DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,56
194.624
54,679
3,54
3,56
1,71%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jučer je u fazi aukcije pred zatvaranje prošao nalog s kupnje 7.000 kom po 6,90 (bio je postavljen na 7). Ima zaineterasiranih za kupnju, ali ne žele još dizati cijenu.

Izaći će i kapitalni uskoro van do kraja, a onda će biti lijep odbijanac jer ovaj pad je totalno iracionalan.

Ignore: KressoM, delux

Mislim da je kapitalni digao ogromnu lovu na gorenju ove godine


Mislim da je kapitalni digao ogromnu lovu na gorenju ove godine

E sada ovdje moraju napraviti što veći gubitak na radost menadžera kojima trpaju dionice na ovoj cijeni.

Ukoliko je kolega avax10 u pravu, onda je to potencijalno dobra prilika za kratkoročno ulaganje.
Ostaje upitno da fond radi prodaju sa cca 35% gubitka, a imao je prilike i na višim cijenama početi sa izlazom.
U prošlosti je bilo ovakvih izlazaka, pa je bilo i priča o odbijanicma, a znamo kako je završilo.
Ono što se može zaključiti, a to je kolegica matovilka (isprika ako je kolega u pitanju) spomenula, da se cijena zasad drži ispod 7 kn.

Više vjere imam u rasuđivanje OTP investa, koji je počeo ulaziti s uravnoteženim fondom na čini mi se 8,20 kn, nego Kapitalng fonda.
Danas + dlkv na 6,38, a još ne znam da li mi je drago. -:)

Budući da nemam uvid, procjenjujem da je kapitalnom ostalo još oko 100.000 komada za istresti!???

Sviđa mi se ova kontrolirana rasprodaja i čuvanje cijene 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

moguće je da tehnika prodaje svoj paket jer su u predstečajnoj.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

nestao kumulonimbus od desetak tisuća na 7


Budući da nemam uvid, procjenjujem da je kapitalnom ostalo još oko 100.000 komada za istresti!???

Sviđa mi se ova kontrolirana rasprodaja i čuvanje cijene 🙂

Samo neka udare po bidu, ovo je prava predbožićna rasprodaja, gdje ćeš bolje?!? 👌

Ignore: KressoM, delux


Budući da nemam uvid, procjenjujem da je kapitalnom ostalo još oko 100.000 komada za istresti!???

Sviđa mi se ova kontrolirana rasprodaja i čuvanje cijene 🙂


tako nekako i ja procjenjujem. malo me iznenađuje ovaj skok koji se upravo dešava, prodaje još ima. da, naravno, i sama prodaja po tim cijenama me iznenađuje još više.


malo me iznenađuje ovaj skok koji se upravo dešava, prodaje još ima. da, naravno, i sama prodaja po tim cijenama me iznenađuje još više.

valjda su kapitalci mislili zdilati tu količinu frendovima na valu panike zbog pada cijene pa sad kad su skužili da i ostali ulagači van kruga frendova hoće jeftinjavu po 6-7 kuna, naglo su prikočili 😛

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close