DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

čim se malo pojača kupnja na 1200 kn…odma neko poklopi…
do kad će to tako?

znači došlo je do kuršlusa…majke mi mile, i dlkvd i sve. vec sam se dva puta ujeb@o sa ovom prokletom dionicom, a fakat sam ocekivao vise od tih cobana koji idu na pregovore u bosnu a da niti neznaju što je ćorsokak..[angry]

aaaaaaaa joj pa znaci ako ne udju u alumininj nema od firme nista pa ljudi staje vama pa stabi trbali dat 120.000.000 dolara za ekologiju i placat skupu struju ima dalekovod posla u 2008 da ga glava zaboli a stani pani neide ni bosni na ruku da ga ne prodaju radnici traze svoje ima tu dosta trakavica ja ne prodajem na ovoj cjeni pa makar je moro cekat dugo svoju srednju cjenu 1560 a ko zeli prodat nek prodaje

A da li nekto zna kakvi su bili uvjeti u natječaju, da li je i u natječaju bila sve to navedeno sa ekologijom i strujom, ako nije onda konzorcij s Dalekovodom može vjerovatno i uložiti žalbu u slučaju da BiH da nekom drugom Aluminij, ako su oni pobijedili na natječaju, a tamo sve bilo navedeno, onda ne vidim nikakvih problema u tome i ako ne pobijedimo. Meni se sve više čini da je to sad nekakva politička ucjena, ili s provizijama činovnicima ili tako nešto slično, ne vjerujem baš da tamo nema korupcije, a sačekat ćemo još malo pa vidjeti, važno da ima mnogo posla i izvan BiH.


A da li nekto zna kakvi su bili uvjeti u natječaju, da li je i u natječaju bila sve to navedeno sa ekologijom i strujom, ako nije onda konzorcij s Dalekovodom može vjerovatno i uložiti žalbu u slučaju da BiH da nekom drugom Aluminij, ako su oni pobijedili na natječaju, a tamo sve bilo navedeno, onda ne vidim nikakvih problema u tome i ako ne pobijedimo. Meni se sve više čini da je to sad nekakva politička ucjena, ili s provizijama činovnicima ili tako nešto slično, ne vjerujem baš da tamo nema korupcije, a sačekat ćemo još malo pa vidjeti, važno da ima mnogo posla i izvan BiH.

Nisu pobjedili na natjecaju, nego su samo prvorangirani sto je bitna stavka.
S druge strane, u pravu si kad kazes da su u pitanju politicke igre. I upravo zbog toga, s obzirom na info s kojima raspolazem, vjerujem da ce Dalekovod s Konzorcijem uzet Aluminij. I mene uzasno zivcira sva ova situacija, ali nema druge nego strpljivo cekati i – nadokupljivati!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


…ne vjerujem baš da tamo nema korupcije, a sačekat ćemo još malo pa vidjeti, važno da ima mnogo posla i izvan BiH.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] E, sad sam se od srca nasmijao, thx! Pa oni su naj, najkrumpiraniji…[lol] [lol] [lol] [lol]
Ne znam samo kako Švicarci imaju strpljenja gledat kako u Sarajevu doslovce ‘plaze s odlukama’ i promjenama ‘mišljenja’ te izmišljanjima novih razina odlučivanja. Valjda su strpljivi pa bi i mi takvi trebali biti.
Još to nije gotovo… sad će izjave Heće pa Nedžada, pa opet Ganića…[cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Pusti Hecu i Ganica, sve konce oko ove privatizaicje vuce Silajdic koji nastoji izbaci sva tri ponudjaca i dali Aluminij na pladnju Arapima… Iste je stvari radio s ostlaim hrvatksim tvrtkama po Sredjnoj Bosni…
Medjutim, u ovom se lsucaju namjerio na malo jace igrace igrace koji s kapitalom i diplomatskim (i ostalim) vezama sotje iza Konzorcija! [thumbsup][cool]
Toliko od mene na ovu temu![proud]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Mislim da ipak ovaj (mr. Mijo Brajković) covjek ima svojih prstiju u svemu tome i ne vjerujem da ce oni koji su ga tu postavili dopustit da najaca tvornica u Hercegovini ode u ruke arapa, svi znamo sta bi to znacilo za radnike i na njihovu vjersku strukturu

pa gledaj sad ovo pa ovo je smisljeno tako da ako nedodje aaluminij nema ni TLM hahahaha http://www.poslovni.hr/7706.aspx

Koji krasan članak u sutrašenjem poslovnom, ima odmah da smo u blokadi, sutra, čim se otvori burza[shocked]

Još kad se saznaju rezultati iz GFI, biti će reži & bježi

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

Vaš link

U ovom članku piše da hep daje aluminiju 500 gigavat sati električne struje godišnje( odnosno jednu četvrtinu ukupne struje) po 34 eura po Megatsatu, dok cijena na burzi 64 eura.
Pa sad razmislite dali će dalekovod dobiti aluminij ili neće, odnosno ako konzorcij s dalekovodom ne dobije aluminij, onda se neće ni privatizirati .
A što se tiče TLM pa to je polančec na televiziji potpisivao s direktorom dalekovoda, pa kaj mislite da će vlada sad dozvoliti da to propadne. Moš mislit[wink]


Koji krasan članak u sutrašenjem poslovnom, ima odmah da smo u blokadi, sutra, čim se otvori burza[shocked]

Još kad se saznaju rezultati iz GFI, biti će reži & bježi

mozete mi ovo malo pojasniti kolega?

New Report

Close