DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 13:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
213.180
56,447
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Postovani,

nema sumnje da je FI ocekivano i korektno, dakle korektan Plus netto dobiti i sve financijske obveze odradjene i izvrsene.

Ja sam ovdje mali ulagac i ja ne mogu promijeniti niti okrenuti trend.To mogu iskljucivo veliki ili veci igraci.

Ja sam u debelom minusu od 2015 jer sam ulazio na 13-19kn a nije mi palo na pamet izlaziti na 25-27.

To isto mislim i danas i iskreno, zbog ove Corone virusa, idealno je, barem za mene, vrijme za shoping…siguran sam da je dionica iznimno podcijenjena i bezrazlozno zatucena.

Vrijeme ce pokazati jesam li bio u pravu, a cesto sam grijesio.

lp i samo bez straha!

Ma velikima ovo odgovara jer se oni trpaju sada, a ljudi u panici prodaju..sad je burza na strpljen-spašen..

Ulazio sam na 5,60 i nema šanse da prodajem pa makar sve propalo..

Dalekovod prima nove snage

https://www.moj-posao.net/Posao/476569/Strucni-suradnik-obracuna-osobnih-primitaka-mz/

kašnjenja dalekovoda s radovima zbog corone će biti velika i satrat če im te male prihode koje imaju u norveškoj.kupovati sada ovu dionicu je pravi ruski rulet!!!

Jako kakve veze ima corona s Dalekovodom? Po kojim terenima oni grade tu nema ni ljudi ni virusa.

Ova industrija je bar lišena utjecaja corone

Da, eto u norveskoj sve puno korona virusa :)) i ono bas dalekovod pogađa, ostalima cveta cveće

Vama onda preporučujem kupnju turista jer će njima ove godine da “cveta sveće”. Smanjenjem cijene metala i sirovina Dalekovod ima samo da profitira.

nema sektora koji neće stradati, samo je pitanje koliko će koji i u KAKVOM STANJU su sada pojedine firme..jer jedan adris će sigurno preživjeti kao i maistra, ali za dalekovod znamo da je u PSN i kao takav je izuzetno ranjiv i svaki poremećaj na tržištu može ga baciti na koljena!

Ako budu pametni ovi u pravi mogli bi i debelo profitirati od ove krize. Imaju dosta već ugovorenog posla po dogovorenoj cijeni a cijene sirovina, metala su na svjetskom tržištu dosta pale. Tako da svaki pad cijena metala Dalekovodu dođe plus u kasicu. Dalekovodu je cijena spojne opreme i metala kao Petrokemiji cijena plina. Što je cijena manja dobit je veća. Očekujem da čak i Dalekovod proizvodnja koja je uvijek bila generator gubitaka počne pozitivno poslovati upravo iz razloga pojeftinjenja sirovina koje koriste.

@banana

vama ama baš ništa nije jasno! cijene sirovina padaju jer ih nema tko prevesti niti prihvatiti jer se karantene otvaraju na sve strane! iz tog razloga su sirovine jeftine ali dalekovod od toga nema nikakve koristi, dapače, jer ne može do njih! za njih bi puno bolje bilo da su cijene ostale iste, ali da su im dostupne jer ovako će kasniti s rokovima i neće završiti poslove!

Dajte ne lupajte gluposti! Pa nisu sve zemlje zatvorile granice, ne uvozi Dalekovod spojnu opremu iz Italije. Nije svijet stao sa životom nego samo usporio. Dobavni pravci iz većine zemalja i dalje dobro funkcioniraju. Dalekovodu nisu potrebne zaštitne maske nego željezarija.

To sto je cijena dionice pala zbog neke histerije ne znaci da je firma na koljenima nego samo da je jeftina za kupiti

New Report

Close