DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Na žalost događa se ono što sam očekivao.

Kako je ludo zvučala cijena od 4-5 kn, zar ne?

Vidjet ćemo, sljedeće izvješće odredit će sudbinu poduzeća, vlasnik bi morao reagirati, no već 2 godine ne reagira.
Nikakve promjene financijaša ne mogu spasiti Dalekovod, to mogu jedino pravi operativci koje poznaju tržište kao svoj džep.
Poštari van, dalekovodaši na čelo…

Pravi CFO i CEO koji je isključivo okrenut prodaji….ništa drugo ovdje ne treba….

Kupaca ce biti ako firma bude imala dobre rezultate i bila transparentna…a kupci nece doci sami od sebe.


Ovo kako je krenulo, moglo bi zavrsit na kuni do kraja tjedna.

ma je, na lipu će….ne pretjeruj

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Al se naslaguju prodavači ispod 7 kn kao da je firma izgubila posao od 100 mil.kuna.
Ova burza je totalno iracionalna.

Ignore: KressoM, delux

A jos kad za Božić istekne onih 1g od štraka i kad pogon u VG i Dugom selu budu ili prodani ili likvidirani, onda stvarno idemo na cijenu Ingre

Jedna od najjacih dionica samo treba biti strpljiv i svu imovinu uloziti i gledat kako ti se imovina urusava, di su oni koji su bili optimisti.
Trljaju ruke jer su naivce uvukli u svoj mlin.

Skuzila ekipa da je takav momentum i da se moze rusit bez ikakvih fundamenata. Ovo je kao kad igraju poker bogat a los igrac i siromasan a dobar…

koliko sam čuo sprema se odvajanje poslovanja Inspire fonda i upravljanja sa dalekovodom.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

ne znam da li je iko razmišljao da li ovaj pad odgovara blogeru ili ne?! ulaz mu je na 17 i više. ako je vjerovao onda možda vjeruje i sad. nemoj te gledati top 10 jer može se i preko više računa.

who dares, wins

HPB fond nastavlja prodaju, kao da nema sutra. 23.11. prodao jos 22.500 kom, te je ostalo još 179.957 kom. U ova dva dana još je prodavao, tako da ako nastavi ovim tempom za desetak dana je vani. Do tada cijena ne može rasti s ovolikim nalozima na prodaju. Cijena je očito na dnu jer danas mi je dugo nalog stajao na 6,50 i nikako da ga pokupi. Vjerujem da nije tako loše i pomalo dokupujem.


koliko sam čuo sprema se odvajanje poslovanja Inspire fonda i upravljanja sa dalekovodom.

A tko je uopće dao Bolanci fond obzirom na slabe reference?


HPB fond nastavlja prodaju, kao da nema sutra. 23.11. prodao jos 22.500 kom, te je ostalo još 179.957 kom. U ova dva dana još je prodavao, tako da ako nastavi ovim tempom za desetak dana je vani. Do tada cijena ne može rasti s ovolikim nalozima na prodaju. Cijena je očito na dnu jer danas mi je dugo nalog stajao na 6,50 i nikako da ga pokupi. Vjerujem da nije tako loše i pomalo dokupujem.

njima je to 0,73% portfelja. znači sića. i oni su baš sad našli da se riješe toga!? mislim da sam uspio vidjeti i gorih poteza od njih.

who dares, wins

New Report

Close