DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,56
194.624
54,679
3,54
3,56
1,71%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@desnokrilo
pa što ti ne kupuješ sada na 5 kn ako ti je to jeftino?…nama nije pa čekamo fer cijene (3,x kuna)….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@desnokrilo
evo ti nalog sa 12.000 dionica na 5,10 kn….pa kupuj ako ti je jeftino…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



@desnokrilo

pa što ti ne kupuješ sada na 5 kn ako ti je to jeftino?…nama nije pa čekamo fer cijene (3,x kuna)….

Jel to čekaš optimu na 3,x kuna? Čini mi se da će prije tamo doći do te cijene koju spominješ!

samo da vam ne budu i DLKV i OPTE po 3,x kuna

dajte još malo raspalite po kupnji 🙂 i po ovim nižim nalozima 🙂

jel netko proučio ovo http://zse.hr/default.aspx?id=93046 …što se krije iza toga

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/WTIXz2TBrRVsd7YnsQrT0w==.pdf
A što sve ovi rade, nemoš pobrojat!

Jeli ovo istina, oceli se ocitovat iz dlkv.
Nije cijeli clanak, ali zanimljivo.

Taji se da su Norvežani otkazali poslove Dalekovodu

ovo mi je najsumnjivija dionica u portfelju. ne znam bili dokupio ili da se pomirim sa promašajem. ovo zadnje mi nikako ne šmeka bez obzira na minimalni utjecaj u konačnom zbiru.

who dares, wins


Jeli ovo istina, oceli se ocitovat iz dlkv.
Nije cijeli clanak, ali zanimljivo.

Taji se da su Norvežani otkazali poslove Dalekovodu


“Službeni dopis norveške javne kompanije Statnett, svojevrsnog pandana hrvatskom HEP-u, izazvao je zabrinutost u tvrtki Dalekovod i krugovima oko nje, ali i dodatne potrese u složenim odnosima oko nekadašnjeg Agrokora, a današnje Fortenova grupe. Naime, dopisom koji Nacional ima u posjedu šalje se obavijest da tvrtka Proizvodnja metalnih konstrukcija i ovjesne i spojne opreme, nekadašnja Dalekovod proizvodnja, gubi status kvalificiranog dobavljača za norvešku nacionalnu kompaniju i da se s njom po svemu sudeći neće moći potpisati uobičajeni okvirni sporazum, po kojemu je u proteklih godina ostvarivala prihode od nekoliko desetaka milijuna kuna. Ugovor je trebao biti potpisan na razdoblje od iduće tri godine…”

Sad već postaje jasnija ova rasprodaja dionica na burzi u zadnje vrijeme. Nimalo ne miriše na sretan rasplet po DLKV. Sutra bi moglo opet ići po bidu…

Ignore: KressoM, delux

Ja sam sutra na 4kn na kupnji pa molim istresite barem 50.000kom pa onda mozemo up.
Buy on bad news..cijena to vec odavno uracunava.

@pripuz
očekuješ pad na samo 4 kn?…a ja sam uvjeren da će do kraja tjedna trgovanje ići i po 3,x kuna

New Report

Close