DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
72.498
21,685
3,30
3,44
-2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Možda samo opet pokušava podići bid pa opet raspaliti po njemu.
Vidjet ćemo.

Ovakve fondovske rasprodaje nisu prečeste na burzi, zato ih je bitno pametno iskoristiti.

Ignore: KressoM, delux


Ovakve fondovske rasprodaje nisu prečeste na burzi, zato ih je bitno pametno iskoristiti.

Ovo bi mogla biti “prilika za upasti u neprilike”,po meni!

Svako jutro prodaju ko sumanuti. Definitivno se ruši cijena jer da se želi samo prodati ne bi se cijena svako jutro rušila na -7-8%, nego bi se polako prodavalo. Cijena bi isto padala, ali bez panike i ne ovoliko.
Evo neka sada prodaju ovom kupcu na 6,52 svi će biti sretniji.

Čim se malo kvrcne po bidu nestadoše brojni nalozi.
Drago mi je vidjeti da je sve više zečeva a manje žabica 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Nema više kupca na 6,52
Prvi ozbiljniji nalog je na 6

Evo iznad 6 sad ima 80000 komada. Ako se želi istresti, može

Nitko neće uzeti ovaj paketić na 6,90?


Svako jutro prodaju ko sumanuti. Definitivno se ruši cijena jer da se želi samo prodati ne bi se cijena svako jutro rušila na -7-8%, nego bi se polako prodavalo. Cijena bi isto padala, ali bez panike i ne ovoliko.
Evo neka sada prodaju ovom kupcu na 6,52 svi će biti sretniji.
tako će i sutra ..možda imaju dnevni limit

neće uvijek biti ovako.


Više vjere imam u rasuđivanje OTP investa, koji je počeo ulaziti s uravnoteženim fondom na čini mi se 8,20 kn, nego Kapitalng fonda.
Danas + dlkv na 6,38, a još ne znam da li mi je drago. -:)


kapitalni fond, cerp i braniteljske dionice su nešto najgore što je ovu burzu moglo snaći. nitko od nije ulagao svoju živu lovu u to i prodaju bud zašto. u cijeloj toj mutljavini normalno da se nađu i one frendovska prebacivanj.

who dares, wins

Danas imaju novu taktiku. Čekaju sa 1000 komada na prodaji na 7 kn, pa čim
netko poklopi, dolazi novi nalog za par sekundi. Treba se strpiti niže i čekati, te
ne brzati. Vjerojatno imaju određenu količinu koju trebaju prodati svaki dan.
Imaju oni još toga puno: 179.957

Iako mi osobno uopće nije jasno kako se moglo desiti da cijena padne ispod 10 kuna po dionici. Pa po toliko je prije 3 godine bila dokapitalizacija. Firma ugovorila 100 milijuna izvoznog posla i nagrađena padom od 30 %. To jednostavno ne štima, nešto je duboko poremećeno na ZSE-u od pada Agrokora. A jedan propali Đuro se trži na dvije knjigovodstvene. Ali eto ovo je Rvatska, kako reče bivši premijer “slučajna država”!

New Report

Close