DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Al interesantno da je konsolidator dao 150mil. kn za 15 mil. komada ….. trenutno je 80-tak mil. kuna u minusu sa ulaganjem !!!!
i svi ostali su minimalno 50-60% i više u minusu sa ulaganjem ovdje

Sa 27 na 4 kn je -85%

Ok, nisu svi kupovali u peak-u, ali minus je sigurno preko 60% kod većine..

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Kolega pripuz,
ima dionica na asku. Ako vjerujete u perspektivu ove tvrtke doista nemate kaj čekat…

Pomalo kolega..dok vas sve izbijemo iz cipela


Zorangutan ne bi kupio ni za 1 kn. I tad bi mu se činilo skupo. Tada bi pisalo da će kupiti ako padne na 0,50 kn. A ni tada ne bi kupio. Obično piskaralo ovdje na forumu.

tema topika nije “zorangutan” nego dlkv….znam da čupaš kosu svaki dan zbog gubitaka na dalekovodu kojega si kupio desetke tisuća komada na 10 kn, a kasnije dokupljivao na 15-20 kn, ali to ti nije kriv zorangutan nego to što si loš ulagač koji pojma nema o ulaganju….
i da, ide ti DLKV ispod 4 kn….a ti slobodno sipaj žuč po zorangutanu ako će ti biti lakše, meni je tako i tako svejedno, ali luzeru moram reći da je -luzer! 😁

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

TA kaže 1,5 kn

kupio sam ovaj šrot na 5 kn i mislio da sam napravio super posao al sad sam uvjeren da ću dokupljivati po 2-3 kn



Zorangutan ne bi kupio ni za 1 kn. I tad bi mu se činilo skupo. Tada bi pisalo da će kupiti ako padne na 0,50 kn. A ni tada ne bi kupio. Obično piskaralo ovdje na forumu.

tema topika nije "zorangutan" nego dlkv….znam da čupaš kosu svaki dan zbog gubitaka na dalekovodu kojega si kupio desetke tisuća komada na 10 kn, a kasnije dokupljivao na 15-20 kn, ali to ti nije kriv zorangutan nego to što si loš ulagač koji pojma nema o ulaganju….
i da, ide ti DLKV ispod 4 kn….a ti slobodno sipaj žuč po zorangutanu ako će ti biti lakše, meni je tako i tako svejedno, ali luzeru moram reći da je -luzer! 😁
[/quote]
Ha, ha, ha.
Pa taman i da popušim sve na DLKV, popušio sam više nego što ćeš ti ikad u životu i imat. DLKV mi je cca 15% portfelja. Pa ak ih moram popušit, neka ih popušim. A ak to tebi čini zadovoljstvo, okreni janjca ili odojka i proslavite moj pušing.
Meni je ATPL 80% portfelja. To su količine koje ti možeš samo sanjati.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

maratonac druka i omalovažava sve koji ovdje pišu istinu,ali efekta nema, dalekovod tone i tone

maratonac druka i omalovažava sve koji ovdje pišu istinu,ali efekta nema, dalekovod tone i tone

na maratonca njega se ne treba obazirati, najbolje ga je staviti na “ignore” jer od njega osim drukanja i tako ništa pametnoga 😉….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Zorangutan ne bi kupio ni za 1 kn. I tad bi mu se činilo skupo. Tada bi pisalo da će kupiti ako padne na 0,50 kn. A ni tada ne bi kupio. Obično piskaralo ovdje na forumu.

tema topika nije "zorangutan" nego dlkv….znam da čupaš kosu svaki dan zbog gubitaka na dalekovodu kojega si kupio desetke tisuća komada na 10 kn, a kasnije dokupljivao na 15-20 kn, ali to ti nije kriv zorangutan nego to što si loš ulagač koji pojma nema o ulaganju….
i da, ide ti DLKV ispod 4 kn….a ti slobodno sipaj žuč po zorangutanu ako će ti biti lakše, meni je tako i tako svejedno, ali luzeru moram reći da je -luzer! 😁
[/quote]

nemojte tako Zorangutane.
zakaciti ce i vas chilli papricica jedanput pa cete se sjetiti maratonca kako ste se veselili njegovom gubitku na DLKV



Kolega pripuz,
ima dionica na asku. Ako vjerujete u perspektivu ove tvrtke doista nemate kaj čekat…

Pomalo kolega..dok vas sve izbijemo iz cipela
[/quote]
poštovani kolega, ovdje se već odavno hoda u japankama

New Report

Close