DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

eh da, nisam spominjao bolovanja… malo progooglaj koliko su u prosjeku u Holdingu na bolovanju ‘radnici’
dakle +45 dana samo više, nikako manje

a znaš tko to plaća? ja i ti pametnjakoviću, u računima za plin i komunalije (smeće, voda…)
eto to ti je besplatan ručak, malo morgen!

pametnjakovic te napravio.

ne vidim kakve veze imaju holding i plinacro sa situacijom u dalekovodu, to su svjetovi za sebe, drzave u drzavi.

isto tako ne vidim kakve veze ima koliko godisnjeg imaju u kini, hoces li ti svom poslodavcu predloziti da ti daje godisnjeg onako kako se daje u Kini?

vidim da rasprava ide u potpuno drugom i nevaznom smjeru

Danas na radiu u 6 sati cuo da izvanredni povjerenik Perusko iz Agrokora ima upit vezano odnosi Agrokor-Dalekovod , odnosno da se i Dalekovod uvrsti u nagodbu sa dionicima jer je Agrokor većinski vlasnik Dalekovoda i pitaju se koliko je Todorić izvukao novaca iz Dalekovoda.

nemaju veze?
evo za DLKV kons.:

Godina – broj radnika – mj. trošak plaće po radniku
2009 – 2182 – 14.025
2010 – 2113 – 11.164
2011 – 1848 – 9.044

onda PSN otvorena 3.12.2012. jer niste mogli pratit tempo s konkurencijom
a poslije toga opet rastu plaće:

2013 – 1476 – 13.028
2015 – 1335 – 14.430
2017 – 1466 – 16.227

@Titi,

Većinski vlasnik Dalekovoda je Konsolidator, a većinski vlasnik Konsolidatora je Agrokor.
Dakle, Dalekovod ni u kojoj varijanti ne može biti pod ingerencijom izvanredne uprave.
Pod upravom je Konsolidator, a da je to tako vidljivo je i u sudskom registru.

Dalekovod je u tom smislu siguran.
Ono što se može dogoditi je da Dalekovod dobije nove vlasnike, ali je Konsolidator i onako najavio da misli iz Dalekovoda izaći do kraja 2020. godine.

La vita e bella!

opaaaaa…
http://vijesti.hrt.hr/435633/sincic-pozvao-povjerenika-peruska-da-se-ocituje-o-dalekovodu

nije valjda da je i ovdje moguć crni scenarij kao sa ledom, beljem, jmnc itd.???

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Znaci dobro sam cuo, ali je bilo jos upuceno pitanje koliko je Agrokor izvukao novaca iz Dalekovoda.
Kad sagledam da li ima koja firma gdje Agrokor nije izvukao neki novac ili bio upleten.
I kad odjednom bude sto je moguće dalekovod prikazao astronomski gubitak zbog Agrokora kao npr. Tehnika.


nemaju veze?
evo za DLKV kons.:

Godina – broj radnika – mj. trošak plaće po radniku
2009 – 2182 – 14.025
2010 – 2113 – 11.164
2011 – 1848 – 9.044

onda PSN otvorena 3.12.2012. jer niste mogli pratit tempo s konkurencijom
a poslije toga opet rastu plaće:

2013 – 1476 – 13.028
2015 – 1335 – 14.430
2017 – 1466 – 16.227

hehe koji si ti lik, pa sta ti zbilja ne vidis poantu iza tih brojeva? sta mislis da je u proizvodnji placa narasla na 16 tisuca kuna pa to opterecuje firmu?

Opterecuju ju masa stranackih nestrucnih uhljeba koja se uvukla unutra na jebacke place pa sada da odrzi svoj status hoce proizvodnju spustit na 4 soma jer nema se, treba se stedit, jel

Accountatnt kpet krivo. Ti ne kuzis. Kako je uvijek problem radnik? Da nije zarada firme losa zato sto uprava ne zna prodat svoj proizvod skuplje? Pa mozda zato nema duljeg godisnjeg? Znas kad je mene moj direktor pitao 2010.u jeku najvece krize koliko cu prodat iduci mjesec. Ja sam rekao da ne znam jer je kriza. On kaze meni da pravi prodavac mora znati tocno koliko ce prodati iduci mjesec. Ja sam odmah obrnuo pricu i pitao njega kad misli potpisat ugovore sa bankama koje je obecao i kolika ce nam biti provizija za kredite? Rekao sam mu da hocu datum i broj. Onda je zacepio. Tako je i sa upravama, uvijek je problem radnik, drzava, porezi, more, sunce…itd. oni nikad nisu problem i njih nitko ne moze skinut sa njihovog mjesta. Odgovaraju jedino sa otkazom i ogromnom otpreminom.

Ne razumijem zasto su mi neki komentari pobrisani. Pokusat cu opet. Nekad iz izvjesca vidis rast placa. Ali ne znas kojih i cijih. Drugo, ne znas jel direktor zaposlio svog rodjaka kojo ne radi nista. A onda bi svima rezao place. Koliko nije problem radnik, navest cu vam primjer. Svi nasi radnici kojo odu vani, dobro se snadju. Vise-manje svi. A sad vi meni navedite bilo koju nasu upravu koja je otisla vani, a da je nesto napravila. Jel se itko jagmi vani za nase managere? Ne, jer taj divlji, nezakoniti nacin upravljanja vani ne prolazi. Zasto nema potraznje za nasim managerima vani kad su tako super? Jer nisu super

Dalekovod još iz predkriznih godina ima problem viška uhljebničkog kadra, i po tom pitanju nije ništa napravljeno. Oni svoje položaje čuvaju, zalijepljeni su za fotelje super ljepkom, i jedino ih stečaj može iz njih izbaciti. Druga sila, pravna ili bilo koja druga ne postoji.


Ne razumijem zasto su mi neki komentari pobrisani. Pokusat cu opet. Nekad iz izvjesca vidis rast placa. Ali ne znas kojih i cijih. Drugo, ne znas jel direktor zaposlio svog rodjaka kojo ne radi nista. A onda bi svima rezao place. Koliko nije problem radnik, navest cu vam primjer. Svi nasi radnici kojo odu vani, dobro se snadju. Vise-manje svi. A sad vi meni navedite bilo koju nasu upravu koja je otisla vani, a da je nesto napravila. Jel se itko jagmi vani za nase managere? Ne, jer taj divlji, nezakoniti nacin upravljanja vani ne prolazi. Zasto nema potraznje za nasim managerima vani kad su tako super? Jer nisu super

ne slažem se – dobri manageri (koji su znali strani jezik) su prvi otišli.
osobno znam neke, ali ne mogu navoditi konkretna imena.
(i sam sam dugo radio za stranca)

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close