DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,56
194.624
54,679
3,54
3,56
1,71%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Gledajući povijest trgovanja prije 2 godine, znači u ovo vrijeme 2017 godine pred “crkavanje” Agrokora kada se sve odreda pumpalo, cijena Dalekovoda je dosegnula 27 kuna. Tada sam prodao još na 15 kuna dok je bilo i poslije samo grizao nokte i gledao rast jer se nisam usudio više ulaziti u poziciju zato što mi je sve ukazivalo na umjetni rast radi iskrcaja na Agrokorkama jer je tada sve po redu raslo. Tada su novi ulagači navučeni u Agrokorke i majstorski ošišani, na brzinu nulirani. Bržeg šišanja ni prije ni poslije vjerovatno neće biti. Pitam se temeljem čega je tada netko plaćao 27 kuna po dionici, a opet sada nakon 2 godine opet se pitam temeljem čega je cijena pala za punih 20 kuna po dionici od tadašnjeg vrha. Pa tada je Dalekovod bio u daleko lošijem položaju nego danas.
Mi smo stvarno umjetnici za krajnosti, ali sve to je sastavni dio trgovanja na ZSE-u.



"U utorak, 12. veljače 2019. g. s početkom u 9.30 sati u sjedištu Primorsko-goranske županije, u prisutnosti župana Zlatka Komadine direktor Žičare Učka d.o.o. Milorad Stanić i predsjednik uprave Dalekovod-projekt d.o.o. Davor Đurđević potpisat će Ugovor o izradi glavnog projekta Žičare na Učku s pripadajućom infrastrukturom i geomehaničkim istražnim radovima."
Potpisivanje Ugovora o izradi glavnog projekta Žičare na Učku[/url]

Ovo bi poslije izvješća moglo porasti preko 10 kn
[/quote]

ovisi što će pisati u FI…bude li u FI dobit iz redovnog poslovanja, onda da…no ako ne bude nego bude samo od prodaje vjetroelektrana, onda ništa od rasta

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Zorane, prestrog si. Naravno da će biti dobit iz redovnog poslovanja, ali prodaja će se knjižiti u ostale prihode jer nema više izvanrednih prihoda, kuiš. 🙂


Jedino ne kužim koje su reference dalekovoda za projektiranje žičare? Koliko su ih projektirali i napravili?
Jel bio natjecaj za izradu projekta, sta se nitko nije javio iz ovih alpskih zemalja koji su maheri u svemu tome sa stotinama projekata raznih velicina, brzina, namjena …

Ne treba DLKV projektirati, ako ne zna.
Ali može raditi stupove i sajle. To zna

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

I ovdje bi moglo biti posla za DLKV:

Grad Zagreb kreće u veliku obnovu maksimirskog stadiona, koja sadrži rekonstrukciju i natkrivanje zapadne i sjeverne tribine. Riječ je o projektu ukupno vrijednom 280 milijuna kuna

Kreće obnova maksimirskog stadiona: Navijači bi trebali dobiti natkrivene tribine

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



Jedino ne kužim koje su reference dalekovoda za projektiranje žičare? Koliko su ih projektirali i napravili?
Jel bio natjecaj za izradu projekta, sta se nitko nije javio iz ovih alpskih zemalja koji su maheri u svemu tome sa stotinama projekata raznih velicina, brzina, namjena …

Ne treba DLKV projektirati, ako ne zna.
Ali može raditi stupove i sajle. To zna
[/quote]

To mi je i logicno da naprave stupove, i duge stvari koje mogu i znaju radili… ali potpisali su ugovor o projektiranju…
pa sad gledam da sam ja vlasnik zicare, pa valjda bi trazio neku firmu sa referencama koja je to radila vec i sve to ima u malom prstu… jedino da nije mozda N puta skuplja…hm, iako kvaliteta i znanje se placa… iako gledajuci cijene koje zagreb placa za sljeme, ispada komedija, jer austrijanci i svicarci puno bolju zicaru naprave jeftinije… tako da neznas, tko tu koga… HR apsurdistan

Mislim imam dlkv, i neka posla.. ali onako zdravologicki razmisljam 🙂


A kojem smo se riziku izlagali mi koji smo dokapitalizirali po 10 kn u srpnju 2014. godine? Tragično je da smo nagrađeni na ovaj način za "vjernost".
toliko da ste imali preko 150% profita , sto je rijetkost sa dokapima na zse.sve ostalo je pohlepa.

Prodajom tvrtke kćeri u ‘pet do 12’ izbjegli milijunsku kaznu


ovo nije zdrava kompanija..uostalom cjena sve govori


I ovdje bi moglo biti posla za DLKV:

Grad Zagreb kreće u veliku obnovu maksimirskog stadiona, koja sadrži rekonstrukciju i natkrivanje zapadne i sjeverne tribine. Riječ je o projektu ukupno vrijednom 280 milijuna kuna

Kreće obnova maksimirskog stadiona: Navijači bi trebali dobiti natkrivene tribine

posla ima na sve strane, nikad više. problem je nešto drugo o čemu se ovdje već pisalo: nema radnika! ljudi odlaze van za 2-3x veće plaće! tko će doći raditi u dalekovod i zašto bi došao na malu plaću kad vani dobije puno više?!

Nedostatak radnika nije problem samo građevine, već svih struka.
Već se sada uvoze radnici iz Ukrajine i ostalih zemalja, a to će se
i povećati uskoro.

Plaće možete najlakše dignuti da ih rasteretite raznih davanja tima mirovinsko, zdravstveno, porezi, prirezi, na to vam ide 50% plaće ako nemate olakšice, ako imate 33%. Problem je što bi se tada trebali riješiti pola milijuna uhljeba koji se direktno hrane iz te love, a taj film nećete gledati. Zaboga, još uvijek plaćamo par desetaka tisuća penzija udovicama partizana, za rat koji je završio prije 75 godina, a dobili smo novu turu parazita iz rata prije 20 godina!!! To znači da će tek naši praunuci biti slobodni od uhljeba, naravno ako ne bude opet neki rat ili nam na grbaču dovedu neke migrante kao Njemcima ili Šveđanima…
Država je problem, ne poduzetnici ili radnici. DRŽAVA I POLITIČARI.


Kolika je cijena izgradnje žicare u austriji, italiji, sa 2 stanice za gondole i par nosivih stupova zicare ? Jel netko upoznat?

imaš ih raznih. nedavno je otvorena jedna u švici sa prozirnim podom, pininfarina sjedalima i swarovski staklima.

who dares, wins

Isplaćena kamata i dio glavnice po obveznicama DLKV-O-302A …

New Report

Close