DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
56.269
14,872
3,78
3,80
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




sačekati da ovo dođe na BV pa onda eventualno kupovati…sada kupovati je bacanje para

Ti cekaj, ja sam nedavno podebljao kad je bilo palo i smanjio onu dokapitalizaciju, pasmtr.
[/quote]

Ovdje su sve negativne vijesti već uračunate u cijenu
[/quote]

više nemaju vjetroelektrane (prodali su ih), što znači da kad prvi put ponovo zaškripi, mogao bi to biti zadnji put!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

biti će ovdje iznenađenja živi bili čekat još kratko

Prodali su SkyOffice,pa zatim Unidal,sada Vjetroelektrane,Zitnjak je pod hipotekom Reiffeisen banke,više se nema sta prodati.Usput,znate li da zaposlenik Dalekovoda nemože dobiti nikakav kredit u Reiffeisen banci.


Prodali su SkyOffice,pa zatim Unidal,sada Vjetroelektrane,Zitnjak je pod hipotekom Reiffeisen banke,više se nema sta prodati.Usput,znate li da zaposlenik Dalekovoda nemože dobiti nikakav kredit u Reiffeisen banci.

Pa što nije to sve bilo predviđeno za prodaju u planu Predstečajne nagodbe?
Da nisu pristali to sve prodati ne bi im prošla PSN, već bi otišli u stečaj.
Banke bi se i ovako i onako naplatile iz stečajne mase, a ovako ipak rade,
zapošljavaju i ako izađu iz PSN-a radnici će im moći i podići kredite ako baš
žele 🙂

MarkBaum
Sve je to bilo u PSN,ali problem je u tome,što osnovno poslovanje generira gubitke,plus nedostatak kvalitetne radne snage(veliki broj montera je napustio dalekovod).Ipak izgleda da nova uprava ima namjeru početi neke promjene raditi,pa vidjeti ćemo što će vrijeme pokazati.


Prodali su SkyOffice,pa zatim Unidal,sada Vjetroelektrane,Zitnjak je pod hipotekom Reiffeisen banke,više se nema sta prodati.Usput,znate li da zaposlenik Dalekovoda nemože dobiti nikakav kredit u Reiffeisen banci.

Ne znam koja banka daje kredite zaposlenicima kojima je poslodavac u PSNu? I to između ostalog nosi status psn.

pred 2-3 tjedna netko skidao sve do 8 kn… na bidu je bio nalog od preko 10 000 kom na 7.80… sad neće 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sve do jednom…
Možda netko zna da dolazi neka dobra vijset pa pokušava što više skupiti do tada.
Već je predugo i prošlo od zadnje obavijesti o ugovorenim poslovima… tako da je sad već možemo očekivati, i to vjerojatno u malo većem iznosu.


Sve do jednom…
Možda netko zna da dolazi neka dobra vijset pa pokušava što više skupiti do tada.
Već je predugo i prošlo od zadnje obavijesti o ugovorenim poslovima… tako da je sad već možemo očekivati, i to vjerojatno u malo većem iznosu.

Podrška na strani kupnje pokazuje da se na ovim razinama skupljaju
dionice od drhtavih ručica, a uskoro bi cijena mogla porasti sa objavom
dobre vijesti!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Sve do jednom…
Možda netko zna da dolazi neka dobra vijset pa pokušava što više skupiti do tada.
Već je predugo i prošlo od zadnje obavijesti o ugovorenim poslovima… tako da je sad već možemo očekivati, i to vjerojatno u malo većem iznosu.

Podrška na strani kupnje pokazuje da se na ovim razinama skupljaju
dionice od drhtavih ručica, a uskoro bi cijena mogla porasti sa objavom
dobre vijesti!
[/quote]

samo vi tješite jedan drugoga….dok ne dođe na BV u ovu dionicu ne dam niti lipe, a vi slobodno skidajte s prodaje

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ovo je pomalo žalosno i za gledati.. mali dioničari prodaju po 800 kom, 400 kom… to mi nikad neće biti jasno.. prvo zašto ulaze s tako malim iznosima u dionicu da bi onda zbog nestrpljivosti istu prodavali nadajući se da će na nekoj drugoj doživjeti skok i kompenzirati gubitak, a na taj način sami sebe potkopavaju.. da kojim slučajem ova dionica, a kao i sve na cikličkom tržišitu vjerojatno i hoće, opet doživi svoj rast, izjest će se živi

Netko veći danas izlazi i prodaje na 6,70 kn. Kad trgovanje po toj cijeni stane, dat će on i jeftinije.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close