DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link …

Potpisan dosadašnji kolektivni do 31.12.2018.


Vaš link …

Potpisan dosadašnji kolektivni do 31.12.2018.


to je kao da su potpisali ugovor o radu na određeno vrijeme


…a radnici gube dodatak na rad u drugoj smjeni, na staž i prekovremeni rad, kao i pravo na otpremnine.
ovo je stvarno bez veze ljudima ukidati. ako se radi prekovremeno onda ima posla ima i para. prošle godine je bmw svojim radnicima u njemačkoj isplatio jednokratni bonus od cca 10 000€ zbog ogromne zarade…

Verdi, ovdje se radi o nekim drugim povoljnijim dodacima na rad u vezi s prekovremenim i otpremninama
molim proučite ZOR, postoje odredbe i o prekovremenom radu, i o smjenskom radu i o otpremninama
dakle Zakon ih već štiti no to što bi radnici htjeli se zove ‘kruha preko pogače’… lako je dijeliti zaradu kad je ima i tu se može u okviru radničkog dioničarstva napraviti dosta
dakle Zakon propisuje da za sve navedene uvjete rada postoji uvećanje plaće a koliko – e tu se sad lome koplja, dakle ništa se ne ukida nego vjerojatno smanjuje…


Vaš link …

Potpisan dosadašnji kolektivni do 31.12.2018.

znači problem nije riješen, samo je odgođen do kraja godine. uprava i radnici su ostali svaki na svojoj poziciji i sad se gledaju nepovjerljivo preko nišana. teško da firma tako može ići naprijed

pred dva mjeseca bila je na 21 kn. U međuvremenu odlično izvješće i onda štrajk koji ju ruši na 16 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ma nije ovo štrajk srušio niti izvješća dižu. ovo je izrazito špekulativna dionica i dok je tako stanje na tržištu može se svašta očekivati na ovim mizernim prometima. promjena u top 10 nema već jako dugo i sve kombinacije se odvijaju ispod radara.

who dares, wins

Spanac,kad se dvije suprostavljene strane ne mogu dogovoriti onda je ovo rješenje dobro i za jedne i za druge.Proizvodnja ne smije trpiti kao i što se nerad ne smije platiti.


ma nije ovo štrajk srušio niti izvješća dižu. ovo je izrazito špekulativna dionica i dok je tako stanje na tržištu može se svašta očekivati na ovim mizernim prometima.

da….a sad će burekđije dionicu nagurati do 17,50 i tu rasprodati ovo što su danima kupovali oko 16 kn
tragikomična burza….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Vaš link …

Potpisan dosadašnji kolektivni do 31.12.2018.


to je kao da su potpisali ugovor o radu na određeno vrijeme
[/quote]

Većina ako ne i svi kolektivni ugovori se potpisuju do kraja tekuće godine.


to što bi radnici htjeli se zove 'kruha preko pogače'…

daj kak te nije sram pisati ove gluposti?



to što bi radnici htjeli se zove 'kruha preko pogače'…

daj kak te nije sram pisati ove gluposti?
[/quote]
a zakaj bi me bilo sram? i sam sam, kako kažeš, radnik
ali i imam firmu
pa se ajmo reći kužim i u jedno i u drugo
moraju naći kompromis

ja sam samo rekao da ih ZOR štiti i ispravio sam Verdija koji je rekao da im to ukidaju
a naš ZOR je jedan od boljih po pitanju prava radnika
sve osim rada na određeno vrijeme koji je po meni glupost veća za radnika, ali tako je kako je

16 je bilo dno…tu se više nema šta tražiti, kupci će ukoro morati podići ljestvicu. Na ZSE rast uvijek teže ide a u padu smo šampioni tako da pomalo, doći će cijena na neke realnije razine.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close