DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
57.273
15,136
3,78
3,80
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da, ima u kalendaru za danas

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


od čega je dobit? redovno poslovanje ili?

prodaja udjela, vrapci na grani znaju to… ali da ne izmišljam, evo:
accountant, 30.07.2019. u 13:02
…Grupa i Društvo su u prvih šest mjeseci zabilježili snažan rast neto dobiti a što je u prvom kvartalu u velikoj mjeri rezultat prodaje društva Dalekovod Professio d.d. (evidentirano na stavci „Ostali financijski prihodi“), a u drugom kvartalu rezultat bolje realizacije ugovorenih projekata…

CF iz posl. aktivnosti negativan (neg. je i radni kapital)
ali ugovoreni poslovi hhmmmm…
ovdje bi moglo bit svašta!

ekipa lupeta li ga lupeta….redovno poslovanje je negativno, tj. rade s minimalnim maržama…a ova “dobit” je jasno od čega je nastala, tako da…uzalud vam trud svirači….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pa i nije tako loše. Financijski rashodi su značajno niži.
Da budem iskren nisam očekivao.
Ali, ako zaista srežu višak zaposlenih moglo bi i biti nešto od ove firme.
Kad se samo sjetim tehnike i crni prognoza, sve se okrene začas.



od čega je dobit? redovno poslovanje ili?

prodaja udjela, vrapci na grani znaju to… ali da ne izmišljam, evo:
Anonimno, 30.07.2019. u 13:34
…Grupa i Društvo su u prvih šest mjeseci zabilježili snažan rast neto dobiti a što je u prvom kvartalu u velikoj mjeri rezultat prodaje društva Dalekovod Professio d.d. (evidentirano na stavci „Ostali financijski prihodi“), a u drugom kvartalu rezultat bolje realizacije ugovorenih projekata…

CF iz posl. aktivnosti negativan (neg. je i radni kapital)
ali ugovoreni poslovi hhmmmm…
ovdje bi moglo bit svašta!
[/quote]

bravo,bar neko da napiše istinu,a ne ovi navlakači koji drukaju kako je poslovanje firme super, a dobit je nastala samo zbog prodaje jedinog profitabilnog dijela firme!

Iznimno mi je drago da se u Dalekovodu stvari očito kreću u dobrom smjeru, ali jedan kvartal ne čini proljeće… Volio bih da se od ovih 2,3 milijarde prometa samo 1% prelije u neto dobit, to bi bilo fantastično, a opet ispod svake razine. Nažalost, hrvatska industrija se srozala do te razine… Dalekovod realno nema konkurenciju na domaćem tržištu pri obnovi i izgradnji pruga, gdje slijedi ogroman investicijski ciklus, ali u državi u kojoj staklari dobiju posao izgradnje naftnih spremnika pored ĐĐ-a, sve je moguće

Kolegice amarananab,
Nadam se da ste prihvatili moj savjet i brzo prodali Dalekovod, dok ljudi ne pročitaju detaljno izvješće.
Dakle, opet negativan rezultat iz redovnog poslovanja.


Nadam se da ste prihvatili moj savjet i brzo prodali Dalekovod, dok ljudi ne pročitaju detaljno izvješće.
Dakle, opet negativan rezultat iz redovnog poslovanja.

znaci opet gubitak!
zasto ljudi ne citaju izvjesca nego puste da ih ovi drukeri prevedu zedne preko vode?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


Kolegice amarananab,
Nadam se da ste prihvatili moj savjet i brzo prodali Dalekovod, dok ljudi ne pročitaju detaljno izvješće.
Dakle, opet negativan rezultat iz redovnog poslovanja.


Baš suprotno, pozitivan rezultat u 2 kvartalu iz redovnog poslovanja. Vjetroelektrane su knjižene u prvom kvartalu. Ovo je jedna od sjajnih zvjezdica koju ne namjeravam prodavati po ovim stečajnim cijenama. Ugodne zazubice želim!

Pa da ima razloga za rast zbog izvještaja, i nema.

Dobit je zbog vjetroelektrana i knjižena je tek sad u 2.kvartalu.


Pa da ima razloga za rast zbog izvještaja, i nema.

naravski da nema kad je iz poslovanja gubitak a ova prodaja vjetroelektrana zbog koje je iskazana dobit, je sada i nikada vise

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

New Report

Close