DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
72.498
21,685
3,30
3,44
-2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako god! Dalekovod je sada u daleko boljoj poziciji nego 2014 nakon dokapitalizacije po 10 kuna. Preživio je gotovo punih 5 godina, vratio velik dio dugovanja, prodao vjetroelektrane što je i bilo predviđeno PSN-om. A posla ima samo ga treba “uloviti”. Recesije-nerecesija struje sa mora nekako distribuirati, sve je to u Evropi zastarjelo što se tiče same mreže.

@bananko
točno, posla ima na sve strane, samo tko će ga odraditi? zašto bi radnici radili u dalekovodu, kad za isti posao vani dobiju 3 put veće plaće? bi li ti radio za siću ovdje ili bi otišao van i osigurao egzistenciju svojoj familiji?

Netko priziva nove vijesti 🙂

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/5T8gRJHAWpdGI4CcLYLGbA==.pdf

Evo novih poslova oko 50 mil. Eura 🙂

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5T8gRJHAWpdGI4CcLYLGbA==.pdf

Evo dobrog posla konačno 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Evo novih poslova oko 50 mil. Eura 🙂

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5T8gRJHAWpdGI4CcLYLGbA==.pdf

nisam baš siguran da je ovo novo….to je bilo već 1-2 puta najavljivano kao gotova stvar

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

vrijednost od 400 miliona kuna. zadnji građevinar uz IGH koji uopće sklapa nove poslove… čini se. s tim da je IGH projektant.

Axele dao sam ti 100, ispalo 33. Nevjerojatno. Kakvi su se likovi namnožili na ovom forumu to je nemoguće 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Pa ako firma objavi novi ugovor mislim da je to dobra vijest, a
zašto ekipa lupa minuse na takve dobre vijesti ne znam!!

Vjerojatno se radi o partikularnim interesima tipa: prodao sam dionice
pa još nisam stigao dokupiti i tako nešto slično…

Prošle godine im je falilo posla i ugovora, a ove će izgleda biti
popunjeni, što je dobro za firmu i konačne financijske rezultate.
Još ako dobiju spor sa min.fin. što je izvjesno, biti će sve ok sa firmom!!

oni su smiješni. po koji je ovo put da objavljuju jedno te iste poslove? vjerojatno će opet biti objava o “novom poslu” kad prvi radnik zategne šaraf na tom dalekovodu

10 i pol milijardi Uljaniku > 50 miliona DLKV

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovih 44 milijuna Eura tek treba da se potpiše, to je novo, a to traje iz mog dosadašnjeg iskustva do potpisa oko mjesec dana, znači do polovice ožujka ako ne prije.
A što se tiče kupnje još u petak poslije podne je netko počeo čistiti vrh aska. Samo polako, bez žurbe!

New Report

Close