DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 00:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mislim da je taj isti Erste kupio dionice Dalekovoda od Telegre po 260-270 kn, a svi ostali fondovi mjesec kasnije ulazili po 240.
Telegra je onda isti broj dionica kupila, naravno, po toj cijeni od 240 kn.
Kako je lako s novcima, kada nisu tvoji.

prodali su još 5000 po bidu….ovim tempom krajem iduće godine su vani (ako uopće bude bida do tada, naravno) 😁
p.s. na 3 kn im je malo veća kupnja pa možda se već danas odluče?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

upravo to @stari vuk … dobro se sjećam kad su davali preporuku na 240 za kupiti.
meni tad nije bila interesantna, ,, na 40 sam nešto jako sitno ulazio, jer mislim to je debelo ispod te cijene i valjda će se srediti situacija …. a vidim spušio debelo u % (nije važno), ali zato imao priliku po 10 u dokapitalizaciji, drugom krugu uzeti koliko si bio zainteresiran.. jbga i to pušing, kao i svima koji su unutra, jer nitko nije u pozitivi .. čak i ovo zadnjih mjeseci šta sam uzimao u rasponu 4.6 – 6 par puta veču količinu od postojećih .. i smanjio prosjek fino ispod 10, djeluje mi OK, ali mogu spustiti i na 2-3, nitko sretniji od mene, spreman sam ovdje sve izgubiti :)))

Tko je izlazio lani iz top 10 na oko 8 kn?


Tko je izlazio lani iz top 10 na oko 8 kn?

šta nije to bio bloger (NB)?

bug0

Cilj nam je svima zaraditi, ne bi trebao riskirati sve iz nekog inata.
Kada se ulazilo po 240 fondovi su napravili dubinsku analizu firme, pa evo kako su to dobro bili napravili.
Firmu sada zele nekome “uvaliti” jer rjesenja nemaju, jer ekipa iz Inspire nema nikakve veze s gradjevinom, a pogotovo ne s dalekovodima.
Oni vide samo velike iznose kad ugovaraju, a to sto za 3 godine dolaze minusi, to im tek sad dolazi u glavu.

prijedlog: svi koji mislite da je 5 kn jeftin ulaz stavite sve što imate na kupnju na 5 kn pa će vas fond nagraditi dionicama…dobro vama, još bolje njima….može li poštenije?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

živo me zanima kak će fond riješiti ovaj svoj veliki paket?


bug0

Cilj nam je svima zaraditi, ne bi trebao riskirati sve iz nekog inata.
Kada se ulazilo po 240 fondovi su napravili dubinsku analizu firme, pa evo kako su to dobro bili napravili.
Firmu sada zele nekome "uvaliti" jer rjesenja nemaju, jer ekipa iz Inspire nema nikakve veze s gradjevinom, a pogotovo ne s dalekovodima.
Oni vide samo velike iznose kad ugovaraju, a to sto za 3 godine dolaze minusi, to im tek sad dolazi u glavu.

Na ovim cijenama ne riskiram definitivno 🙂 … punoooo veći mi je rizik parkirat auto negdje pa da mi vjetar sruši neko stablo na njega i ostanem bez 20-25 k eura, jbga krivo vrijeme na krivom mjestu


upravo to @stari vuk … dobro se sjećam kad su davali preporuku na 240 za kupiti.
meni tad nije bila interesantna, ,, na 40 sam nešto jako sitno ulazio, jer mislim to je debelo ispod te cijene i valjda će se srediti situacija …. a vidim spušio debelo u % (nije važno), ali zato imao priliku po 10 u dokapitalizaciji, drugom krugu uzeti koliko si bio zainteresiran.. jbga i to pušing, kao i svima koji su unutra, jer nitko nije u pozitivi .. čak i ovo zadnjih mjeseci šta sam uzimao u rasponu 4.6 – 6 par puta veču količinu od postojećih .. i smanjio prosjek fino ispod 10, djeluje mi OK, ali mogu spustiti i na 2-3, nitko sretniji od mene, spreman sam ovdje sve izgubiti :)))

Ok znaci 2013 je bila 40kn, 6 godina poslje je 5 kn i ti u tom cijelom periodu si dokupljivao na neki nacin da smanjis ulaz s kojim si i dalje u minusu nakon 6 godina, da li ti je u nekom momentu palo na pamet da negdje grijesis i da bi trebao nesto promijenit u svom nacinu investiranja, jer ocito i dalje na isti nacin investiras dokupljujuci nize samo taj nacin u 6 godina je donio samo minus pa je ocito da nije najbolji nacin jer bi cilj trebao bit zaradit svake godine ?

Ignore : renči

Ovdje nitko nije u plusu TOČKA. Vratili su sve uredno od nagodbe i ugovarili poprilicne poslove vani.
A smatram da sam kad podvucem crtu jako dobro prosao nakraju, uz zajebe,,,,,,, da sad kupujem toliku kolicinu koja sam uzeo zadnjih par mjeseci 5-znamenkati broj, pocistio bi svih 20 prodajnih naloga i digao cijenu na skoro sadasnji prosjek koji imam. Ali moze sve otic na nulu da i ja sve prospem sad po kupnji,,, iskreno svejedno mi je, to mi je samo dio portfelja i bitan mi je ukupni rezultat, a vremena imam na pretek, stovise odgovoralo bi mi da jos padne, ali na vecim prometima, jer 30k danasnjeg prometa je komedija.

Tako ni ATPL nitko ni stapom nije htio 2016. I onda kad sam uzimao 4-znamenkaste kolicine… sam gledao?,, hebate jesam li lud ili ekipa stvarno nema muda riskirati, investirati? barem kad je nesto totalno ubijeno. Pa od 5-6 ubijenih rizičnih pozicija, tesko da se sve mogu nulirati. Inace, jos nisam ni jednu prodao. Pa bila je ubijena, a onda zelim to zestoko naplatiti :)). Pukom srećom nisam imao nista od todexa, inace bi bilo veselo, jbga

Od petka: Erste -6000 700931kom

New Report

Close