DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
56.269
14,872
3,78
3,80
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Po svemu sudeci ovo je val 5 od 5. Dakle treba poljubiti proslo dno da bi doslo do odbijanja. Moja prognoza 9-10kn je dno.
Al pricekajmo jos malo pa u kupovinu.

Više nitko od stranaca u Hrvatskoj niti jednu firmu ne želi platiti po tržišnim cijenama. Svi računaju da se ovdje do svega može doći na lakši i jeftiniji način. Malo “ispod žita” tutneš upravi i vodećim ljudima i oni ti za kratko vrijeme svojim neradom isporuče firmu na pladnju za “Judine škude”.
Prošao je tako Agrokor – megafirma a zašto ne bi i ovo malo preostalih “firmica” na tržištu. Recept je isproban i daje sasvim zadovoljavajuće rezultate za nove vlasnike. Zrcala su u trendu!

po tom modelu je Todorić sve kupio, samo se valjda obvezao kada okrupni i zaokruži s Merkatorom predati dalje

hoće li i dalekovod uskoro “zrcaliti” kao todeks?

Dlkv je prošao psn i moglo ga se kupiti jeftino tako da naprijed ima zlonamjernih komentara koji žele širiti paniku i skupiti dionice. A to prolazi na ovoj dionici jer je opća nelikvidnost.
koji su se negativni /pozitivni događaji, izvještaji realizirali od zaključenja PSN? Koliko je realan stečaj koji se zaziva, ako se nije dogodio prije 4 godine kad je bilo više elemanata?

Evo, čim je netko kupio s aska odmah se na kraju naloga, izvan limita pojavila veća prodaja.
Ovdje mali mogu napraviti 30% +/- bez problema.



Ja sam poceo prikupljati dok je jeftino. He he.. Prosjek 12.22 kn zadnja 3 dana. Opet van uvaljao po 13kn. Al budem na 10kn

i jesi zaradio za burek? ili samo jogurt, s obzirom na promete jučer i prekjučer :))
[/quote]
Zaradio za 3 janjca. I moram reci bili su dobri.

je kako da ne, od 40-tak k.kn prometa eto baš ti sve kupio po najnižoj i prodao po najvišoj :))))

al dobro, glavno da su bili dobri 🙂

Netko se prestrasio da mi ne proda jeftino, pa povukao nalog.

http://zse.hr/default.aspx?id=86141
kažem nešto nije kako valja, Čović odlazi, ne mislite valjda da će ga Todorić zamijeniti, zapleteno je to prilično, tko je u stvari ovdje Gazda


http://zse.hr/default.aspx?id=86141
kažem nešto nije kako valja, Čović odlazi, ne mislite valjda da će ga Todorić zamijeniti, zapleteno je to prilično, tko je u stvari ovdje Gazda

Novi član nadzornog odbora Gordan Kuvek je svojevremeno bio financijski direktor propalog Konstruktora. Stara narodan poslovica glasi: “Spali s konja na magarca”. Ovo je samo figurativno prikazano, ne odnosi se na dotične osobe ali ne djeluje nimalo obećavajuće. A i za FI sumnjam da imaju što dobroga prikazati osim da ispunjavaju financijske obaveze prema bankama što je izgleda i bio glavni i jedini cilj zadnje dokapitalizacije. Da se banke što više naplate i izvuku suhi keš a poslije kako bude, snalazite se drugovi. Pretpostavljam da je ovom prvom članu ponuđen pržun ili ostavka pa se odlučio za lakši izbor.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2018-1H-NotREV-K-HR.xls

Keš se topi kao snijeg…osim računovodstvene dobiti ništa drugo nije dobro…

Rastimo zajedno...

Tendeciozno pretjerujete. Meni je izvješće u dobro, a još su mi bolje bilješke uprave u kojima kaže da očekuju povećanje tendera, da će prosječno plaćanje obveza iz PSN iznositi 45 mln kn godišnje, a do sad je bila 80 mln kn. godišnje.
Ako gledate NT treba izuzeti negativne rezultate iz 1q jer su već valorizirani. Vidi se veliko povećanje potraživanja od kupaca ali to su novi kupci za koje se valjda očekuje i naplata u budućem periodu.

New Report

Close