DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,56
194.624
54,679
3,54
3,56
1,71%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Prve prave pohvalne vijesti. Otpustiti radnike srednjeg managementa. U toj tvrtki ima toliko direktora/managera neznaju im niti sami broj…

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/dalekovod-planira-smanjenje-broja-zaposlenih-otpustit-ce-52-radnika/9034565/

Kako 52 radnika mogu biti 12,5% na razini grupe ako je ukupni broj zaposlenih cca1400?!?!?!
Ako se gleda dd to je cca 770 ljudi onda 12,5% opet ne drži vodu?!?!
Ovakve objave postoje samo kod nas.


Prve prave pohvalne vijesti. Otpustiti radnike srednjeg managementa. U toj tvrtki ima toliko direktora/managera neznaju im niti sami broj…

ovo je najavljeno u prethodnom izvješću, smanjenje troška radne snage.

Otpremnine zasigurno nisu male.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Otpremnine ce bit kakve budu, ali su u svakom slucaju jednokratni trosak, i za dionicare je to dobro.

52 pregaoca na 1450 ukupno zaposlenih u grupi Dalekovod ukupno je jedva 3%, a ne 12,5%

Ako je 12,5 % od Dalekovod d.d. onda je živo čudo da gubitak nije i veći jer sto tamo radi 400-tinjak ljudi, valjda paze jedan na drugoga ko u stara dobra vremena.



ispod 6 kuna preko 30000 hiljada dionica!prije će ispod 5 neg preko 6!

dakle, ispod 6kn je akumilacija.
TA: preskok 5.65 je prvi BUY signal, a preko 6.15kn kreće rastući trend.
[/quote]

ma kaki jarane moj
čista distribucija! svaka vjest koja dođe nastavak je niza loših vjesti!
distribucija će da bude na 3-4 kune i tu treba jako unići,prije toga nit štapom dirati

...from Doboj!

pa neznam, ako srednji menađžment cca uhljebi po političkoj liniji dobiju otkaz to je meni više nego super vijest.. nek se zaposle na potrebne poslove, i tako svi kukaju da nema građevinskih radnika, pa eto im prilike …. to su trebali napraviti odmah kad je bila PSN uštedili bi par miliona kn, hbga

nisu otpustili inženjere i radnike koliko mi se čini,, oni su sami otišli :))))) … šala,, al valjda će i da cveta cvijeće jednog dana, do tada čekamo 🙂




Prijavi Hanfi odmah. Što se čeka. Nemaju svi minimalnu proviziju. Ima nas koji to nemamo. Ja mogu kupit jednu dionicu i plaćam 0,3%, ali nalog ispod 1.000 kn moram zadat telefonski.

pozdrav. ja plaćam min 40 kn po nalogu ili 0.4%. dakle ispada da mi je ispod 10 000kn ne isplati trejdat po nalogu.. gdje mogu proći to jeftiniji da mi je uvijek 0,3% po nalogu ?
[/quote]
Agram brokeri…ja sam jako zadovoljan
[/quote]
hvala. a ima li itko osim PBZa, na mPBZu da se može na mobitelu trejdat kak ima mINVESTOR ?


Otpremnine zasigurno nisu male.

Naravno da nisu i izravno ce utjecati rezultate firme u 2019.g.


pa neznam, ako srednji menađžment cca uhljebi po političkoj liniji dobiju otkaz to je meni više nego super vijest.. nek se zaposle na potrebne poslove, i tako svi kukaju da nema građevinskih radnika, pa eto im prilike …. to su trebali napraviti odmah kad je bila PSN uštedili bi par miliona kn, hbga

nisu otpustili inženjere i radnike koliko mi se čini,, oni su sami otišli :))))) … šala,, al valjda će i da cveta cvijeće jednog dana, do tada čekamo 🙂

Ak sam ja dobro shvatio odlazi 50 managera uhljeba koji su u firmi sa 1500 ljudi kostali 12.5% mase za place. Pa to je FENOMENALNA vijest!!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

ko šta rekoh,čista distribucija!treba čekat 4 kn i onda dokup!

...from Doboj!

New Report

Close