DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 06:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ne, ovdje je glavni problem što bi Dalekovod mogao uskoro u blokadu!
Zanimljivo, a poslovno izvješće dobro!!

Može pojašnjenje? U koju blokadu?



Ne, ovdje je glavni problem što bi Dalekovod mogao uskoro u blokadu!
Zanimljivo, a poslovno izvješće dobro!!

Može pojašnjenje? U koju blokadu?
[/quote]

Negativnu blokadu

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

moje mišljenje ovdje je – pričekati!
ako je fond već naumio izaći, treba pričekati izvješće
pa ako je dobro zbog fonda će se pojaviti likvidnost i bit će prilike napretek za uskočiti u vlak
u suprotnom, ako se sad nakrcamo a izvješće bude banana, onda smo u problemu!

Da se gleda izvješće, dionica bi bila 100 kn.

Zanimljiva ova cijena od 5kn stalno me privlaci kao magnet i kad god pocmen razmisljat da nesto malo uzmem i riskiram neku sicu brzo nekako odustanem kazem sebi bolje cekat, sad glavne zadrske su mi ovaj problem s likvidnosti i da dolazi zima (period kada dalekovod manje radi jer je zbog norveske postao vise osjetljiv na sezonalnost poslovanja), gledam zadnjih 5 godina dalekovod dobit i kad se odbiju ovi veci jednokratni prihodi nisu nikad imali 4Q pozitivan, a uz to ni 1Q i sad da 3Q iznenadi s ok dobiti iako je i to bilo mix do sada, a 2Q i 3Q su kvartali kada se radi dobit s ovakvom strukturom poslovanja, opet nakon toga ostaje prerizicno ostat u dionici cijelu zimu kada je 90% vjerovatno da 4Q i 1Q ce bit u gubitku i jos na to dodaj nedavni problem s likvidnosti i kao nekakvo restrukturiranje nekako nije bas da me privlaci zurit se s rizikom ?

Ignore : renči

sad se vidjelo-na 5,20 kn je skriveni prodajni nalog.ukupno je tamo na prodaji čak 20.205 dionica
vjerojatno fond pokušava na ovaj način prodati


Da se gleda izvješće, dionica bi bila 100 kn.

Zanimljivo razmisljanje…idem pogledati izvjesce

Tko kaze da izlazi fond, ako se radi o skrivenom nalogu?
Mozda izlazi Bakic da barem nesto izvadi van

Očekivao bih da će se ekipa vlasnika malo više angažirati u demistifikaciji trenutnog stanja u firmi…

Ima mogućnost za rast ali mi ova šutnja ne ulijeva nikakvo povjerenje da “baš sad” odigram na rizik.

Da, imamo skrivenog od 20.000 kom na asku 5.20



Ovdje je glavni problem što Erste Plavi OMF i dalje prodaje i nikada ne znaš kad će lupit po bidu a ask ako pometeš opet postave novu količinu.

Ne, ovdje je glavni problem što bi Dalekovod mogao uskoro u blokadu!
Zanimljivo, a poslovno izvješće dobro!!
[/quote]

Trenutno ima skriveno 20 000 komada na prodaji po 5,20 kn
Pozdrav kolegici amarananab!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

PersJesus, 06.10.2019. u 10:55
Da li treba čekati novu imformaciju?

Informaciju u vezi čega?

New Report

Close