DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dalekovod proizvodnja ionako samo generira gubitke krovnoj firmi Dalekovodu d.d. Tako da je ovo dobra vijest. Napokon će imati razlog da steraju to u stečaj i riješe se nepotrebnog kadra.

najbolja vijest bit će kad dlkv ode putem uljanika….a na dobrom su putu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

I Pasko Vela je kupovao dionice (mislim po 18kn, ali nisam 100% siguran) dok je bio u Dalekovodu.
Moguce je da clan NO smatra da firma ima potencijal.
Jednokratne stavke ce biti teret u trecem kvartalu, a vidjeti cemo sto donosi drugi kvartal.
Jedino sumnjam da su sad svi papiri cisti, ovdje je to vec spomenuto stotine puta, pa je dosao izvjestaj za 2018. godinu, a prije toga sve uredno bilo….

Ja se ponadao kupnji..kad tamo nitko ne prodaje…
pa kakvi su ovo neozbiljni prodavači???

ovonšto se događa u dalekovudu nebi učinila ni djeca sa poteškoćama u razvoju ne kmoli neki vrli hrvatski katolici i veliki menadžeri hrvatskog gospodarstva koji su dobivali titule kao najuspješniji jadna državo

Ovaj Dalekovod vam je ko Hajduk: nema Gazde pa se uvuklo milijun malih kokošara koji na kraju naprave veću štetu nego sto Mamića, i lako moguće će firmu otjerati u stečaj.
Rješenje za situaciju je sljedeće:
1) Treba napraviti dokap sa brutalnim razvodnjavanjem kako bi se kompletno promijenila vlasnička struktura
2) Novi vlasnik treba otjerati 80% upravljačkog kadra i 20% radnika, a na njihovo mjesto dovesti nove ljude
3) Maknuti se od države ko od vraga i nastaviti raditi tržišno.
Ako se ovo sve ispuni, moguće je spasiti firmu, ali samo u tom slučaju. Ono što nije moguće spasiti je postojeće dioničare, oni su na žalost kupili Potemkinovo selo – isto kao dioničari Agrokora…

Kolega pripuz,
ima dionica na asku. Ako vjerujete u perspektivu ove tvrtke doista nemate kaj čekat…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Razvodnit… da.
Imalo smo 2,5 mil. dionica. Sad ih imamo 25 milijuna.
A treba napravit dokap po 1 kn sa dodatnih 225 milijuna dionica da imamo ukupno 250 milijuna izlistanih dionica DLKV.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ma ovo na kunu…pa onda tko želi neka kupi cijelu firmu..
…danas sam očekivao prodavače, kad ono ćorak…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Zorangutan ne bi kupio ni za 1 kn. I tad bi mu se činilo skupo. Tada bi pisalo da će kupiti ako padne na 0,50 kn. A ni tada ne bi kupio. Obično piskaralo ovdje na forumu.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ne treba biti 250 mil ili milijardu dionica DLKV, broj može biti isti kao sad. Prvo napraviš reverse stock split, spojiš 10 u 1 ili 25 u 1, a onda napraviš dokap koji razvodni postojeće po sličnom omjeru. Na kraju dionica opet može biti 5 ili 10 kn, broj dionica isti, ali uz potpuno novu vlasničku strukturu te svježi kapital upumpan u firmu. Ima takvih primjera vanka na lopate. Firma bi se spasila, vjerovnici i radnici isto, jedini gubitnici bi bili postojeći dioničari – ali oni su gubitnici u ovoj priči ionako, bar mali…

stjerat ovo pod hitno u stečaj pa da firma dobije nove vlasnike i spasi se….odugovlačenjem će svejedno završiti u stečaju, ali spasa neće biti jer neće biti preustroja nego likvidacija firme….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Jel? Pa sta nije pametnije onda da ti novi vlasnici otvore komplet novu firmu i krenu od nule, a ne vuku repove iz proslosti… i ti se uhvatio firme koja ti ne vrijedi ???

New Report

Close