DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Podrzavam ovu odluku o otpuštanju oćitog viška neradnika,samo ne znam gdje izračunaše ovih 12,5 %.U početku se spominjalo višak od 100 na Žitnjaku i 100 u Proizvodnji,pa me brine da se opet ne razvodni,kao i svaka druga reforma kod nas.




Prijavi Hanfi odmah. Što se čeka. Nemaju svi minimalnu proviziju. Ima nas koji to nemamo. Ja mogu kupit jednu dionicu i plaćam 0,3%, ali nalog ispod 1.000 kn moram zadat telefonski.

pozdrav. ja plaćam min 40 kn po nalogu ili 0.4%. dakle ispada da mi je ispod 10 000kn ne isplati trejdat po nalogu.. gdje mogu proći to jeftiniji da mi je uvijek 0,3% po nalogu ?
[/quote]
Agram brokeri…ja sam jako zadovoljan
[/quote]

agram trazi 200 ili 300k minimalni ulaz

@Vuhac
Kad sam otvarao racun nisu trazili nikakve uvijete, trenutno nemam pojma.
P.s. naravno da gledalica radi na mobu i da se moze trzit bez problema preko moba

Rastimo zajedno...

što je pozadina ovog pada cijene?da li se netko veći iskrcava ili što?
kakvo se izvješće očekuje? hoće li napokon biti dobit iz poslovanja ili opet minus?


što je pozadina ovog pada cijene?da li se netko veći iskrcava ili što?
kakvo se izvješće očekuje? hoće li napokon biti dobit iz poslovanja ili opet minus?

to se svi pitamo jer bude li opet minus…


što je pozadina ovog pada cijene?

Kolega, DLKV pravi padajući klin te tako i nova dna. Nema signal za kupnju tj. prvi BUY signal je na 6.25kn.
Dakle i dalje je u padajućem trendu.

ti gledaš neke trendove na ovoj slučajnoj ZSE burzi gdje su prometi kikiriki ???? ma dajjjj

kao što rekoh, postaješ naporan….ako nisi gledao, tvoj problem, neki kolege sigurno su vidjeli nalog…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

bio je neko vrijeme nalog od 60000 dionica na 3,90 kn

ignore: one

ovdje je ključno kakvo će biti sljedeće FI: bude li dobro, cijena će preko 5 kn, bude li loše, ide se na 4 kn.


ovdje je ključno kakvo će biti sljedeće FI: bude li dobro, cijena će preko 5 kn, bude li loše, ide se na 4 kn.

ne bude li + iz redovnog poslovanja, 4 kn su previše…u slučaju novog gubitka za očekivati je DLKV po 3,x kn…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

napora si u svom naumu da ubješ cjenu na bazi psihologije da bi mogao kupiti što više e nemože razbojniče

New Report

Close