije 6 mjeseci pisati na ovom forumu, je glasio:

(tema – korekcija)

12.08.2007. 08:13
dbaričević
korisnik od: 08.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 37

nema sloma dok mjesečno ulazi mrld kuna u fondove / i u srpnju je ušla[smiley1]

——————————————————————————–
Nije da se bojim ali situacija je grozna

Nakon pola godine ponovno počinje pisati i slavodobitno izjavljuje:

(tema – utjecaj mirovinskih fondova…)

04.03.2008. 17:47
dbaričević
korisnik od: 08.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 37

Lijepo sam Vam govorio; Reži i bježi, sve je to precjenjeno do boli.

Ima tu još prostora za pad, na crobex 3.200 bez ikakvih problema. Pa još smo na P/E 27,5 a ostala tržišta emerging markets na 13,5.

Pogledajte promete, sad su na razini od 2006. godine!!!! A para nema, kod fond managera su!!!

——————————————————————————–
Nije da se bojim ali situacija je grozna

I još nekoliko postova na različitim temama, a sve u skladu sa svojim potpisom…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

za
Hrču01
Hrca11
Šmrklića
Krpu&pratnere

evo pojašnjenja : vidim da slabo ulažete u znanje i informiranost. Jučer vam je izišao novi broj Lidera u kojem lijepo piše za Dalekovod za 2007.g
-smanjenje prihoda od 3,68%
-smanjenje dobiti 68%
-objava rezultata će biti krajem ožujka

eto bio sam korektan iako znam da ćete me sigurno ometati u mom iskrcaju jutros u 10:00h

može li korektnije??[lol] [lol]

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

Ovima koji vade stare postove poručujem da je to besmisleno, jer je situacija tada ( prije šest mjeseci bila puna optimizma i likvidnosti ) a sad nema ni jednog ni drugog.
Totalno deplasirano, rekao bih.

Pozdrav i ulažite u znanje[bye]

Osim toga bilo bi lijepo kad bi uvaženi kolega ponekad napisao kakav argument u korist svojih tvrdnji. Hvala

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


za
Hrču01
Hrca11
Šmrklića
Krpu&pratnere

evo pojašnjenja : vidim da slabo ulažete u znanje i informiranost. Jučer vam je izišao novi broj Lidera u kojem lijepo piše za Dalekovod za 2007.g
-smanjenje prihoda od 3,68%
-smanjenje dobiti 68%
-objava rezultata će biti krajem ožujka

eto bio sam korektan iako znam da ćete me sigurno ometati u mom iskrcaju jutros u 10:00h

može li korektnije??[lol] [lol]

Znači ipak će biti dobiti? Super! Lani je npr. Vijadukt imao 30 mil gubit a cijena mu skočila 100 %.
Kod DLKV je u pitanju to što ima sklopljenih poslova u visini 5 milijardi kuna u 2008. i 2009. godini.
Čekam te na kupnji.
Pozdrav!

New Report

Close