DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 15:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
23.105
6,652
3,44
3,46
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovaj rast mi više izgleda kao iskrcavanje prije konačnog pada…..
Mogao bi stečaj uskoro zakucati i na ova vrata…


@boana

"Ebitda za 9 mjeseci cca hrk 17mn a dug 450mn, a novčani tok negativan"


@kadija

"Rastu im dospjele obveze, sad su na 22 milijuna. To mi se ne čini kao dobra vijest. Točka 2. stavak OO
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/iBbBkXwZwU5PhOZFh9ICTA==.pdf [zse.hr]"


@matovilka

"U izvješću piše da imaju dospjelih obveza 22,2 mln kn na dan 15.11.2019. a izvještaj se odnosi na razdoblje do 30.09.2019..Skok je ili namješten za iskrcaj ili zbog nekih povlaštenih informacija koje još nisu javne."

Kakav crni pad BudFox :), ok jasno mi je da nisi stigao nesto vise pokupiti ali i sad je na minimalnim vrijednostima

ja vjerujem da ispod 5 kn neće padati sve do izvješća u 2. mjesecu a onda ovisi kakvi će biti rezultati
međutim kao što je jedna kolega napisao, ovo sada izgleda kao dno pa odavde može samo prema gore, moja procjena je do 6,50 kn a onda ovisi kakav će bit sentiment na cijeloj burzi

nekako se i ja slažem . onaj rast od jučer ne vjerujem da je bio samo zbog info na zse , netko je ipak ulupao ovdje barem cca 70- 100 k , a ne vjerujem da je to napravio iz neke zahebancije .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Dolijeću nove "laste" a cijena neumoljivo i sistematski "raste"! Još uvijek imate vremena ući jer rast je tek počeo-. Poslije će te opet po tko zna koji put kukati kako se na ZSE-u ne može zaraditi na smeću. LP!

Zaradio sam ja kolega / kolegice draga mnogo više od vas, ne brinite. Samo u ovoj godini 6-digit u čvrstoj valuti. O čemu vi s vašim sitnjobnim trejdanjem smeća, kako sami kažete, možete samo sanjati.
Sretno s trgovanjem!

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.



Ovaj rast mi više izgleda kao iskrcavanje prije konačnog pada…..
Mogao bi stečaj uskoro zakucati i na ova vrata…


@boana

"Ebitda za 9 mjeseci cca hrk 17mn a dug 450mn, a novčani tok negativan"


@kadija

"Rastu im dospjele obveze, sad su na 22 milijuna. To mi se ne čini kao dobra vijest. Točka 2. stavak OO
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/iBbBkXwZwU5PhOZFh9ICTA==.pdf [zse.hr]"


@matovilka

"U izvješću piše da imaju dospjelih obveza 22,2 mln kn na dan 15.11.2019. a izvještaj se odnosi na razdoblje do 30.09.2019..Skok je ili namješten za iskrcaj ili zbog nekih povlaštenih informacija koje još nisu javne."

Kakav crni pad BudFox :), ok jasno mi je da nisi stigao nesto vise pokupiti ali i sad je na minimalnim vrijednostima
[/quote]

Na znam kolega, malo mi je čudna tišina oko ove firme…
Da li je netko već vidio ovaj donji članak?

Taji se da su Norvežani otkazali poslove Dalekovodu

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Iz tog razloga je i došlo do nižeg, jer je previše menadžer-a na velikim plaćama.

Dalekovod planira smanjenje broja zaposlenih

Tako da će se sve to posložit, nije da nema posla.. dela se :o)


Da li je netko već vidio ovaj donji članak?

Taji se da su Norvežani otkazali poslove Dalekovodu

Članak je star skoro 5 mjeseci !!!!!
Od tad se svašta promijenilo.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


ja vjerujem da ispod 5 kn neće padati sve do izvješća u 2. mjesecu a onda ovisi kakvi će biti rezultati
međutim kao što je jedna kolega napisao, ovo sada izgleda kao dno pa odavde može samo prema gore, moja procjena je do 6,50 kn a onda ovisi kakav će bit sentiment na cijeloj burzi

…kad krenu problemi s proizvodnjom hoće!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Čudno kako ovo pada dok DDJH raste, uvijek su išli jednako.

Kupoprodaj, mislim da s obzirom na promet ovdje trguju krafnaši.


Čudno kako ovo pada dok DDJH raste, uvijek su išli jednako.

Nema tu zdrave logike!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Još malo stiske, pa tko proda – proda

New Report

Close