DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veoma ljep istovar

Ja sam mislio kako je krenulo odošmo gore kad ono[bye]
Baš me zanima kako će se sutra situacija odvijati

kraj veljace 1700, svibanj 2900, prosinac 9800kn.
boze dragi sutra moze izbit rat na kosovu i ode sve u pm, ako mislis kupovat kupi ako mislis prodavat prodaji , ja osobno sam kupova po 1400 i sad cekam sta ce biti dalje a nebi kupova da ne mislim da ce ic gore, ovdje su ti neki od skolopljenih poslova http://www.dalekovod.com/reference.html , trebali bi uzet aluminij mostar ali je to jos uvjek kao pod upitnikom mada se nadam da ce uskoro doc pozitivni signali iz mostara a u tlm-u su prihvatili uvjete preuzimanja. Uglavnom kod ulaganja u dionice ti nitko nista nemoze garantirat.
Pozdrav

sta sad reci a ovaj post od prije mjesec dana? [undecid]


Prizma10: “kraj veljace 1700, svibanj 2900, prosinac 9800kn…
Uglavnom kod ulaganja u dionice ti nitko nista nemoze garantirat.
Pozdrav”

sta sad reci a ovaj post od prije mjesec dana?

Možda kolega nije dovoljno i dobro izglancao kristalnu kuglu pa su mu procjene bile maglovite. [smiley]
Nego, ima li tko TOP 10 vlasnika pa da vidimo tko se tu danima iskrcava…[huh]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

kad se može očekivati FI za DLKV pa da se vidi na čemu smo. počinjem razmišljati da prodam dlkv pomirim se s gubitkom i čekam bolja vremena[cry]


Prizma10: ” kraj veljace 1700, svibanj 2900, prosinac 9800kn. boze dragi sutra moze izbit rat na kosovu i ode sve u pm, ako mislis kupovat kupi ako mislis prodavat prodaji , ja osobno sam kupova po 1400 i sad cekam sta ce biti dalje a nebi kupova da ne mislim da ce ic gore, ovdje su ti neki od skolopljenih poslova http://www.dalekovod.com/reference.html , trebali bi uzet aluminij mostar ali je to jos uvjek kao pod upitnikom mada se nadam da ce uskoro doc pozitivni signali iz mostara a u tlm-u su prihvatili uvjete preuzimanja. Uglavnom kod ulaganja u dionice ti nitko nista nemoze garantirat. Pozdrav ” sta sad reci a ovaj post od prije mjesec dana? [undecid]

Kad citas i komentiras tudje postove procitaj dva puta ako ne skuzis od prve i taj post je bio odgovor jedno kolegi na njegovo pitanje sta da radi u svezi sa ovom dionicom

Dalekovod će nam danas biti na velikom iskušenju, bit će interesantno pratiti stanje kako će se završiti danas, sigurno idu u stečaj kad je prodaja tako jaka na ovim razinama, bolje da je spuste na 900 kn, pa u direktan okršaj da se vidi pravi boj

ja je nedam bez vjesti oko aluminija a to ce brzo doc pa bilia ona pozitivna ili ne nezanima me a ako bude pozitivna (a hoce) pa odma poslje toga ide DOKAPITALIZACIJA a cjena BUMMMMMMM

Evo jučer malo čitam o dalekovodu od prve strane, puno je to teksta, možda mi je promaklo, ali nisam na kraju skužio što se dogodilo sa TLM.
Na SDA 1. je hrvatski fond za privatizaciju, jel to znači da ga Adrial nije kupio za 1 kn, ili je to riješeno pa je ovo sad nekakva birokratska priča?

Odakle ti zaključak o stečaju?


Dalekovod će nam danas biti na velikom iskušenju, bit će interesantno pratiti stanje kako će se završiti danas, sigurno idu u stečaj kad je prodaja tako jaka na ovim razinama, bolje da je spuste na 900 kn, pa u direktan okršaj da se vidi pravi boj


Odakle ti zaključak o stečaju?

MIG68:

Dalekovod će nam danas biti na velikom iskušenju, bit će interesantno pratiti stanje kako će se završiti danas, sigurno idu u stečaj kad je prodaja tako jaka na ovim razinama, bolje da je spuste na 900 kn, pa u direktan okršaj da se vidi pravi boj

ta prica o stecaj je po meni nema nikakvog smisla

Evo malo da utvrdimo gradivo

U općini Ervenik, koja ima samo 4,5 stanovnika po četvornom kilometru, priprema se gradnja još tri vjetroelektrane, pa bi ona trebala prerasti u hrvatski “vjetroland”. Tvrtka Dalekovod trebala bi graditi vjetoparkove na lokacijama Prklje i Očestovo, a tvrtka Mula Energie planira gradnju na području Otona. Bit će to prvi i za sada jedini gospodarski subjekti u općini.

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2008,3,4,,111098.jl

A ovaj sto prica o stecaju, mora da ima DIREKTNI poremecaj u glavi![angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

New Report

Close