DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zaboravili ste 50 milijuna gubitka od početka ove godine, a i uprava im baš ne blista

Dokapitalizacija je bila u srpnju 2014. (drugi krug). Tada su doista u tu firmu uložili oni bedasti hrabri optimisti medu koje i sam spadam..rijetki su tada vjerovali da se firma može iščupati iz ralja stečaja. I kako su ti dokapitalizanti nagrađeni? Cipelarenjem kojem smo upravo svjedoci. Sramota…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Danas imaju novu taktiku. Čekaju sa 1000 komada na prodaji na 7 kn, pa čim
netko poklopi, dolazi novi nalog za par sekundi. Treba se strpiti niže i čekati, te
ne brzati. Vjerojatno imaju određenu količinu koju trebaju prodati svaki dan.
Imaju oni još toga puno: 179.957

Mislim da imaju daleko manje nakon jučerašnje rasprodaje. Sutra će mo vidjeti tko je to prodavao a možda i tko je kupovao.


Dokapitalizacija je bila u srpnju 2014. (drugi krug). Tada su doista u tu firmu uložili oni bedasti hrabri optimisti medu koje i sam spadam..rijetki su tada vjerovali da se firma može iščupati iz ralja stečaja. I kako su ti dokapitalizanti nagrađeni? Cipelarenjem kojem smo upravo svjedoci. Sramota…
Sramota…ih bilo

molim moderatora da otvori temu[b] BEAR MARKE[/b]T 2019-2020 godina

OTP URAVNOTEŽENI OIF S JAVNOM PONUDOM + 22.000


OTP URAVNOTEŽENI OIF S JAVNOM PONUDOM + 22.000

Pogledajte im portfelj…cudo su, znaju sta rade

Zanimljiv portfelj OTP uravnotezenog.
U top 10 imaju PTKM i Tisak.
Kapitalni fond – 8150 (jos imaju 171807)

Kome vise vjerovati od ta 2 fonda?

@ Axelrod
gdje si vidio PTKM i Tisak kod OTP uravnoteženog?

Top 10 ulaganja fonda
Splitska banka d.d. – OTP grupa, Novac na računu 18,03%
CROATI 6,625 20 17,77%
CSH FP 9,23%
US7 FP 5,12%
ARNT-R-A 4,54%
CROATI 5,5 23 4,19%
OPTE-O-142A 3,62%
DLKV-O-302A 3,06%
RIVP-R-A 2,90%
OPTE-R-A 2,47%
Ostalo 29,06%

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Imate top 10 pozicije na moje dionice portalu:

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idNac=2&idDCar=18381


Zanimljiv portfelj OTP uravnotezenog.
U top 10 imaju PTKM i Tisak.
Kapitalni fond – 8150 (jos imaju 171807)

Kome vise vjerovati od ta 2 fonda?


možda su to neki stari podatci? ja ne vidim nigdje ptkm i tisak. ovaj zadnji su već trebali izbrisati iz portfelja.
https://hrportfolio.hr/fond/otp-uravnotezeni-91/portfelj-fonda

who dares, wins

Da, kao što smo rasli na 20 pa na 12, pa na 10 pa sad na 7…
Ovdje je trend savršeno jasan, a nema nikakve naznake da bi se mogao uskoro promijeniti…

Ako dionica ne vrijedi 10, na vrijedi niti 6 jer je gotova. Međutim, jasno mi je da svak za sebe želi kupiti što jeftinije. A paničara ima, baš zato što je pala ispod 10. Mene OTP smiruje.

New Report

Close