DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 12:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
189.989
50,234
3,74
3,78
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Njihove kvartalne rupe nisu pretpostavke nego činjenice. Također i socijalističko upravljanje u kojem manageri dobivaju bonuse po vrijednosti ugovorenih poslova ne po dobiti u tim poslovima, u kojem uhljebu ne možeš dati otkaz i sl.
Slažem se, pretpostavka jest da će tako biti i u buduće, ukoliko se ne promijeni vlasnik pa time i vođenje firme.
Koja, usput rečeno, ima veliki potencijal, ali ovako ostaje samo na potencijalu.

Misliš netko kao Gljadelkin?
To su naši "pravi" vlasnici, oni koje čekamo.
Isti kao i nadzor burze, one na kojoj ulažemo.
Jedva čekam njihov dolazak!
Pa da uložim u DLKV i da opet dođem u situaciju da ne znam koliko imam (HDEL npr.). Ili da znam da nemam ništa (VDKT npr.).
Živili naši "pravi" vlasnici, posebno investitori u građjevinu i industriju (točnije u ono što je preostalo)!
Ali, daleko im (moja) kuća…
[/quote]

Mislio sam na Norvežane a ne na mafiju (našu i/ili stranu)

Ovdje opet rasprodaja, što se događa?

Prodaje se DLKV i kupuje PTKM…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Pripetavanje na bidu i asku, tko je jači?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Sve su to mrvice, nebitno…

Mrvice?

Netko veliki kupuje na 6,16..prvo 10 000, pa sada 13 500 komada…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

netko skuplja sa deset tisućicama.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

netko veći izlazi, najprije s manjim nalozima,a kad je netko nadobudan stavio deset tisuća dionica poklopio ga je 2x, a treći veči nalog nalog nije uspio prodati jer je kupac ostao bez municije

ignore: one

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FaqvJDQPAiTMjw83rfk18A==.pdf

Po ovome DALEKOVOD ima dobit 36 miliona kuna.
Uredno platio 13 rata-sve prema dobavljačima itd.
Kreće se pozitivno+


https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FaqvJDQPAiTMjw83rfk18A==.pdf
Negativne ocjene forumaša pozitivnom izvješću. Obveze se pomalo tope. Čudi me da to čitateljima nije milo.


Po ovome DALEKOVOD ima dobit 36 miliona kuna.
Uredno platio 13 rata-sve prema dobavljačima itd.
Kreće se pozitivno+

Je li oni to sad imaju dospjelih obveza iz psn? Tocka OO.



https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FaqvJDQPAiTMjw83rfk18A==.pdf
Negativne ocjene forumaša pozitivnom izvješću. Obveze se pomalo tope. Čudi me da to čitateljima nije milo.
[/quote]

pa zna se zašto ekipi nije milo 🙂

New Report

Close