DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 02:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Od petka: Erste -6000 700931kom

do kraja 2020. su vani

Na bidu 200 kom po 5,38.
Na asku 300 kom po 5,38.

Sve samo da cijena ide nize….


Od petka: Erste -6000 700931kom

uuuuf
nema nam spasa dok se ovi ne iskrcaju ali kako je kupnja slabašna a njihova količina poveća,neće to tako skoro 🙁

10:27h
1 dionica trgovana na 5,10 kn

Za prijenos veceg broja dionica se umjetno pokusava stvoriti niza cijena.

Po 5? Ili po 4?

Pripuz ponavljaš to 2 mjeseca. Jednom moraš pogoditi.

09:50h
Protrgovana 1 dionica Dalekovoda, po cijeni 5,16 kn.

Netko sa smislom za humor ili pokusaj spustanja cijene?

Klasicno stopanje cijene.
Znaci da bi onda trebali uskoro nesto i objaviti, mozda ne samo kvartalni izvjestaj.

Dalekovod i Đuro opet sinkronizirano padaju kao blizanci.
Iz Đure je osim OTP-a počeo izlaziti i PBZ mirovinski, a iz
Dalekovoda izlazi Erste Plavi, a ulazi OTP

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Nikako da cujemo vecinske vlasnike Dalekovoda o situaciji u firmi, zdravlju firme, ulaganju….

preko 7000 dionica iskipano je po kupnji…zadnja cijena 5 kn….mora da će FI biti prava “bomba”….

p.s. ne znam kako bi cijena mogla ostati iznad 5 kn, pritisak prodaje je prejak…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Gledam malo ovo izvjesce od fin restrukturiranja ne vidim da se nesto spominjalo

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/FaqvJDQPAiTMjw83rfk18A==.pdf

konkretno ovaj zadnji dio

“OO) Zakljucno s 15.8.2019 godine Drustvo i Grupa imaju dospjele obveze s osnove kamata i glavnice senior duga iz predstecajne nagodbe u iznosu 6,98 mil HRK i 5,48 milijuna kuna s osnove anuiteta po financijskim leasinzima.”

sta znaci da tu ratu tada nisu isplatili kad su poslali izvjestaj da je dospjela, jer vidim da su za sve prije napisali da je podmireno kako je dolazilo, sta je s tim bilo kraci zastoj u isplati vjerovatno ?

Ignore : renči

New Report

Close