DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ne razumijem zasto su mi neki komentari pobrisani. Pokusat cu opet. Nekad iz izvjesca vidis rast placa. Ali ne znas kojih i cijih. Drugo, ne znas jel direktor zaposlio svog rodjaka kojo ne radi nista. A onda bi svima rezao place. Koliko nije problem radnik, navest cu vam primjer. Svi nasi radnici kojo odu vani, dobro se snadju. Vise-manje svi. A sad vi meni navedite bilo koju nasu upravu koja je otisla vani, a da je nesto napravila. Jel se itko jagmi vani za nase managere? Ne, jer taj divlji, nezakoniti nacin upravljanja vani ne prolazi. Zasto nema potraznje za nasim managerima vani kad su tako super? Jer nisu super

Apsolutno točno, niti ovi iz uprave, niti ovi filozofi od političara nemaju šanse van HR sa svojim znanjem

kada se već pominju menadžeri
gdje je Ante Ramljak dobio novi aranžman ?
vidimo da je Alvarez dobio Rojs Rojsa
možda će Ante dobiti osobni bankrot generala Rojsa
nako rodijački da mu pomogne

Od nas stotinjak radnika u pogonu i Dugom Selu, niti jedan nema plaću ni blizu 16000 kuna. Netko nam fino diže prosjek. I onda se čude kad štrajkamo.


opaaaaa…
http://vijesti.hrt.hr/435633/sincic-pozvao-povjerenika-peruska-da-se-ocituje-o-dalekovodu

nije valjda da je i ovdje moguć crni scenarij kao sa ledom, beljem, jmnc itd.???

kolega, kao prvo, zlonamjeran si. Nema veze.
Drugo, Dalekovod nije davao jamstva za Agrokor, što je jedino važno. Za jamstva Belja, Leda, Jamnice, smo svi znali.
Treće, bilo bi mi drago da je u prošlosti Agrokor izvlačio velike pare iz Dalekovoda (što veće to bolje) jer će sada taj novac ostati u Dalekovodu (barem neki dio)
Četvrto, Dalekovod je pun novaca, a udio Konsolidatora i promjena dijela ili kompletnog njihovog udjela u vlasništvu Dalekovoda nema veze s malim dioničarima. Dapače, bilo bi mi drago da se udio Konsolidatora smanji.
Četvrto, zlonamjeran si (ponavljam), razmisli malo o svom karakteru.

Pozdrav

Kakav Agrokor, kakvo što??
Štrajk završen, ide se dalje punom parom u osvajanja tržišta vani!
Pravo je čudo da se dionica sad dionica nije vratila na iznad 18 od prije štrajka.

Kakav Agrokor, kakvo što??
Štrajk završen, ide se dalje punom parom u osvajanja tržišta vani!
Pravo je čudo da se dionica sad dionica nije vratila na iznad 18 od prije štrajka.

Forumasi koji su sad otkrili da je Agrokor u Dalekovodu s 23% molio bih da se presele na nesto sto bolje razumilju ili poznaju, jer ako im je trebalo godinu dana da to otkriju stvarno nemaju sto za rec (napisat)


Accountatnt kpet krivo. Ti ne kuzis. Kako je uvijek problem radnik? Da nije zarada firme losa zato sto uprava ne zna prodat svoj proizvod skuplje? Pa mozda zato nema duljeg godisnjeg? Znas kad je mene moj direktor pitao 2010.u jeku najvece krize koliko cu prodat iduci mjesec. Ja sam rekao da ne znam jer obrnuo pricu i pitao njega kad misli potpisat ugovore sa bankama koje je obecao i kolika ce nam biti je kriza. On kaze meni da pravi prodavac mora znati tocno koliko ce prodati iduci mjesec. Ja sam odmah provizija za kredite? Rekao sam mu da hocu datum i broj. Onda je zacepio. Tako je i sa upravama, uvijek je problem radnik, drzava, porezi, more, sunce…itd. oni nikad nisu problem i njih nitko ne moze skinut sa njihovog mjesta. Odgovaraju jedino sa otkazom i ogromnom otpreminom.

super i što sad?
jedno si zaboravio: on je direktor a ti radnik, ne obrnuto
i potpuno je legitimno da on tebi postavlja pitanja (i određuje norme) a ne obrnuto

možda su radnici Dalekovod proizvodnje dobili bitku ovaj put no ne znam da će i rat


nemaju veze?
evo za DLKV kons.:

Godina – broj radnika – mj. trošak plaće po radniku
2009 – 2182 – 14.025
2010 – 2113 – 11.164
2011 – 1848 – 9.044

onda PSN otvorena 3.12.2012. jer niste mogli pratit tempo s konkurencijom
a poslije toga opet rastu plaće:

2013 – 1476 – 13.028
2015 – 1335 – 14.430
2017 – 1466 – 16.227

Svi se slazemo da tu jos uvijek ima uhljeba i da se tu nije puno prominilo cak se postavlja i pitanje da li se nakon ovoga s agrokorom kad su tamo dobijali otkaze tu zaposlio dio tih.S druge strane place je malo nezgodno promatrat jer kod dalekovoda ima terenskih radnika cija je placa definirana u ovisnosti u kojoj drzavi se radi, a poznato je da je norveska u zadnje vrijeme aktualna pa je i radi toga taj prosjek sigurno nesto veci.

Ignore : renči

Da strajk je zavrsen i sad bi to trebali pozdraviti sa skokom većim nego prije strajka, a gubitke ce moja baka pokriti.
Nemojte se zavaravati sa dalekovodom jer budete uskorovbili iznenađeni sa stvarnim stanjem.
Tako je i u firmama Agrokorovim plaća otisla dolje prije saznanja prave krize, mozda u ovom slucaju nisam u pravu, ali vidjet ćemo uskoro.


Da strajk je zavrsen i sad bi to trebali pozdraviti sa skokom većim nego prije strajka, a gubitke ce moja baka pokriti.
Nemojte se zavaravati sa dalekovodom jer budete uskorovbili iznenađeni sa stvarnim stanjem.
Tako je i u firmama Agrokorovim plaća otisla dolje prije saznanja prave krize, mozda u ovom slucaju nisam u pravu, ali vidjet ćemo uskoro.

Točno ne znam otkad strajk i nezadovoljstvo radnika može biti signal za kupnju dionice

Dalekovod nije jamac, ali ako se radi namirenja vjerovnika i malih dionicara u Agrokoru, Todorića i Agrokor razvlasti, u kojem bi smjeru trebala ići dionica Dalekovoda?

New Report

Close